T is for Toilet

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Thriller
Velká Británie, 2011, 4 min

Režie:

Lee Hardcastle

Malého chlapce se jeho rodiče pokoušejí odnaučit chodit na nočník. Používání klasické toalety se ale podobá noční můře, i když v jistém smyslu rodičům nakonec opravdu usnadní práci. (DaUr)

heyda

Tak s hororem sem fakt nepočítal. Já moc modelínový krváky nemusím, proto hodnotím hůř než většina z vás. Ale má to něco do sebe a řekl bych, že je to určitě lepší, než chainsaw maid. ()

SOLOM.

Tak tohle byl vážně vynikající plastelínový nářez. Podobné krátkometrážní snímky vždycky potěší. Netrvají moc dlouho, tvůrci jdou rovnou na věc a navíc plastelína dokáže v šikovných rukou opravdové zázraky. I já jsem tedy byl velice spokojený a díky tomu mohu dát odpovídající hodnocení – protože já mám podobné „brutalitky“ v oblibě. ()

Caelos

Sakra nářez ze kterého se jen tak neposerete. Nebo možná jo, ale rozhodně spíš do kalhot. Výborný kraťas který baví od začátku do konce. ()

corpsy

Ešte že sa v našej krajine nestal mýtom záchodový požierač. Srali by sme do plienok do teraz. Krásne brutálny príklad toho, ako naučiť potomstvo utierať si zadok samostatne. ()

ABLABLABLA odpad!

No tak to pardon, ale tohle fakt ne. Neříkám, že myšlenka to není zajímavá, ale u toho to mělo zůstat - uvězněné v něčí hlavě. Proboha, proč by tohle chtěl někdo natočit? Takový hnus morbidní a ještě k tomu použijí dětmi oblíbenou plastelínu... fuj. Už teď jsem se v noci někdy bála chodit na záchod... vzláště po temné chodbě, kdy vidíte kukátko domovních dveří... nyní to bude nemožné :D Snad kdybych se dokázala vyžívat v těchhle hororových blbůstkách, tak by se mi to líbilo a neváhala bych se 4*, originální to je, hlavně vtipné je, jak je otcovi úplně u prdele, že před synem mluví jak dlaždič. Ale já se v hororových blbůstkách nevyžívám, takže dávám odpad hodný záchodu. ()

JohnMiller

"Jesus Fuckin´ Christ " Od tohoto chlapíka som videl už viac stop motion videí. Najviac ma zaujal s mačkami ktoré v krátkosti zahrali dej nejakého hororu. (Evil Dead , The Thing). Toto je tiež dobrý kúsok. Ktorému ako dobrému splatteru nechýba veľa gore a slizu aj keď iba v podobe plastelíny. Nejde o nič mimoriadne prekvapivé ani originálne ale o to tu nejde. Ide o srandu ktorá sa vďaka brutálnemu koncu vydarila. Vyzdvihujem brutálne "fuckovacie" hlášky otca rodiny nemal chybu. ()

fmash

Výborné zpracování, které by samo o sobě zasloužilo nejmíň o hvězdu víc. Před časem bych neváhal, dnes už mi to tak originální nepřijde. Pro fanoušky claymation rozhodně doporučeníhodné. 3½. ()

easaque

pokud tohle je jeden z nejlepších kraťasů z ABCs of Death, tak pro mě není důvod se dívat na celý. I když to není tak špatné, tak mě to nechytlo a ani ta animace mě nezaujala. Pokud Vás neodradím, tak se připravte drsný černý humor a kbelíky plastelinové krve a vnitřností ... dobrou chuť! [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

mr.filo

Nejznámější díl ze série The ABCs of Death, chyba ve filmu: na to že táta o jazyk přišel, tak ho měl potom dost dlouhý. Edit: bludišťák tomu, kdo zde najde chybu! ()