Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Hanys_

Všechno špatně. Od nesmyslného obsazení (Kevin James prezident) počínaje po nulový humor. Nostalgie starých her to prostě nezachrání. ()

F.W.Colqhoun

Den (ne)závislosti (na arkádách). Jelikož to Adamu Sandlerovi není podobné, záměr nezahltit diváka legrací, nýbrž opulentními efekty, přisuzuji ostřílenému středoproudaři a CGI fetišistovi Chrisu Columbusovi. A byla to chyba. Protože i když Sandler není génius humoru, jeho plodnost na úrovni kvalitativního pod-průměru by byla zárukou většího objemu prostoduché zábavy, než všechny 3D přepisy arkádových klasik, co jich je k mání (včetně vystříhnutých scén). Třetí hvězdičku nedávám za třetí rozměr 2D charakterů, ale za trefně zvolený a mistrně odvedený cover z pera Tears For Fears: Everybody Wants To Rule The World. ()

Mafiapau

"Ovlád sem tu vaši hru jak děfkůů.. co je děfkůůů?" Klasická Sandlerovina, známý tváře, songy. bleh. Největší vyjímku tu tvoří Peter Dinklage který je v podstatě jediný světlý místo filmu. Též je to jeden z těch filmů, kde ve scéně kdy máte povídání bez soundtracku, sotva něco slyšíte, a pak máte neočekávaný střih na scénu, kde vám absolutně explodují repráky, takže doslova film musíte ztišit o 70% (nepřeháním) aby jste nebyli ušoznásilněni. Samozřejmě občas dostanete injekci trapnosti, ale nic extrémního.. Bohužel, jeden z těch filmů co rozumněl zdrojovému materiálu víc jak Špejleberg, i když to je dost velká prkotina. Visuál parádní. Kdyby příběh dával větší smysl, dal bych i 4 *, ()

buzzwoody

Strávil jsem víc času hledáním toho na internetu, než celý film trvá a i bez toho mi to na konci přišlo jako ztráta času. Čekal jsem na konec, jestli tam něco ještě nebude, ale nebylo tam nic, co by se mi líbilo. Byla to prostě bezduchá blbost, jíž dávám pár hvězdiček za nostalgické zavzpomínání na staré videohry a celkem dobrý vizuální zpracování. ()

kill-tec

Pro takové filmy jsem se prostě narodil. V podstatě klasická Sandlerovka, která až tak klasická není. Parádní Gadův výkon ten Sandlerův možná malinko zastínil, ale i tak je to herecká hláškařina na entou. Příjemně jsem se bavil a chyby nehledal. ()

peetriss

Nejsympatičtější je, že Pixely si jsou vědomy, že jsou blbostí, a nesnaží si hrát na něco jiného. Bohužel však více nudí, než baví. Problémem jsou scénáristé s viditelně vypixelovanými mozky, kteří se sebe vypotili zoufale hloupý děj, Chris Columbus se ale snaží udržovat zábavný mód, což však nic nemění na faktu, že v posledních letech si sahá na své dno. Pixely jsou zajímavé nápadem (neoriginálním, nutno podotknout), jinak však kopírují jiné filmy, seč můžou a nenabízí nic natolik intenzivního, aby neupadly velice brzy v zapomnění. Adam Sandler je vzhledem k hlouposti děje vlastně dobře obsazen, tentokráte však neirituje, poteší vyžívající se Peter Dinklage, na Michelle Monaghan i Ashley Benson se hezky kouká. Velmi neumné znásilnění legendárních videoher. ()

Prochy38

Příjemné překvapení. Bohužel je to postaveno na hercích, kteří si to fakt dávají, ale téma mi přijde jako zahozený a nevyužitý skvělý nápad. ()

cmenda

Super komedie s kultovními postavami z her téměř přežitích ale pořád známých .Herci byly úžasný celý film pak masakr. ()

Lovely.Bones

První hvězdička je za Joshe Gada, druhá za ostatní vtipné věci ve filmu. Třetí přidávám za dobrou kameru a hudbu + titulková sekvence na konci. ()

Renfield

Ano, příběh Pixely zrovna příliš nemají, ale i přesto to možná díky velké nostalgii tak tragicky nevidím. Bavil jsem se, zasmál jsem se, o nic jiného u tohoto filmu nešlo. Samozřejmě znám většinu her z dětství a film vnímám především jako poctu jim. Efekty jsou tu potom na slušné úrovni, je paráda, vidět ve velkém všechny ty známé postavy. V rámci filmů s Adamem Sandlerem je to nadprůměr. 55% ()

Uzunari

Jedna hvězda za zajímavý ale špatně provedený nápad a druhá za last of us. Jinak Sandler pokračuju ve svém nešťastném a nevtipném "film-streaku" ()

HonzaSim

Nevím, co jsem si od toho sliboval.. Vlastně vím. Akční Sci-Fi komedii. Akce a fikce tam bylo dost, ale komedie? Od "Sandlerovky" bych čekal něco úplně jiného. Možná kdybych se podíval na trailer, nebo si přečetl obsah, mohl jsem se toho ušetřit. Je to těžké. Co se týká efektů a některých scén, neříkám, že to nedalo práci, ale jako celek to bylo šíleně přeplácané. Paradoxně byla nejvíce koukatelná úvodní část. Palec hore také za soundtrack. Víc pozitiv z toho nevyždímu. Přesně u snímků tohoto typu lituji, že chci každý film ze zásady dokoukat, abych nehodnotil něco, co jsem neviděl. Od půlky jsem se modlil, aby už byl konec. Lituji ty, kteří za to ještě platili. Charakteristika dvěma slovy? Nudná slátanina pouze se špetkou humoru, jestli vůbec. 20%. ()

Stranger885

Opravdu moc originální nápad. Člověka napadne ledacos a byl jsem opravdu rád za to, že mohu zavzpomínat na dobu, kdy jsem s Pacmanem jedl kuličky. Stejně tak si pamatuji hernu kousek od pošty, kde jsem v ní trávil dětství u Mortal Kombat a dalších takových pecek. Tehdy se nám o analogovém ovladači mohlo jenom zdát. Udělat z tohoto nápadu komedii bylo správné, ale trochu se nám lidi od filmu nechali unést. Bál jsem se chvílemi, že se z toho stane Scary movie a to by bylo pro mě opravdu strašidelné. Z počátku slibné a během celého času opravdu moc dobré nápady, které nebyly z daleka využity. Proč tam montovat tolik hovadin, dětinských hlášek a naivních scén. Úplně zbytečně. Musel jsem se kousat do ucha, abych to přešel. Celé to zachránila scéna z Pacem a Adam s Joshem, kteří opravdu bavili. ()

Zombi

Nápad dobrej, ale provedení to zabíjí. Nevtipná ukecaná ptákovina, s pár slušnýma scénama, kapkou nostalgie pro pamětníky starých her a jinak nic. Mohl to být slušnej akční film, mohla to být parádní komedie, není to ani jedno. ()

H4ku11

Rodinne ladené s nejakými vtipnými a menej vtipnými hláškami. Adam je sympaťák, ktorý si vyberá rovnaké filmy už dosť dlho a niekedy to vyjde viac inokedy menej. Tentokrát v celku menej. ()

Phorbo

Bohužel jsem na sklonku hraní těchto her. Jedině si pamatuju qberta, kterého jsem měl možnost si zahrát na zx, ale tím to hasne. Pixely mohly být sranda, ale mě nevzaly, je to taková slátanina všeho možného a jelikož jsem nedávno četl Ready Player One od Ernesta Clinea, tak se Pixely můžou jít s pár hrami z osmedesátek zahrabat.. Navíc, Sean Bean přežil... co to jako má být? ()

Marys

Tak tu bola výrazná absencia lásky k tematike, aby mohla byť uchopená správnym smerom a spôsobom. Skrátka, nápad veľmi zaujímavý, no zvyšok veľmi nepremyslený, plochý, fádny. Až sa čudujem, ako tam tvorcovia dokázali zohnať také obsadenie momentálne veľmi populárnych hercov. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi