Příběh bývalého vojáka Edwarda Younga, který bude muset několik let po konci občanské války čelit nebezpečí daleko horšímu, než byli nepřátelští vojáci ve válce. Poté, co vinou záhadné epidemie ztratí svou manželku i syna, se vydá na dlouhou cestu, na níž bude pátrat jak po příčinách záhadných problémů, tak po novém smyslu života. (ČSFD)

dogzila

Akú chuť má čaj z 10x vyluhovaného vrecúška? Takú ako tento film. Nízkorozpočtovka, ktorá je zbytočne dlhá a detinská. Zahodený čas to však nie je, ale výhra veru tiež nie. Pripomína to prudko vysokoškolský projekt mladých filmárov. ()

Booman

Lehce zapomenutelnej, otravně existenciální zombie horror, který se hlemýždím tempem řítí do vytouženého závěru. Nic co bych někdy v budoucnu musel vidět znova, ale ani mě to nijak neuráželo. ()

RISOvonVODKA

Strašné, čo už k tomu iné povedať. Režisér za sebou toho nemá mnoho a zatiaľ nenatočil žiaden úspešný kúsok. Pripadá mi to ako stredoškolský projekt, kde zbytočne trepú prestrihové scény a k ním trápny hudobný podmaz. Snažilo sa to o nejaké vyrozprávanie príbehu z milého denníčka, no dospelo to k pekelnej nude. Film som tri krát stopol a dal si hodinovú pauzu, no ani to mi nepomohlo a niekde za stredom som to proste vypol a viac už nezapol. Toto filmové utrpenie si skutočne nezaslúži hodnotenia, ktoré sa mu tu dostalo a či už máte radi zombieovky alebo nie, hentému sa vyhnite. ()

Yelush

Ďalší zombie kúsok na filmovom poli a po STAKE LAND, aj ďalšie príjemné prekvapenie. Tvorcovia do tohto žánru zakomponovali príjemné vychytávky a od umiestenia príbehu do občianskej vojny, veľmi osobnej výpovede hlavného hrdinu, celej dejovej línie okolo Eve až po zaujímavé vizuálne spracovanie, je film určite neprehliadnuteľným zombie kúskom, aj keď k dokonalosti mu predsa len pár krokov chýba. Nelogické správanie postáv totižto filmu uštedrilo peknú podpásovku, ktorá u mňa v konečnom dôsledku spôsobila tejto žánrovke hodnotenie "iba" veľmi dobré tri hviezdičky. ()

Major776

"Opuštění lidskosti" je na pozadí jednoduchého příběhu někdy až silně lidské což filmu propůjčuje originální kontrast díky němuž má film hloubku a obsahem skutečně promlová a oslovuje. Promluví tak k milovníkům hororu i k divákům, kteří potřebují od filmu i něco navíc. V mnoha situacích působí silněji než mnohé plané pokusy o romantickou obsažnost. A to je u hororu obzvláště vyjímečné. ()

Figuto

Podle ohodnocení to nebyla taková pecka, hlavně kvůli zbytečně a hloupě nastavované poslední části. Jinak to mělo svoji romantiku. ()

The_sandman

Musím přiznat , že tento snímek mě velice zaujmum , i když jsem žádné velké překvapení nečekal . Nakonec z toho vylezl snímek , který se netočí kolem zombii ale jede se dál ve svém ději , alepoň dle mého názoru :) Avšak film doprovází nudné zdlouhavé scény , který jsou okořeněny pár akčními scénami . Zpestřením děje bylo zasazení historie , což je vítaní nápad .Nejedná se o žádnou filmovou senzaci ale milovníkům zombii , to snad stačit bude :) ()

Rupmen

Uf, vydržel jsem půl hodiny, a to jen proto, že se nás na to koukalo víc a nedokázali jsme se dohodnout, kdo to vypne. ()

violik

Nádherný zážitek podmanila fantastická hudba, kterou jsem přes sluchátka a vadný jack slyšela pocelý film - beze slov jen s titulky. Vnímala jsem to jako psychodramatickou suitu. První zombiefilm, který mi doslova uchvátil. Odnést popel svého syna na místo, které chtěl vidět - to je hodně drsná nálož. ()

Pollini

Musím pochválit pěkné masky. Příběh měl přiměřenou hloubku, atmosféra reálna způsobila, že jsem se do filmu úplně ponořila. Film není ani tak o zombie, spíš o zoufalství a naději. Není to film, na který bych hned zapomněla, takže podle toho i hodnotím. ()

Clansman1970

Film, z ktorého mohlo byť vyťažené oveľa viac.. Exit humanity je priemerná jednorázovka, čo je ale škoda, pretože potenciál ako taký má, len keby za režisérskym stolom sedel niekto iný. Film udáva dosť pomalé tempo a pri dĺžke 110 minút začne aj trochu nudiť. Pár dobrých nápadov a scén to však nenahradí. 55% ()

lineker

Komiksová bečková skazka o možném prapůvodu zombie rodu. Přepálená stopáž, která nedokáže diváka udržet v pozornosti, plus všude číhající amaterština dělá z filmu dílo, na které bude čest zapomenout. ()