Komediálny efekt je založený na citátoch známych scén z úspešných filmov poslednej doby. Ako naznačuje názov filmu, najviac sa uťahuje z Tarantinových filmov a s chuťou sa tu prehrávajú scény z najrôznejšich gangsteriek, komédií a psychologických filmov. (PROROK14)

zawa odpad!

Ani nechápu jak může někdo natočit ubohý a trapný film, na který se nedá dívat ani pár minut. Kdyby se někomu dostal tenhle film do ruky, tak s ním rovnou do koše. ()

JARDAHONDA odpad!

Parodovat takový snímek, jako je Pulp Fiction bylo hodně odvážné... Myslím, že tvůrci nepochopili směr a znehodnotili touto špínou úplně vše.. !! ()

Rada.Shoa odpad!

Tak přemýšlím,že i samotný komentář na tento film je úplně zbytečný. A jestli pod hvězdami ten "odpad!" někomu náleží přidělit, tak určitě tomuto braku. ()

Maza2222 odpad!

Amatérská kravína! Jak si někdo může dělat p*del z Pulp Fiction?!?!? 10 minut a už jsem měl chuť vyhodit telku z okna, 4 nejhorší film, co sem kdy viděl Takhle to dopadne, když si prostě si idiot s idiotem podali ruce a řekli ,,Dnhéská pokhořihmé Tharanthýna ujaja ee zatata. Odpad ()

Tyrannotitan odpad!

Co to jako sakra mělo být? Chce se mi z toho blít! Když se budu dívat do pračky, jak pere prádlo, budu mít lepší zážitek než z tohoto filmu! A nebudu mít tolik zkažený vkus, prostě humus! Nikdy více, lepších filmů jsou tisíce! 0% ()

Polik_

Jen pro představu, abyste věděli jak přesné to 5% hodnocení je, tohle je poměr komentářů tady: 20%  – Ani jsem se neobtěžoval se na to podívat, ale je to odpad; 30% – On si někdo udělal srandu z mého oblíbeného filmu? To snad ne; 49% – Quentin Tarantino je moje celoživotní modla a každý, kdo si z něj nebo z jeho mistrovského díla udělá srandu, by měl být postaven před soud za zločin proti lidskosti; 1% – Smysluplné komentáře, bez brečení zamindrákovaných Tarantinovců; Parodie jako taková to není vůbec špatná (rozhodně ne 5%!), překážkou však je, že každý druhý vtip je referencí na něco z americké kultury a jako běžný Evropan nemáte bez dohledávání některých jmen nebo referencí šanci pochopit všechno tak, jak Koherr zamýšlel. ()