Marvel One-Shot: The Consultant

Agenti Coulson a Sitwell plánují, jak zamezit nasazení Blonskyho do týmu Avengers, ke kterému dostali přímý rozkaz. (Miro_CZ)

kubilov

Jako dovětek k Hulkovi je to nejhorší MARVEL kraťas, prakticky to nejlepší (Tony Stark) jsme mohli vidět už v samotném filmu, takže nic světobornýho. ()

Stanmi

The Consultant je prvním ze série Marvel One-Shot, tedy krátkých filmů, které rozšířují filmové univerzum Marvelu. Tento kraťas je o tom, jak chtějí agenti Coulson (Clark Gregg) a Sitwell (Maximiliano Hernández) zamezit tomu, aby se známý padouch stal členem Avengers...No musím se příznat, že první one-shot je pro mne spíše zklámáním, protože jsem očekával originální obsah, ale celá pointa tohoto snímečku je obsažena už v potitulkové scéně v Neuvěřitelném Hulkovi. Nemůžu sice Konzultantovi upřít, že má jistý nápad a vtip, ale příště by to už chtělo snímek se zbrusu novým příběhem. ()

Jason13

Nic velkého a bůhvíjak vtipného. Ale oceňuji jak tyto One-Shoty mohou udělat z už tak pevného marvelovského filmového vesmíru ještě pevnějčí celek... ()

Scaevola

Vzhledem ke krátkosti a přebírání scén z celovečerního filmu je velmi těžké hodnotit: Celkově se jedná o dosti nudnou záležitost, ale agent Coulson nezklamal. ()