Není cesty ven (1950)

Scenár plochý a tendenčný akoby ho napísalo 10ročné dieťa. Takto hlúpy film by bodoval aj v dnešnej dobe.

Fando a Lis (1968) odpad!

Najotravnejší film histórie.

Torment (2013)

Je úplne jasné že najväčším problémom filmu je diera v príbehu asi tak každých 24 sekúnd. A všetko by to bolo fajn, však priemerný horor, človek je už na to časom zvyknutý. Ale jedna - jedna chyba ma teda vytočila úplne: odkiaľ tá žena zobrala na konci filmu pri behaní v lese podprsenku? Žiadne také, so mnou sa vyjebávať nebude, dve hviezdy stačia až-až.

Uvnitř (2007)

Francúzska zbytočnosť bez jediného dobrého nápadu s logikou postáv na úrovni dislektických opíc. Hlavne že sme za tú hodinu vymaľovali barak krvou, to sa musí ľuďom páčiť. Jednoznačne najslabší horor za veľmi dlhú dobu. A to som nie tak dávno videl Ilsu, vlčicu z SS.

Blade Runner (1982)

Netvrdím že nejde o dobrý film, ale mňa teda dvojminútové statické zábery na tváre ľudí v daždi ničia. Asi by som pritom mal premýšľať o nejakej nebeskej pravde, ja som ale celé dve hodiny čo film bežal rozmýšľal maximálne tak nad tým čo si dám na večeru. Myslím že mám v chladničke ešte nejaký vlašák a pivo. A Blade Runner? Príliš, príliš dlhý a nudný. Tak nudný že aj časti ktoré nudné nie sú tak nakoniec vyznievajú.

Zběsilost v srdci (1990)

V podstate-napriek všetkým bizarnostiam-sotva priemerný príbeh nebyť dobrej čarodejnice na záver. Práve ona mi tak zlepšila celý týždeň že nemôžem byť vo výsledku nespokojný. Blbosť ako kúzelnú bublinu v akej prišla nevymyslel Jakubisko za celú kariéru, a že sa teda snaží.

Srbský film (2010)

Fuck.. Silná káva, ešte aj na starého perverta ako som ja. Najlepší je ale určite kalkul s ktorým do veci tvorcovia šli. Človek si totiž až s odstupom času uvedomí - že oni tie kurvy vlastne počítali s tým že budem v polovici filmu sklamaný. Že som čakal niečo horšie.

Žena v černém (2012)

Až ma rozbolela hlava. Nudný, nezaujímavý, akože horor s Harry Potterom v hlavnej úlohe. Ako sa dalo čakať - lacné ľakačky, nulová atmosféra a tisíckrát videná pointa.