T is for Toilet

Krátkometrážní / Animovaný / Horor / Thriller
Velká Británie, 2011, 4 min

Režie:

Lee Hardcastle

Malého chlapce se jeho rodiče pokoušejí odnaučit chodit na nočník. Používání klasické toalety se ale podobá noční můře, i když v jistém smyslu rodičům nakonec opravdu usnadní práci. (DaUr)

HonzyR

No ty kráááso, to jsem byl po dlouhé době překvapený. Animovaným hororům se snažím vyhýbat, tady mě ovšem zlákalo velmi vysoké hodnocení a skutečně krátká stopáž. Tak proč neobětovat 4 minuty? Po první minutě jsem myslel, že dám 2 hvězdičky a to za skvělé zpracování (přece jenom s tím musela být patlačka). Ale ten konec je opravdu jeden velký paradox, který mě přesvědčil o mnohem vyšším hodnocení! To se moc často nevidí. Úderné, brutální, reálné a pro mě zaroveň naprosto nepředstavitelné. Myslím, že jeho rodiče dlouho neusnou :) __80%__ ()

PEZ

Neuveritelne uderny a vtipny kratas. Bez zbytocnych natahovani, bez zbytocnej cenzury - vtipny a desivy zaroven. U mna plny pocet kvoli koncentrovanej 4-minutovej zabave, formalnej i obsahovej. ()

Margerie

Kdyby to bylo animované nebo dokonce hrané, nestálo by to za nic a jen by se to zařadilo do plejády nudných a zbytečných teenagerovských horůrků, kde hlavně musí stříkat krev. Ale ta plastelína tomu dodává zvláštní kouzlo, kterému se prostě nedá odolat. Opravdu jsem se pobavila, je to morbidní, ale je to tak. ()

Amynka

Tento filmek odstartoval mou závislost na plastelínových hororových kraťasech!Wau fakt boží záležitost:-)))) ()

anyonecek

Kdo by to byl řekl, že z plastelíny může být takový zábavný krvák :D. Každopádně bych to řadši nepouštěl mladším dětem, co zrovna přesedlávají z nočníku na záchod ;). ()

Hakuna Matata

Ó můj bože! Netušil jsem, že záchody jsou tak nebezpečné.. Ten nočník teď nevypadá jako špatná volba, rozhodně dobrej kraťas, na mě možná morbidnější, ale vtipný. 75%. ()

svist10

Da fuq!!! Tenhle kraťas je brutálnější než drtivá většina filmových hororů. A taky to dokazuje, že spousta uživatelů čsfd musejí být velmi smutní lidé :-). ()

Jean_Calid

Plastelínový krvák. Nápad nic moc, 3* hvězdičky dávám jen kvůli té práci, co si s touhle modelínovou zpatlaninou dali. ()

Jinpachi

Abych se přiznal, amatérská tvorba mě láká asi jako záškoláka kouření. Zajímám se o něj delší dobu a také občas přemítám nad tím, že bych také něco mohl zkusit natočit. Obzvlášť když jsem viděl tyto videa, čímž u mě začala ta touha. Řekl bych, že toto je profesionální amatérská tvorba. Nikterak v tom nemůžete hledat bůhvíjaký zázrak, ale že je to skutečně povzbuzující, zvláštní a zvrhlé, ale tak dobře a krásně zvrhle podané, že lidem nezbývá nic jiného, než se dívat a přikyvovat, že ten muž má talent. ()