Spoon vs. Spoon

Režie:

Richard Gale

Scénář:

Richard Gale

Pokračování posledního režisérova snímku z roku 2008, které dostává hlavní aktéry do přímé konfrontace. Jak lze čelit vrahovi se lžící? A dá se mu vůbec nějak čelit? Odpověď se dozvíte na konci tohoto kraťasu. (Sfinkter)

BMAJTZ

No nenazval bych to plnohodnotným pokračováním ale pouze jakýmsi bonusem k původnímu kraťasu. Kromě tohotokousku už existují i další řešení které lze shlédnout na youtube. Každopúádně nelze to hodnotit jako samostatný kraťas protože bez jedničky to prostě na ničem nestojí, přesto dokáže tenhle bonus potěšit. ()

-bad-mad-wolf-

Bych si tipl, že šlo o jedno ze zvažovaných zakončení původního filmu. Samo o sobě fajn, ale dvě minuty by na jeden nápad bohatě stačily... ()

pornogrind

Pokračování The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon. Tentokrát o něco málo vtipnější, ale pořád je to solidní dávka zábavy. Kamera a zvuk opět parádní. ()

dr.horrible

Prvá polka je iba znovu prestrihaná prvá časť. A ten zvyšok má síce nápad, ale je to málo a ku koncu je to už aj trochu trápne. ()

korbitch22 odpad!

Ano,pokračovaní odpadu,takže odpad na druhou,vynásobený retardací pana Galea....máte peníze...tak točte sakra něco co má smysl hovada! ()

SOLOM.

Původní snímek The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon zbožňuju, takže jsem se vyloženě těšil na toto pokračování, které mi dlouho unikalo. Bohužel jsem z něj však už neměl takové potěšení jako minule. Snad ještě ten začátek ušel, ale očekával jsem mnohem drsnější lžičkovou válku. Já měl strach, že on k němu ani nedoběhne a dostane infarkt. ()

corpsy

Mthrfckr s lyžičkou je späť a je silnejší, ako kedykoľvek pred tým, vďaka...druhej lyžičke. Chváľme koniny. ()

Estrellita

Chválím nápad s přímou komunikací s obecenstvem i geniální radu od "cinema 795". Začátek filmu má super tempo, stejně jako povedená jednička, ale s postupem času na něm ztrácí - a to dost znatelně. Pointa je bohužel slabší. ()

Sfinkter

No až na maličko křečovitý závěr naprostá spokojenost, lžíce je lžíce a kdo ji chce použít, musí nést následky. ()

Cejny

Pokračování lžičkového vraha Ginosaji je podstatně kratší a horší, ale nese se v podobně humorném stylu. GO SPOON GO!!! :D ()

Madluska

Z celého pokračování mě nejvíc bavil rekapitulující úvod (čili výčet všech prostředků, které se ve srovnání se lžící jeví jako zcela neúčinné a zbytečné). Je věčná škoda, že potom se umění zkratky kamsi vytratilo a i šestiminutový filmeček se poněkud vlekl. :-) ()

TERRORDROME

Doplnok pôvodného kraťasu v ktorom sa Jack rozhodne bojovať proti lyžičkovému prízraku jeho vlastnou zbraňou, teda lyžicou. Kto však lyžicou bojuje, lyžicou aj zhynie a chudák Jack to pocíti dvojnásobne. FUCK YOU cinema795, FUCK YOU!!!! ()

J*A*M*A*L

Nebudu se k tomu nějak extra vyjadřovat, jen řeknu, že je to prostě horší a slabší, než jednička, nic víc, nic míň. ()

Saintes

Jak to dopadne, když nebohý Jack vezme na zabijáka se lžící, kterého nezastaví ani napalm... lžíci? Jednoduše. Jak už víme z Matrixu - lžíce tu není... Oproti epičnosti prvního krátkometrážního filmu mírné zklamání, ale začátek je přesně tak strhující, jak by být i měl :). ()

laserr

Nic zajímavého. Kdyby šel na něj s vidličkou a nožem, přišlo by mi to vtipnější. A i s tou lžičkou si dovedu představit vtipnější pointu. ()

Mouchal

Tohle už asi nebylo třeba. Pokračování už minule vyždímaného konceptu sice dokáže občas ještě trochu pobavit, ale je to pořád to samý dokola. Ale Ginosaji je perfektní! 55% ()