Řeč lásky

Krátkometrážní / Romantický
USA, 2010, 5 min

Režie:

Jason Y. Lee

Remake príbehu o dvoch mladých ľuďoch, ktorí sa zamilovali bez toho, aby na seba vôbec prehovorili. (IceFan)

Jara.Cimrman.jr

"Jestli chceš, budu tu i zítra." Tak jsem si poseděl tři dny na lavičce, dumal nad tím, proč současné mládeži činí takové obtíže verbální komunikace a sledoval popsané lístečky putující mezi samečkem a samičkou. Bylo to celkem milé, ale podobných kraťasů jsem již několik viděl a tak mne Řeč lásky zase tolik neoslovila. ()

Aluska88

Krátký filmek, který mě pohladil a přivodil úsměv na tváři. Pointa Vám bude nejspíš hned brzy jasná, ale v celkově nápaditě provedeném příběhu o jednom setkání, jsem ji vůbec nepovažovala za nějaký rušivý element. ()

cheyene

Něco podobného už tu nejednou bylo, takže by se chtělo říct, že se tyto příběhy vzájemně vykrádají. Jenže i tak to má sílu, zejména ve svém závěru. Rozhodně dávám lepší 4*. ()

juta

Na co má sluchátka, když nic neslyší? :D Romantický to sice je, ale ve skutečném životě by se takto nikdo nechoval. :D ()

Vodnářka

Trapně ohraná situace, kýčovité pohledy, prvoplánové záběry slečně do výstřihu, pár nesmyslných papírků... To vše podbarvené od začátku do konce romantickou hudbou. Myšlenka o hudbě v srdci jaksi zaniká. Sorry, ale tohle nestačí ani na krátký film... ()

heyda

A já furt, proč nemůžu sbalit žádnou holku. Musím si s sebou brát lepící papírky. :))) Hezký romantický minisnímeček, který mi sednul do nálady, takže za 5. ()

Handle

Někdy mi stačí k plnému hodnocení i tohle. Tyhlecty jednoduchý, silný, nádherný kraťasy s dojemnou pointou mě prostě dokážou dostat, i když se to může zdát prvoplánový, jak chce... ()

BigDeal

Umelé, účelové, ale hlavne natočené štýlovo a sladko, aby sa to rýchlo zdieľalo medzi citlivejším publikom. ()

PauloZ

Mám rád tyhle krátke filmy, které často řeknou víc než ty celovečerní. Konec mě dostal, vůbec jsem to nečekal. ()

italka63

Zkraje úplně obyčejný filmeček o věcech všedních, jako je setkání kluka s holkou kdekoliv na světě .Ale konec byl moc fajn:-))))) ()

easaque

+2* Tento romantický kraťas má určitě své kouzlo a působí velmi pozitivně. Na druhou stranu jeho poetika a energie je hodně vyumělkovaná a ani mi nepřijde originální. Kvůli tomu všemu nedokážu dát ani průměrnou známku.[ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

SallyZen

Pointa možná obehraná, ale vůbec ne špatně zpracovaná. Film se netváří ničím víc než je a na mě to působí s takovou lehkostí a jednoduchostí, což je velké plus. Další velkým pozitivem je hudba. Ta mi tam sedla asi ze všeho nejvíce. 85%(stojí za zkouknutí) ()

Little bear

Krásný příběh, který dokazuje, ze ne vzdy jsou slova zapotřebí :-) Moc povedený remake, ale originál je přece jenom originál. Za mě 4*, protoze kdyz ji miluješ, není co řešit :-) ()

Riley

Pro mě nejlepší krátkometrážní film, co jsem doposud viděla. Pět minut, které opravdu zanechají dojem. ()

moviefilm

Skutočne krásny filmíček s vynikajúcou atmosférou a sympatickými hercami. A dúfal som, že tá posledná veta bude v podobnom duchu... :) ()