Porn Rental

(TV film)
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2011, 3 min

Krátký skeč z dílny College Humor, ve kterém se prodavač ve videopůjčovně v podání Michaela C. Halla dohaduje se zákazníkem vyžadujícím lehce nelegální zboží. (DaUr)

Segrestor

Jedna hvězda za Michaela C. Halla (on z té role Dextera prostě už nikdy nevypadne). Jinak je to další miliontý nudný rádoby cool skeč, který se objevil někde na netu. Juchů, tak hned šup s ním na ČSFD i s fotkou, ať je co hodnotit. Vlastně ale není co hodnotit. ()

TeeAge

Ikonka z toho, ako ľahko sa môže človek ocitnúť v putách. Je jedno, aký režím panuje, moc si s vami ajtak urobí, čo chce. ()

Lucasion

Krátkometrážní film, co neurazí je dobře udělán a dokonce je i vtipný. Michael C. Hall ( Dexter ), je opět neodolatelný i v této roli. A o tom, že absurdita zákona či hloupost tohoto zatýkání nezná mezí. Tak je to až bolestná sranda! „Já to jen řekl, abyste mi dal pokoj!" :) ( 75 procent ) ()

Lacike

Trochu mi to pripomenulo Smithov Flying Car, kde bol gag vystavany s podobnym principom, lenze to bolo vygradovane ovela prirodzenejsie a zabavnejsie. ()

ledzepfan

Prostě jen takový neškodný, zapomenutelný skeč.....A teď pojďme ohodnotit jednotlivé skečíky z létajícího cirkusu=hurá! ()

Z0oMb3E odpad!

Bagatelizovanie problému detského porna humorom? Dobrý marketingový ťah. Nechať slovné spojenie "zľudovieť", z prvej lastovičky sa stane mučeník, z druhej priekopník. A čoskoro tu máme nádherný nástenný kalendár "Horny Santa on visit perschoolers". ()

Spike23

Kromě toho, že tam hraje Hall, což je taky na tom jediná dobrá věc, tak se jedná o nehoráznou trapárnu. Opravdu na tom není nic vtipného a akorát to dokáže člověka nasrat. ()

showxman

"Dexter" vs "éshoul" z Parks and Recreation je solidní herecká dvojka. A ač si Ben Schwartz poctivě koleduje, aby Michael zakročil, tak jak jsme zvyklý, nakonec se z toho vyklube poněkud překvapivá pointa. 75% ()

Hyger

Pokud nejste fanatickým fanouškem M. C. Halla, nemá cenu se na to dívat. College Humor by se raději měli pustit do Troopers, už mám absťák. ()