Režie:
Oliver SchmitzScénář:
Caroline HechtKamera:
Peter Joachim KrauseHudba:
Ali N. AskinHrají:
Hannes Jaenicke, Nina Gummich, Karoline Teska, Nina Monka, Dana Golombek, Xenia Assenza, Arnel Taci, Jörg Hartmann, Benjamin Trinks, Patrick von Blume, Maximilian Befort, Frank Sieckel, Max Woelky (více)Obsahy(1)
Po smrti svojej manželky sa bývalý vojak Harald musí sám starať o svoje tri temperamentné dcéry. Okrem toho začína aj novú kariéru na pozícii učiteľa, čo je veľkým nešťastím pre jeho dcéru Mariu, nastupuje totiž na školu, ktorú navštevuje. Udržať na uzde tri tvrdohlavé dievčatá je jedna vec, ale Harald musí čeliť novej výzve - plnej triede nezbedných žiakov. (oficiální text distributora)
(více)Hrají
Hannes Jaenicke
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Legenda o Mulan (1998)
Bandits (1997)
Nina Gummich
Nejlepší filmy:
Most špiónů (2015)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Karoline Teska
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Náš vůdce (2008)
Prameny života (2013)
Devět paruk (2013)
Nina Monka
Nejlepší filmy:
Německo '09 (2009)
Dokonalý plán (2007) (TV film)
Dokonalý plán (2009) (TV film)
Dana Golombek
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Xenia Assenza
Německo
Nejlepší filmy:
Mladý Vinnetou (2022)
Temné údolí (2014)
WikiLeaks (2013)
Arnel Taci
Jugoslávie
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Sein letztes Rennen (2013)
Drsňák (2006)
Jörg Hartmann
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Sein letztes Rennen (2013)
Slunce a beton (2023)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Benjamin Trinks
Německo
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Předčítač (2008)
Místo činu (1970) (seriál)
Patrick von Blume
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Aenne Burda - Die Wirtschaftswunderfrau (2018) (TV film)
Wholetrain (2006)
Maximilian Befort
Nejlepší filmy:
Brankář (2018)
Romeo a Romeo (2011)
Klassentreffen 1.0 - Die unglaubliche Reise der Silberrücken (2018)
Frank Sieckel
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Arn - Riket vid vägens slut (2008)
Arn (2007)
Místo činu (1970) (seriál)
Max Woelky
Nejlepší filmy:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Žid Süss - Film bez svědomí (2010)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Bading
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Die Unberührbare (2000)
Barbara (2012)
Srdce mužů... a jedna opravdová láska (2011)
Gesa Badenhorst
Nejlepší filmy:
Free Rainer (2007)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dokonalý plán (2009) (TV film)
Christian Rothholz
Nejlepší filmy:
Dokonalý plán (2009) (TV film)
Regine Gebhardt
Nejlepší filmy:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Dokonalý plán (2009) (TV film)
Charlotte Link (1999) (seriál)
Marco Wittorf
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Černý ostrov (2021)
Dokonalý plán (2009) (TV film)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Philipp Gerstner
Německo
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Dokonalý plán (2009) (TV film)