Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Imune

Nečekal jsem moc a taky jsem moc nedostal. Námět odsouzenej k záhubě, ale scénář byl zase Sandlerovi prakticky na míru ušitej. Celkově z takovýho nápadu bych řekl, že se vyždímalo co jen šlo. Za mě nakonec i dobrý. 60% PS. Po zhlídnutí krátkometrážňáku přestávám chápat proč by z toho vlastně někdo chtěl dělat film? Ty 3 minuty na toto téma pro osvěžení paměti bohatě stačily. :-) ()

Lukyn007

Jde vidět, že kritici strhnou úplně vše, kde se objeví Adam Sandler. Ano, je to blbost, byť založena na geniálním kraťasu, ale takovou vlnu kritiky si to nezaslouží. 50% ()

ghatos

Podařená pocta osmdesátkám a jejich video hrám. Prostě v té době byla nejlepší hudba, filmy, hry...tak to je. Adam Sandler to pojal civilně, v klidu. Americký prezident je prezentován jako naprostý idiot :) . Lze to chápat jako takový postmoderní polopixelový obraz adorující popkulturu své doby, která dobyla celý svět. Skvělá oddechovka s výbornou hudbou (ústřední song peckový). 70%. PS: V porovnání s Wreck-It Ralph je to slabší. ()

KASUGI

Ale no tak lidi, dyť to byla prdel. I tvůrci si dobře uvědomili (na rozdíl od tvůrců Transformers), že dějově se jedná o naprostou volovinu a tak si dělali čurinu ze všeho a ze všech (prezidenta, vládu a armádu nevyjímaje). Na arkádách jsem vyrůstal, pravda, mohlo jich tu být více, nicméně zabavilo to. Sandlerův nejlepší film. 70% ()

Autogram

A že vraj je nanič byť dobrý v počítačových hrách. Môže sa to hodiť, ale ide o tie z rokov osemdesiatych, legendárne klasiky ako Pac-man. Mladej generácií to veľa nepovie, snáď len Tetris, a podobne to je aj s týmto filmom. Výborný nápad, slušná realizácia, aj som chcel dať štyri hviezdy, ale scenár na to jednoducho nedosiahol. No niekoľko slušných hlášok tam bolo, aj zábavných efektov, takže silné tri. –––– Popadni mé mocné kladivo. ()

dragon94

Nebylo to zlé. Celkem příjemně se na to kouká a děj celkem slušně odsýpá. Taková typická Sandlerovka plná geekovského humoru. Ale na víc jak jedno podívání to určitě není. Pokud se Vám nelíbí filmy se Sandlerem, tak se tomuto filmu můžete v klidu vyhnout. 3* 50% ()

Lottr

Takhle strašně nevyužitý potenciál, jsem už dlouho neviděl. Vždyť z toho super nápadu šlo vytěžit mnohem a mnohem víc. Takhle se z geniálního tématu stala jen hlenovitá sračka na nedělní odpoledne na nově. I přes veškerá hodnocení tady na CSFD, jsem si pořád říkal, že nemůže být tak zle, že jde opět jen o nedoceněný film. Ne, opravdu nejde o žádné podhodnocení. Hodně jsem se těšil a je mi z toho tak akorát smutno. Pozitiva vidím snad jen v hereckém obsazení mých oblíbenců: Sean Bean a Peter Dinklage, vzpomínkách na dětské časy strávené v hernách, dobový hudební doprovod a nostalgii, kterou to ve mě vyvolalo. Víc asi nic, bohužel... ()

Hollohlaway

Jako oddechovka to ušlo. Scénář samozřejmě naprostá hovadina , ale celkem jsem se zasmál a potěšila M. Monaghan. Orientace na téma hry je ovšem jen pro někoho. Ocenil jsem nepřítomnost fekálního humoru , u Sandlera nezvyklé. ()

Trapper33

Je to přesně taková absurdní blbina, kterou jsem čekal. Standardní Sandlerovský film, který se mi hlavně díky sympatiím ke starým arkádovkám, hodně líbil. Vtip a provedení je prostě super a pokud se chcete pobavit, neváhejte. ()

P1tr

U Pixelů jsem se bavil velmi dobře a považuji je za povedenou poctu klasickým automatovým hrám let minulých. Příběh není nikterak převratný, ale k účelům snímku slouží perfektně a tvůrci nám tak mohou prezentovat svižnou a vtipnou jízdu obohacenou o několik kreativních momentů, které vám utkví v paměti. Adam Sandler samozřejmě obohatil tento snímek o svůj typický humor, ale není ho tu tolik, jak by se dalo čekat a trumfy Pixelů jsou někde jinde. Ačkoliv nejde o přímou adaptaci konkrétní počítačové hry, tématika herních titulů je tu natolik výrazná, že musím Pixely zařadit mezi nejlepší videoherní filmy všech dob. ()

giovanni3

Po shlédnutí jsme hodně váhal mezi 2* a 3* nakonec dávám lepší hodnocení. Děj není bůhví jaký, ale sem tam se najde i slušný vtípek a jinak se to čistě točí kolem her. Já z těch her moc neznám, ale i tak chápu o co tvůrcům šlo, že to je pocta hrám a hráčům jak nějaký velkofilm za což jsem tu hvězdu přidal. 3z5 ()

jefff

Nevtipná slátanina se skvělým nápadem, který zpracovali diletanti. Sandler hraje na volnoběh tutéž postavu co už předtím stokrát a Monaghan už teda nepůsobí úplně ve formě. ()

Metal Lord

Z prvních trailerů jsem měl především kladné dojmy, jelikož přijít s takovýmto nápadem, to už chce mít kurva koule. Když se objevily první názory na výsledný film, tak jsem se zhrozil, jestli opravdu ten film za to shlédnutí stojí...přecijen, se Sandlerem jsou filmy braky, avšak najdou se i vyjímky viz 50x a stále poprvé, nebo Klik... Nedalo mi to a na ten film jsem nakonec zaběhl. A musím říct, že ač to není film, který by jste zařadili do své kolekce oblíbených snímků, rozhodně stojí za shlédnutí. Má to své špatné, ale také i dobré stránky, kolikrát se opravdu zasmějete vtipným scénkám...... A za mě? Rozhodně návštěvy nelituju, po nevydařeném braku jménem Fantastická čtyřka jsem si tímto alespoň trochu zlepšil náladu. ()

toffy

Herci, ktori by inde dodrbali cely film tu boli uplni pani! Vsetko funguje, je to vtipne, akcne, ma to pribeh! A k tomu vsetkemu NESKUTOCNE dobry soundtrack! Toto je presne rozpravka pre dospelych narodenych okolo roku 1980 :))) ()

SG-1

"Lude, v dětství si mi pomoh na telce odkódovat Cinemax, můžeš mi klidně říkat Žvejku." -prezident USA- ()

sedm.1

Columbusovi komedie byli vždycky vyměklé, ovšem že takhle vyměkne i sám velký král vulgarit, nechutností a ulítlostí Adam Sandler, to mě fakt nasralo a především i zklamalo. Vždyť to mohla být typicky „sandlerovská“ jízda jako kráva, plná šílených scén a nepublikovatelných hlášek, ovšem ve výsledku jsou Pixely jen nezáživnou dětskou podívanou, kde toho vážně příliš nefungovalo. Co se tedy filmu jistě nedá upřít, je originální námět se slušným počtem neotřelých nápadů, tvůrci toho ovšem nedokázali vůbec využít, a především zápletka drhne jako blázen. Nemá spád, ony zajímavé nápady se utápí v nudném guláši okolo, využití „hrdinů“ z klasických videoher je minimální a mdlé, a romantická linie mezi Sandlerem a Monaghan tu pak dostává až zbytečně velký prostor, který jen narušuje zbylé scény, které by jinak fungovaly a měli šťávu. Žánrově jde jinak o slušný kočkopsí dortík, od všeho trochu, ale nic pořádně. Vtipných scén jen pár, romantická část, jak jsem již zmiňoval, zcela zbytečná a efektní stránka filmu více než diskutabilní. Největší zodpovědnost tak zbyla na hercích, kteří celý tento projekt pak skutečně drželi nad vodou, ovšem mluvím jen o ústředním triu, Sandler, Gad a Dinklage docela šlapali, ikdyž v té opravdové zábavnosti je nehorázně svazoval onen omezený rating rodinné podívané, zbytek přítomných aktérů se ovšem chovalo jako banda dementů a ve výsledku filmu hodně uškodili. Já jsem každopádně především kvůli účasti mého oblíbeného šílence Sandlera zkrátka čekal daleko větší odvaz a úlet, což samotný námět nabízel plnými hrstmi, nakonec jde ale skutečně především o rodinnou taškařici, kde mám ale dost opodstatněné mínění, že opravdu bavit se u toho nebude nakonec bohužel žádná věková kategorie. ()

femme fatale

Dávám 2** jako ocenění režisérské práce Chrise Columbuse a vtipně zahrané role Petera Dinklage. Bez nich by to byla jenom prázdná ale na pixely bohatá podívaná. ()

Maynard.

Potenciál v tomhle je opravdu velkej, dyť kdo by neznal tyhle old schoolový gamesy z našeho mládí... Bohužel ale ani tady moje alergie na Sandlera neustoupila a dostavila se prakticky při prvním momentě, kdy se objevil na plátně. Není moc herců, který bych vyloženě nenáviděl, ale tenhle panáček je přesně tenhle tip. No, v podstatě by stačil vidět trailer, páč víc akčních momentů tam není. Je to holt takovej průměrnej šmejd pro menší publikum... ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi