Když přijde malý chlapec Will úplně o všechno, udrží ho nad vodou fotbal. A proto se největší fanoušek klubu FC Liverpool vydá na vlastní pěst na finále ligy mistrů... Ačkoliv je Will ještě malý chlapec, za jeho krátký život ho potkalo mnoho bolesti. Umřela mu maminka, z čehož se tatínek zhroutil a nedokázal se o něj postarat. Od té doby žije Will v internátní škole. Co mu zbylo, je láska k fotbalu a výtvarný talent. Jednou se mu zdálo, že jeho oblíbený tým FC Liverpool vyhraje v lize mistrů. Tehdy se ve škole nečekaně objevil Willův otec, chce se o svého syna opět starat. Tak chlapci svítá na lepší zítřky. Protože má syn rád fotbal a otec chce dohnat, co zameškal, koupí lístky na ligu mistrů. Celý svět se rázem promění, chlapec je zas se svým tatínkem a může vidět na vlastní oči, jak hraje jeho milovaný tým. Jenže radost netrvá dlouho, tatínek náhle zemře. Willovi zůstane jen bolest v srdci a lístky na zápas. Rozhodne se, že nezahodí tu jedinou radost, která mu zbyla, chce utéct ze školy a vydat se sám do Turecka na finále ligy mistrů, chce vidět svůj tým zvítězit. (TV Prima)

LudeCZek

Pozitivní, motivační a hlavně naivní pohádka o fotbale a touze malého kluka, která je plná hodných lidí a šťastných náhod. ()

korok

Pro mě jakožto již od dětství velkého fanouška tohoto klubu z Anfield Road skvělý film o skvělém klubu. Dokazuje to, jak velkým a populárním klubem Liverpool FC je, když se o něm točí filmy. Příběh je takovou pohádkou o cestě obyčejného malého kluka, který si chce splnit svůj sen a dostat se na finále Champions League do Instanbulu. Žádná z překážek na cestě ho nezastaví a jeho příběh, jakožto asi policií nejhledanějšího dítěte, se stane populárním po celé Evropě. Pokud zrovna nefandíte červenému klubu od řeky Mersey, nebo neholdujete fotbalu, nemusí Vás příběh nějak obzvlášť pohltit. To ale není můj případ, takže za mě jedině plný počet bodů. Velice potěší i menší vedlejší role liverpoolských legend Stevena Gerrarda, Jamieho Carraghera a Kennyho Dalglishe. V závěrečné scéně, když zpívá celý stadion hymnu You´ll Never Walk Alone, běhá mráz po zádech. ()

Rockerman

Místy dost naivní a nevěrohodná je ta cesta malého Willa a Aleka napříč Evropou. Také to Alekovo trauma z poválečné Jugoslávie mi tam přišlo takové našroubované, nepasovalo mi to tam. Určitě by se daly najít další chyby, ale já přesto uděluji pět hvězd. Je to totiž film o skalních fanoušcích, podle mého názoru nejlepší hry světa, tedy fotbalu. Willa stíhá jedno neštěstí za druhým, ale on nepovoluje a dělá vše proto, aby se dostal do Istanbulu na finále ligy mistrů ve fotbalu. Jako v každé pohádce( a já to jako pohádku vnímám) všechno končí dobře. Pro nás, Čechy, má toto finále v roce 2005 také tu pikantnost, že v barvách vítězného Liverpoolu hráli také dva naši reprezentanti, Milan Baroš a Vladimír Šmicer. ()

TommyGun89

I když jsem fanda Man United...:-) a Liverpool jsou naši úhlavní nepřátelé, tak to byla moc krásná a dojemná road movie. Bohužel nemohu jinak, než za ***** ()

Briggus

Jako fanoušek LFC nemůžu také nic jiného dát, jen jsem čekal, že bude ještě něco víc, třeba jak prožívá finále v Istanbulu nebo co bude se Zukičem když už se tam teda zjevil, ale i tak jsem spokojen. ()

balcazar

Aj keď o Liverpoole, ktorý je hlavným nepriateľom môjho obľúbeného klubu, nemôžem si pomôcť. A to napriek tomu, že som si v úvode hovoril: tomuto mám dať vyššie hodnotenie ako priemerné? Je to futbalová rozprávka, pri ktorej nemôžete hľadieť na (ne)reálnosť situácií. Potom sa vám podarí žiť s hlavnou postavou, ktorá namiesto Otčenášu odriekava You'll never walk alone. Palec hore za detské postavy, ktoré sa po odchode Willa ocitli vo "vojenskom režime". Možno mohli dostať ešte o kúsok viac priestoru, to bola poriadne hlboká studnica hlášok. :) ()

FIAT 500

Velká opravdu velká pohádka, která má pro Liverpoolského fanouška zvláštní náboj. Vidět to asi jako nefotbalový fanoušek nebo alespoň jako fanoušek já nevím Chelsea, tak by se mi tento film asi moc nelíbil. Jenomže jsem Liverpoolský fanoušek a tak musím dát této pohádce plný počet. Přitažené za vlasy a to tak že opravdu hodně, ale vůbec mi to nevadí. Tvůrcům všechny palce nahoru, jen tam mohlo být na konci video s goly :D ()

Meev

Fajn film. Nabízí od každého trochu, je pro každého a vlastně není co vytknout. Možná až moc pohádkový příběh. ()

Kopite

Pre mňa ako fanúšika Reds vcelku očakávaný film. Nemôžem ale nevyjadriť sklamanie nad tým, akým smerom sa film ubral. Umelo tvorené emócie hrajúce na city, náhle striedanie smutných momentov s tými šťastnými. Nechápem takisto prečo musíme byť vo filme zobrazujúcom úspešnú históriu klubu svedkami niekoľkých úmrtí len preto, aby film nasilu dostal dávku negativizmu. Tri hviezdy lebo je to o Reds, inak by to bolo za dve. ()

Oxymoron5

Pěkný film, hlavně pro fanoušky "srdcaře". V ničem neurazí, ale i obyčejného diváka. Jen menší chyba: Jak se dostávali přes hranice? ()

DJ Kritik

Je to taká zmes detského filmu s drámou a fantasy. Miestami to škrípe, ale mať to trochu iný scenár je to neskutočne dobré. Začiatok je treba pretrpieť, aby vás dostala cesta do Istambulu, na ktorej si nájdete veľa toho, čo každého dojme a aj rozveselí. ()

Brano

Naivná rozprávka pre deti a fanúšikov Liverpoolu. Jediným lákadlom pre mňa bol celkom originálny námet a Damian Lewis, ktorý si toho veľa nezahral. Celé to bolo dosť nudné a nezaujímavé.Ostatní herci až príliš priemerný. ()

DonBraso

Je to vážně film pro srdcaře nebo rodinný typy co mají rádi pohádku o jednom klučíkovy.Začátek sám neví jak to nakousnout,tak mlží a nechá aspoň chudáka Lewise tam něco zahrát těch pár minut.Pak se to otočí a začíná z toho být nic moc neřikající road movie,kde si jde kluk za svým snem. ()

Blazis34

Spíše než kvalitní film se jedná o velkou pohádku, kde si jde chlapec za svým snem přes velké životní překážky. Jako nápad určitě dobrý, kór pro mě, jakožto fotbalového fanouška. Musím ale Perrymu vytknout, že zakomponoval do svého díla až moc negativních scén. Nejprve smrt matky, později i otce. Poté útěk ze školy, falešné lístky či vybuchnutí nášlapné miny. Opravdu Will neměl na růžích ustláno, ale nakonec se mu podařilo splnit si snem. Přišlo mi i hodně nepravděpodobné jednání a chování některých lidí, tak že toho pozitiva tam nebylo tolik. Dále jsem postrádal i nějaké reálné záběry ze zápasu či z tribuny, ale nic. Celkově jsem se vůbec nenudil, jen to byla velká pohádka. Nejprve sem chtěl dát dvě hvězdičky, ale po zjevení Kennyho Dalghise, Stevena Gerarda a Jamieho Carraghera na konci filmu musím dát o hvězdičku více - 50%. ()

megajalec

Nie som fanúšik Liverpoolu, napriek tomu nemôžem inak. Áno, viem, je to rozprávka, so všetkým, čo k tomu patrí, náhod tam je príliš, veľa vecí je nepravdepodobných, línia, kde sa Zukič vráti domov je trochu zbytočná, ale napriek tomuto všetkému ma to dojalo a dostalo. Najmä dva momenty: ako syn s otcom spievali YNWA (túto hymnu ako fanúšik Manchestru United závidím Liverpoolu) a samozrejme záver, od momentu, ako sa na scéne objavil Kenny Dalglish. Sny sú na to, aby sa plnili, bez ohľadu na to, čo to stojí. A vidieť svoj tím vo finále Ligy majstrov: na nezaplatenie. ()

PólBulva

Tak tomuto filmu nemám co vytknout. Film mně bavil od začátku až do konce. Myslím, že můžu doporučit tento film i nefotbalovým fanouškům a myslím že nikoho tím určitě neurazím. Děkuji za pěkně strávených 102 minut v mém životě :) ()