Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

OG_Swifty

Jsem si naprosto vedom, ze objektivne vzato jsou Pixely strasna picovina bez nejaky logiky, smysluplnosti a s mizernyma humorama. Ostatne jako cokoliv dalsiho od Sandlerovych Happy Madison picovin. Zcela subjektivne ale musim rict, ze me ten film presto vsechno docela bavil a utekl mi jako voda. A to nerikam z pozice sentimentalniho osmdesatkovyho ditete (resp. osmdesatkovej sem, ale u nas moc herny za komance nefrcely a poradne jsem znal jen toho Pac Mana, Konga a Galagu ze staryho Nintenda). Naprosto nevysvetlitelne me to proste bavilo, udrzelo to moji pozornost a kdyz film skoncil a celej film sel zkracene vypixelovanej znova behem zaverecnejch titulku na pozadi za zvuku melodicky hudby, tak jsem mel proste super pozitivni naladu. 65% ()

Eržik

Reklama na Sony. Ale ja mam Sony rad :-) Neni to ovsem film, ktery je treba videt. Dost vtipu je povedenych, nebere se to vubec vazne a nic moc se tam neresi. Nejvtipnejsi byli ovsem Britove a nejvice potesilo The Last of Us, tuhle reklamu schvaluji maximalne :-) ()

TheDon

Hodně jsem s hodnocením váhal. Sandlera úplně nemusím a jeho všudypřítomnej tupej za každou cenu fórek už vůbec ne. O to příjemněji jsem překvapenej, že to nebyl až takovej tupej a trapnej propadák, ale koukatelnej a velice nápaditej film. Co se týče příběhu, to už někde jinde jsme, je to jiná vesnice :) Příběh chabej jako taneční výkony Paula Blarta, ale CGI super, Thyrion Lanister super (mohl dostat i daleko víc prostoru) a když si člověk vzpomene jak pařil Space Invaders na starých automatech za dvě koruny, musí mu to vyloudit aspoň hezkou vzpomínku. A to se přesně povedlo. 75% P.s: mám pocit, že kdyby oblíkli jakýhokoliv černocha do ženských šatů, nemuseli platit Serenu Williams, protože to nemá s ženskou nic společnýho. ()

lioncel

Nevkusně proteplený Ludlow poplácající pozadí členů elitní vojenské jednotky, nesympatický trpaslík 13-letý Eddie a animální zvrácený sexualistický chutě co má dospělý Eddie .. tři hodně záporný momenty .. jinak poměrně velmi slušná jízda vzdávající holt zlaté éře PC her z dob pravěkých, kdy ještě platilo, že jsi buď uspěl a postoupil na další level, nebo se na monitoru objevilo ´game over´ a hra skončila .. žádný ukládání současný pozice, žádný reset ... ()

Aljak

Nad filmami o intergalaktických vojnách väčšinou len radšej rovno mávnem rukou, ale toto bola skôr taká "rozprávka", navyše z produkcie Happy Madison s tradične dobrými hercami v hlavných rolách. Táto obstojná komédia možno nezaujme svojim humorom (hoci ja osobne mám sandlerovský humor rád), ale čo sa týka originality - tak tá bola nesporná. Film ma teda vcelku bavil, ostrielaní herci nesklamali, a môžem dať bez výčitiek 4*. Aj keď občas tomu chýbala logika, ale to sa dá určite v tomto podaní oželieť. ()

M.i.k.e

neškodná blbina,která sice z trailerů nevypadala vůbec zle už jen kvůli neotřelému nápadu,ale realita je bohužel úplně někde jinde.Dějově příliš nedrží pohormadě,nelogičností je hodně (ačkoliv kdo by to čekal u podobného filmu),ale hlavně absolutně nefunguje po stránce humoru.Sandlera mám sice rád a rád mám docela i Kevina Jamese,ale tady to prostě ve většině případů nezvládají.Osobně jsem čekal mnohem víc a i když Chris Columbus od Pottera nenatočil nic světoborného,má rozhodně na víc...50% ()

Figu

Toto musí prostě člověk brát velice odlehčeně, stejně jako drtivou většinu Sandlerových filmů. Mě ten chlapík nesedí a opravdu mě nebaví. To samé platí pro pana Kevina Jamese. Cením si zpracování a nějakým způsobem vsunutí starých klasických videoher do příběhu, starých klasických songů, především začátek, kdy se malý Sam řítí na kole a v pozadí mu hraje Cheap trick z 91 roku je úžasný! Jinak film sám o sobě je šílená pičovina a už to zřejmě nikdavá nepotřebuju vidět! 50% ()

Wiikii

Možná to mělo vyznít i jako čestná nostalgická vzpomínka, ale v téhle rovinně kam se to hrabe na Raubíře Ralfa. .. I když ten moment kdy syn Violet Pattenové(Michelle Monaghan) paří The Last of Us a ukazuje ten rozdíl mezi dřívějším a dnešním, tak si říkám, že se Pixely po nostalgické stránce i vyvedli. Ale stále to tam kazí ten Sandlerův humor u kterého jsem se někdy až styděl, vážně by měl točit spíš romanťáky typu zkus mě rozesmát protože tam to alespoň jakž takž funguje. Leč to už moc odbíhám od tématu. Takže Pixely: Průměr, který dokáže nostalgicky i zaujmout. .... HODNOCENÍ: 50% (3*) ()

rakovnik

Film pro pamětníky z doby, kdy jsem o videohrách pouze slyšel legendy, ale odkojen jsem byl už PC hrami. Trochu mě mrzelo, že tvůrci filmu si více nepohráli se srovnáním se současností, když už se ve filmu vyskytovala celkem důležitá postava ve věku asi deseti let, která věděla, co je 4K a zvuk 7.1. Já jsem se ztotožnil spíše s postavou, jež za dávnou minulost považuje Call of Duty a tím vlastně také byla mimo. Takto snímek tedy potěší především opravdu starší fandy, kteří mohou zavzpomínat na asi 35 let starý pravěk. Blbůstka, ale občas i zábavná ať již hláškami, tak hezkou trikovou stránkou. ()

johny89

Nečekal jsem nic dobrého. Adam Sandler není zrovna dobrý herec. Kupodivu to nebylo špatné a obzvlášť po grafické stránce. ()

Havaj8

Originalita se tomu upřít nedá. Něco podobnýho tu určitě ještě nebylo. Každopádně ani to "hvězdný" obsazení to nedokáže zachránit, jelikož ty vtípky mi přišly absolutně laciný. Sandler v roli, která mu vůbec nebyla šitá. Příběh byl strašně jednoduchej, strašně klišovitej. A nejspíš to dokáže nadchnout jenom mladší diváky díky všem těm barevnejm pixelům. Takže celkem zklamání. ()

Rocky88

Chujovina, při jejímž vzniku někdo hodně hulil. Ale na jeden večer, kdy nemáte co jiného na práci, se to dá přežít. ()

Streeper

Adam se nám po dlouhé době objevil opět v komedii a řekla bych, že to byla jeho vysněná role, jelikož se s tímto filmem vrátil i do svých dětských let. Nicméně filmu chybí to vtipné kouzlo, které mají jeho komedie a tak se z toho stává průměrný film, který nenadchne ani neurazí. ()

bourec

Vlastně podobně bizární nápad,jako natočit film s transformerama.A světe div se,i kvůli dobrýmu obsazení ,se film povedl,sice chvílema ten přehnanej americkej patriotismus(to tleskání a radost na ustředích všech větších bezpečnostních organizací mě už docela leze krkem)hazí filmu klacíky pod nohy,ale jinak solidní práce,a u mě poměrně spokojenost.70%. ()

Rodriguez

Konečně! Pořádný film, který má koule si udělat srandu z něčeho co mělo grády! Sandler předvedl, že na to stále ještě má. 90% ()

C0r0ner

Jo, nápad to sice mělo skvělý, ale bohužel to sklouzlo do dementního čůrákování, kdy se dospělí lidi chovají jako desetiletí retardi a plácají se od ničeho k ničemu k naprosto předvídatelnému konci. Začalo to slibně, ale to, co s tím pak udělal kreténský scénář, se prostě nedá odpustit. 30% ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi