Čtyři mladí lidé vyhrávají soutěž na sociální síti All2gethr.com. Výhrou je let do New Yorku soukromým letadlem. Ihned na letišti jsou požádáni, aby odevzdali své mobilní telefony, jelikož soutěž nedovoluje jejich užívání v letadle. V letadle se mají podílet na jakémsi novém stylu online zábavy za letu. Z hraní se stává nepříjemná osobní zpověď, pravda o každém vyplouvá na povrch a z letu se stává skutečná hra o přežití. (Beastmaster4)

Jane18CZ

S hodnocením jsem na vážkách, rozhodnutí nechám na později. Prvních 55 minut bylo naprosto výborných, na 5*. Bylo to chytlavé, hodně reálné - poučení ze sociálních sítí naprosto pravdivé. Člověk si k tomu sedne a za pár minut sedí jak přikovaný, protože příběh je opravdu chytlavý, akorát že po těch 55 minutách tepmo klesá a klesá a jako vždy to nakonec klesne docela pod průměr. Závěr mi připadal na jednu stranu přitažený za vlasy, ale na druhou stranu jsem se bála horšího konce, takže musim říct, že se to podařilo ukočírovat docela obstojně. Rozhodně mě tenhle film bavil a patří mezi ty lepší hororo-thrillery. 47% je určtiě málo. ()

cskomando

Spíš hra o psychiku kdo dýl vydrží odolávat tlaku, ale nápad s letadlem originální to zase joo! Celé je to vlastně o nebezpečnosti na internetu s cizími lidmi a závěr na to krásně poukázal. ()

Silviaxx

Súhlasím, že filmov takéhoto typu je kopa a väčšina z nich je omnoho kvalitnejšia, či už v scénach, gore, hercoch alebo neviem čom všetkom. Panic button sa mi páčil z hľadiska prostredia - paluba lietadla, odkiaľ človek jednoducho nemôže ujsť aj keby chcel, celkom klaustrofobická predstava. Z hľadiska atmosféry - relatívne nenápadnými osobnými otázkami až do tvrdého odhaľovania súkromia a manipulovania, ako sebou navzájom postavy opovrhujú kým nedôjde rada na nich samých - vystihnutý obraz súčasnej spoločnosti, a teda uznávam myšlienku nastavovania zrkadla. Z hľadiska príbehu - celú podstatu sa človek dozvedá pred koncom, prečo práve oni. No najdôležitejšie je, že v Panic button vidím jasné posolstvo - problematiku internetu a zdieľania príliš osobných záležitostí. Oddnes si zrejme dvakrát premyslím, čo zavesím na net :) ()

Veronica27

Tyhle filmy typu " zahrajeme si hru " mám ráda, některé silnější, některé slabší.Čtyři lidé údajně vyhráli zájezd do NY a tak se setkávají na palubě luxusního, soukromého letadla, kde začíná hra na osobní otázky.Přičemž dost přituhuje a přiznejme si to, že každý máme svá tajemství a své neřesti.Otázkou je, kdo by si chtěl zahrát. ()

BrianStorker

Někomu se Panic Button může zdát nezáživným, až nudným. Snímek je však zrcadlem dnešní doby, zejména pak mládeže, která tráví na sociálních sítích více času a uveřejňuje o sobě více informací, než je zdrávo. Ano, film je možná trochu nadnesený, ale podívejme se na skutečné sociální sítě, jaké informace tam o sobě skutečně uveřejňujeme. Stačí se podívat na náhodný profil a i laik si může udělat obrázek o vaší osobě. Bohužel jsou i tací, kteří jsou připojeni pomocí mobilních telefonů téměř 24 hodin denně a jen pohled na profil nám prozradí i to, kde se právě nacházejí, s kým tam jsou a co právě dělají. Expertům potom netrvá dlouho a o takových uživatelích potom vědí skutečně vše... Pokud je takový expert stejný, jako vyšinutý jedinec skrývající se v tomto snímku za hlavu krokodýla... Bohužel, tvrdá realita a daň za současný život. Komu vlastně sociální sítě slouží, jaká data o nás shromažďují? Kolika lidem už sociální síť zasáhla do života? ()

Alouette

Čtveřice uživatelů jedné sociální sítě vyhrává výlet soukromým letadlem do New Yorku. Během letu mají mládeži možnost vyhrát další ceny. Ovšem hra, která na ně čeká, nebude přesně taková, jakou by očekávali... Příjemná limonádka na odpolední posezení u čajíčku. Není to nějaká kdovíjaká krvavá řežba, ale to do jaké situace jsou soutěžící vsazeni, je celkem tísnivé a vyvrcholení děje taky není vůbec odfláklé. Prostě slušnej filmek no. ()

SpicyNugget

Čtyři mlaďoši vyhrají let soukromým letadlem na jakési pohybné stránce AllForCosi. V letadle jim ovšem krokodýl v telce dá pěkně zabrat, protože na každého účastníka vytáhne nějakou sviňárnu. Zdá se, že tito čtyři lidé nevyhráli náhodou a že zde dojde k satisfakci… Super film, já byla spokojená. Morální otázky života a smrti, parta mladých feťáků a kurev a jedné matky, super. Konečné rozuzlení a celkové finále bylo top všeho! Skvěle dotažený film, s radostí se na něj kouknu i po třetí. ()

wrong3

Zamyšlení nad tím kam se člověk přihlašuje kam dává osobní údaje a tak-na netu nic vív nic míń jinak celkem nuda... ()

Snakefinger

Hodně aktuální film, který si bere na mušku síťové chaty a seznamky, a vůbec sociální sítě jako takové, trošku vykrádající třeba Would You Rather o hře na pravdu, která má své vlastní pravidla. Samozřejmě nepřežije nikdo. Za tohle palec nahoru. ()

Evee04

Takýto horror/thriller veru môžem.Film pôsobý realisticky,kedže dnešná online doba je založená na odhalovaní,čo najviac zo svojho života a človek dokáže poznat niekoho,koho nikdy nevidel a práve to dodáva tú vynikajúcu atmosféru a počas sledovania som len nemo pozeral.Herci to zahrali nadmieru výborne,pričom bolo vidiet,ako sa každá postava od začiatku formuje na nemysliaceho psychopata.Nepredvídatelný a šokujúci koniec nastolí u diváka divné a znechutené pocity,ale na druhej strane je to koniec ktorí splnil očakávanie.___75% ()

Little_Sawy

Škvadra štvorčlenného teamu ktorý, o sebe netušia vôbec nič, avšak pravda sa začne odhaľovať az od nasadnutia do soukromého letadla po odobratí mobilných telefónov. Nejde vôbec o gore film, skôr psychologický, dosť vyvíjaný nátlak na obsadensrvo v lietadle, keď im,,Aligátor" zadá spočiatku jednoduche úlohy ktoré postupne gradujú a naberajú ten správný smer a diváka vtrhnú do pozornosti. Nápad bol vcelku dobrý len herci mohli byť lepší a nie random týpkovia zoskladaný z ulíc. ()