Call of Duty: Operation Kingfish

Jedná se o fanouškovský film a uvidíme v něm téměř kompletní tým hrdinů, za které jsme doposud v sérii Modern Warfare měli možnost hrát. (konvax)

RakeW

Povedeným vizuálem i výpravou strčí tenhle fan film (označení je lehce zavádějící, natočilo to profesionální studio a zaplatil Activision) do kapsy leckterý hollywoodský spektákl. Jinak je to ale úplně stupidní a vlastně i dost nudné. Polské Krkonoše na Ukrajině tomu pak nasazují korunu. Ač hráč, tak musím přiznat, že tohle je klasická ukázka toho, jak kdejaká debilita může fungovat ve hře, ale na film už je to prostě moc přes čáru. Jedna hvězda navíc za to, že je to vlastně jen reklamní spot. ()

M1911

Pro každého, kdo hrál MW1 a 2 povinnost, protože se konečně dozvídáme, jak se Price dostal do toho ruského gulagu. 5* i přes ten kiks s naváděným RPG. ()

playboy_05

vizuálně pěkný filmeček, který když už nic, tak aspon prozradí jak se Price dostal do gulagu :). Chci celou filmovou trilogii MW! ()

create

Atmosféra, hudba, efekty, postavy! Všechno na jedničku! Nechal bych si líbit alespoň hodinový film. Velmi mě překvapilo, jak postavy ve filmu jsou autentické s postavami ze hry. Dost jsem se bavil a film si podle mě zaslouží plný počet bodů a další díl. :) ()

Metalicum

Super věc. Má to atmosféru. Jelikož nejsem zatížen všemi hrami COD : MW a rozhodně mi nevadí nějaká nepodobnost, tak sem si to perfektně užil. chi víc!!! Capt. Price ve stylu Platoon :D dobře on .. ()

Odpocivadlo

Veľmi podarený fanúšikovsky kratometrážny film. Keď som to pozeral tak som si to hrozne spajal s MW 4. A to vo mne prebudilo hráčsku vášeň. Len do nich! do grázlikov! :D ()

8SCARFace8

Všetko to zachraňuje len technická kvalita. Príbeh 0 bodov a ukážka toho, že čo funguje v hre, vo filmovej podobe nefunguje vôbec. ()

Karlsberger

Wow! Moc pěkně udělaný MW filmek. Cod vždy byla moje srdcovka a tento minifilm s úžasnými efekty, mě málem donutil si znovu zahrát kampaň MW2. Hvězda navíc za skěle zpracované postavy ze série. ()