Příběh bývalého vojáka Edwarda Younga, který bude muset několik let po konci občanské války čelit nebezpečí daleko horšímu, než byli nepřátelští vojáci ve válce. Poté, co vinou záhadné epidemie ztratí svou manželku i syna, se vydá na dlouhou cestu, na níž bude pátrat jak po příčinách záhadných problémů, tak po novém smyslu života. (ČSFD)

animaxis

Mezi novodobími zombie filmy je tento snad jediný,který je natočen i pro normální lidi a ne pro teenagery,kteří se poslední dobou bojí úplně všeho,co má v žánru horor a přitom to ani strašidelné není(SAW má největší úspěchy).Horor tento film sice byl,ale nebylo to tak strašidelné.Po drama stránce se film povedl a to mě dost mile překvapilo.Ale některé scény se zombie tu byly zbytečné a docela mi to vadilo.Hodně lepší tři hvězdičky.Skoro až lituji,že nedávám 4,ale prostě si to nedovolím. ()

metal.storm odpad!

V takomto prípade sa moc nemám k čomu vyjadrovať. Spracovanie nie je zlé, príbeh by sa u mnohých dal. Jediný problém je to, že som omylom narazila presne na taký tip filmu, ktorý mňa nedokáže udržať. Obkecávanie príbehu o zúfalom mužovi, do toho zombie a pokus o zmenu histórie, neexistuje aby som pri tom vydržala dve hodiny. Bohužiaľ, orientovala som sa žánrom a vôbec ma nenapadlo, že by to mohol byť film vedený takýmto štýlom. A to mám normálne pocit, že tie 3/4, čo som pri tom vydržala je pri takýchto filmoch môj osobný rekord. ()

Khumbac

Laciný film s lacinými herci a scénařem. Co mě dokáže naštvat, je to, když herci, kteří mají představovat osoby žijící v 19. století, zvlášť muži kteří prošli válkou, mají krásné bílé zuby. Také mě mrzelo, že můj oblíbenec Stephen Mc. dostal tak malou roli a že tak lacině umřel. Děj je vskutku jednoduchý až předvídatelný, skoro až trapný. Herecké výkony nevyvážené. Ale jedinné po tomto shlédnutí vím, a to, že bych určitě dokázal zahrát zombie potvoru... ()

LEGACY

Páni, kdo by to řekl že Kanada umí urobit takovou krásu. Toto je bezkonkurenčně nejlepší kanadský horor, který jsem viděl a asi se poohlédnu i po dalších hororech z této země. Skutečně si nestěžuji, toto jsem u hororů už hodně dlouho neviděl. Děj mě zaujal, pro někoho až moc dlouhá stopáž mě také nevadila a postavy, no škoda mluvit - úžasné. Je to naprosto to, co jsem chtěl, krásné vyprávění z dob Občanské války, které prostě musí vidět každý, kdo se trochu nebojí zombie apokalypsi. Bohužel se celkový dojem blíží k čtyřem hvězdám. Ale Kanada zabodovala Hodnotím 80% ()

Zagi20

Docela mi to připomínalo Cestu od Johna Hilcoata. Jen v takové víc televizní podobě. Začátek je slibný a silný zároveň, jenže pak tempo upadá, a opět vzroste až ke konci, a to jenom na chvilku. Moc se mi líbil proslov u vodopádů, a taky tady zaznělo několik krásných myšlenek, ale jinak ve mě film vyšuměl do prázdna. ()

klima777

To je škody. To je škody... Chci říci, kdyby tam nebyli ti legrační zombíci, hodnotím výše. Exit Humanity je totiž docela fešný film. Pomalý; místy velmi působivý (přesně v těch okamžicích, kdy se v exteriérech, jakož i interiérech nepromenují špatně namaskovaní "nemrtví" ve větším než snesitelném množství). A nebo jinak... Vždyť Exit Humanity není žádná ostuda a westernů obdobného typu (weird, weird, weird...WTF) je jako šafránu. 2,5* za uvěřitelnost a schopnost natočit nízkorozpočtový, ale sličný a přitažlivě divný biják se závanem smutku a nostalgie.------- Moment, na jaký ukázkový brak jsem v noci zase koukala?... ()

zolo23

Užívateľ J*A*S*M patrí medzi mojich najobľúbenejších užívateľov na CSFD a práve kôli nemu objavujem množstvo filmov (väčšinou teda hororov) o ktorých by som ani nevedel za čo mu aj týmto pekne ďakujem. Niekedy sa predsa len stane, že sa v kvalite filmu nezhodneme. Po prečítaní jeho komentára k Exit Humanity, že ide o druhý najlepší kanadský horor po Pontypoolu som bol nesmierne nedočkavý pretože zombie žáner je ten, ktorý mám snáď najradšej. Uááá. Nehorázne tupý nudný brak...Strašne ma nasieral hlavný hrdina Edward Young, ktorý v prvých 20 minútach nerobil nič iné než reval ako malý spratek, v ďaľších 20 minútach reval na celý svet ako je nešťastný a v posledných 20 minútach bol taký nasraný, že Zombíkov (a nielen ich) masakroval ako inak z jeho typickým revom...Zdal sa mi už fakt trápny. Najhoršie na tom je to, že sa režisér snažil urobiť film tak trochu umelecky (množstvo spomalených záberov, časté flashbacky, nudné rozprávanie príbehu hlavným hrdinom) čo v konečnom dôsledku vyznelo ako strašná amatérska fraška. Zlé, nudné a ešte raz zlé. Idem si teraz kuknúť ten 1.najlepší kanadský horor dúfam, že výnimka predsa len potvrdzuje pravidlo. ()

manonfire

Nikoliv 110 minut, ale 110 let takové nudy, že jsem uprostřed tohoto "nerváku" zvažoval spočítat si všechny vlastní lupy. Nehorázně směšné pokusy o filozofično. 20% ()

jefff

Určitě lze konstatovat, že Exit humanity je hodně stylový a vizuálně lahodný snímek. Originální prostředí doby Občanské války v depresivních lesích (patrně Kanady) a do toho chroptící, velmi zdařile zmaskovaní, zombíci. Exit Humanity není ultimátní řežba ani nedisponuje akčním tempem. Spíše si zakládá na atmosféře, temnotě a pocitu konce. Moc se mi nelíbili herci, ale to je hodně subjektivní pocit. Za mě moc dobré, akorát toho unylého tempa bylo někdy přece jen moc a chvilkami jsem se nudil. ()

Šakalík

Zpočátku to vypadalo na naprosto úchvatnou záležitost. Příběh se rozjížděl pomalu, autorům se podařilo vybudovat ukázkově depresivní atmosféru a člověk s hlavním hrdinou i jeho vnitřním bolem chtě nechtě musel soucítit. Navíc byv děj filmu zasazený do devatenáctého století, působil velmi netradičně. Jenomže ve druhé polovině se to začalo všechno nějak hroutit. Jakmile se do děje zamotaly další postavy, vystačil si scénář víceméně jenom se žvaněním. Pak jsem taky nepochopil, proč se film mermomocí snaží vysvětlit původ nákazy a navíc to bere poněkud svéráznou cestou. Posledních dvacet minut mě už vyloženě nudilo a ani finální happyend mě nijak nenadchl, takže to ponechám jen na třech hvězdách. ()

Dromed

Výborně natočený ... Western?;), kterému na konci nechyběl ani Coltův duel. Dobří, neprofláklí herci, hlavně ten hlavní. Nevím jaký byl rozpočet ale na "béčko" to vypadalo hodně profi, a ten vypravěč..., i kdyby bylo na obrazu černo bych to vydržel poslouchat. Procenta stahovaly slabé masky a mírná zdlouhavost. 81 %, těsných 5 hvězd. ()

DavidS.

Pocitovka z podzimního lesa s béčkovými zombíky a téměř až meditativní atmosférou...Stake Land byl vztahově funkční, realistický, bez zbytečných slov i gest....Exit Humanity se pohybuje na hranici snu a klátivým pohybem nemrtvého mezi třemi až čtyřmi hvězdami... ()

Corpsegrinder

Po delší době zajímavej zombie film. Zombíci parádně namaskovaný, pomalý a víceméně romerovský. Film je depresivní jak prase, ani ne tak kvůli zombíkům ale kvůli prostředí. Prakticky celej film se odehrává v lese ovšem zeleně si člověk moc neužije protože všechno to má bledej nádech a vypadá to jak kdyby to natáčeli vedle Černobylu. Příběh nic moc, ten film má asi pět zápletek který jsou rozdělený do několika kapitol deníku hlavní postavy. Škoda že se to neodehrávalo přímo během války, asi by to bylo zajímavější a trochu akčnější. Film připomíná Stake Land což už zde několik lidí píše a prostě je to tak no. ()

Teabag

Exit Humanity je vcelku originálním přírůstkem do rodiny zombie filmů a to jednak prostředím, ve kterém se odehrává, jednak také způsobem vyprávění. V duchu klasických romerovek tady autoři akcentovali sociální přesah, který ale velmi potlačuje akci. Ta tu víceméně chybí. Herci mi byli sympatičtí a přes pomalé tempo jsem se u filmu nenudil. Kanadské horory obvykle patří k těm slabším (čest výjimkám jako například Grave Encounters), pokud nejsou koprodukční, ale ani to není záruka úspěchu. Tady ale Kanada docela zabodovala. Moc pěkné. 6/10. ()

Piggsy

Zpočátku se to vyvíjelo velmi slibně. Hutná atmosféra, vydaření zombíci, krásná příroda plná smrti a beznaděje. Bohužel film nepokračoval dle mých představ, zombíci začali být nepodstatní, tempo hlemýždí, děj vůbec negradoval a všeho bylo nakonec tak nějak málo. Prostě očekával jsem větší nářez. Tento promrhaný potenciál mě velmi mrzí, protože Exit Humanity mohla být nádherná a možná i kultovní survival řežba. Bohužel není. ()

Gray Wolfman

Akční zombiárny sem nikdy moc nemusel. Mám radší pomalé zombíky v pomalém filmu. Když se to ještě hodí do nějaké historické doby, radostí skáču do vzduchu... A to byl přesně tento případ ()

mosnak

Neskutečně táhnoucí se nízkorozpočtový film. Exit Humanity je vlastně slabý odvar Stake Landu. Stačí akorát ubrat několik stovek let, dát tam dva fousáče a flákat se s banditkou po lese,který je zaplněný přepudrovanýma zombíkama. Na tomto snímku je zvláštní i to, jak jde další a další minutou vyloženě do "kopru". Na začátku jsem jsi říkal; "Minimálně 4 hvězdy,vypadá to moc dobře!" V polovině filmu mé nadšení kleslo na 3! A nakonci jsem se pohyboval někde mezi jednou a odpadem!!! Zvláštní film :-( ...každopádně správný zombošský fanda tento ponurý "skvost" musí vidět - 35% ()

Illy

Tohle mě zároveň těšilo i sštvalo. Výborně udělaní zombáci a animace. Někdy debilní střih a zoufalí herci. Nedobře zvolený xicht pro hlavní roli. Zoufale dlouhé nicnedění a pak během patnácti minut spousta děje. Dobrá atmosféra. Dávám 50%, ale připravte se spíš na nudu. ()

JM87

Ponurost z The Road, originalita posazena tím v jaké době se to odehrává a celkově dobrá atmosféra. Bohužel pár nelogičností ubralo na páté hvězdičce... ()