honajz2

Dávám slabounkou hvězdičku za ty herce, jelikož jsou tak strašně špatní, že jsem se musel smát. Název je super, já už taky na found footage (kterým tenhle film je), nějakou dobu se*u. Ale tohle je naprosto špatné found footage, kamera se příšerně třepe a je naprosto nekoukatelná. Navíc celý ten film je tak strašně nudný! Příběh už několikrát známý - holku posedne nějaký démon, pak tam zabíjí ostatní, pak tam démon posedne ještě někoho a ti ostatní tam debilně běhají okolo baráku, aby se dostali k 100 metrů vzdálenému autu a trvá jim to skoro celý film. A auto samozřejmě nejede. Ale tem film je fakt špatný ve všech ohledech, herci jsou hodně špatní a to jsem viděl už dost filmečků z malých zemí, kde hráli naprostí neherci. Viděl jsem Tannu, kde hráli Vanuatci, viděl jsem Mr. Pipa, kde hráli Papuánci, viděl jsem několik grónských filmů, kde hráli Gróňané, viděl jsem Jros Dach Proling, kde hráli Khmérové, dneska jsem viděl The Land Has Eyes, kde hrají Rotumané a ve všech těch filmech hráli mnohem líp a uvěřitelněji, než tady. Ale jak píše ricci.s, nejlepší byli zvuky, které vydávali, když byli vyděšení - fakt, bez obrazu bych si pod tím představil buď porno nebo že tam někdo na hajzlu hodně S*re. Nebo obojí dohromady (fuj). Jo, ještě tam je malajsiský Magnusek, nebo tak aspoň vypadal. Každopádně, tohleto Sra*í si odnese jednu slaboulinkou hvězdičku jenom za to, že jsem se u toho zasmál. Jinak je to ztráta času. ()

ricci.s odpad!

Aspoň som sa zabavil na tých hercoch, keď už nič iné. Tak sa snažili, aby pôsobili čo najvierohodnejšie, že z toho nechcene urobili paródiu na found footage, pretože už len z ich vypatlaných výrazov aby sa človek zadusil smiechom. Najlepšie boli zvuky, ktoré vydávali, keď boli vydesení - ak by som mal vypnutý obraz, tak by som si myslel, že pozerám na nejaké porno. Názov je fajnový, no v tomto prípade vystihuje aj moje pocity z tohto filmu. ()