Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

PavelVanekArt

Od Pixelů jsem nic nečekal. Starý automatovky jsem nezažil, ale samozřejmě znám ty hry. Pac-Man, Space Invaders, Donkey Kong... Vizuálně byl film na jedničku, Pac-Man likvidoval New York hezky. To je vše. Humor Adama Sandlera je mrtvý už pár let, protivné postavy mají až zbytečně moc prostoru na nudné vtipy a gagy a zhruba od půlky filmu jsem se začal pociťovat nudu. A poskakující přátelský pixelový bordel byl nejotravnější. Soundtrack vykradený z osumdesátek to taky nezachránil. Čekal jsem alespoň tupou komedii. Dostal jsem jen tupost. Hodně slabé 2* a.k.a 25% ()

epicek

Hodně příjemná "sandlerovina", která měla skvělý nerdovský nádech a dokonce i rychle utekla. Pac-Man's a bad guy? ()

Icefist

Musím zkrátka o deset nebo spíš dvacet procentních bodíků přitlačit, protože tohle je film pro mě. Hráčem jsem byl a i když v menší míře než dříve, jsem jím i dnes. A hráč (kolem 30ti let) je ideální cílovou skupinou Pixelů. Navíc zde byl vkusný vtip a i přes občasné přílišné přehánění jsem se jako divák bavil. Díky za to. Mimochodem Ashley Benson je kus! 80 % Oblíbená část- Brennerův odchod z operační místnosti ()

Šimpy

Pohodová oddechovka, která je i vtipná ( byť místy zbytečně Sandlerovská) a hlavně dostatečně retro, aby mohla oživit moje vzpomínky na první videohry ;-). ()

dr.fish

Film do velkého kina plný barevných obrázků. Sandler tentokrát nehraje první housle, tudíž tu nejsou obvyklé nevkusné prasárny, film je přístupný dětem a tomu je to podřízeno. Zajímavý nápad převést arcade games do reality. Většinu her si ještě z dětství pamatuju. Pár dobrých scén, v podstatě ale jen ta s Pac-manem v New Yorku. I když je to ukrutná ptákovina tak jsem si u tohoto filmu fakt odpočinul. 60% ()

mortak

Trikové akční scény se docela povedly, mají drive, ale to je všechno. Se zbytkem si nikdo nedal nejmenší práci. Ty nejprovařenější klišé, nijak zajímavé postavy, vata, vata, vata... ()

URBAN

Asi mi stačí jen málo abych se bavil. Ne že bych se z plných plic smál, ale prostě jsem se bavil. A to je to hlavní. Navíc ve spojení s hrami je to báječná myšlenka a myslím že i dobře zrekonstruovaná. ( 7.10.15/MAC ) ()

Prometheus69

SDD!3: Naopak bylo to horší než v traileru... DALEKO HORŠÍ! Jako neříkám že nápad to není špatný, to že to nedává absolutně smysl mě taky moc ne-sere, jako že co by na tom jako mělo dávat smysl? :D. Bohužel to provedení... Pár laciných forků, pár narážek, pár vyloženě nesympatické řízek (A.Sandler mi ani moc nevadil, i když se tentokrát vyloženě držel spět, podle mě hraje pořád stejně, ale trpaslík mi vyloženě zavázal... jeho přítomnost jsem pochopil jen z hlediska GOT). Pár dobrých soubojů a zkutečně pár PIXELŮ, film má skutečně jen tři pixelové scény. Plus jeden roztomilí vysavač. Nenasilná abcence krve v podobě rozpadání se na kostičky nepůsobí zas tak špatně, dokonce se v závěrečném střetnutí podařil zpixelovat i oheň... Bohužel, všechno ostatní na mě působí takovým násilných infantilním dojmem. Dle mého, děti nad tím ofrnou nos a dospělým se to líbit nebude. V podstatě je to jen další tuctová americká komedie... kde jsou jen ty pixeli... místy je to dosti nuda. Co víc se tvůrci ani nesnažily o nějakou tu akční gradaci, nemá to v sobě nic co by jsme od toho čekali, natož nějakou duši... jen se tam střílí a občas uhne.. do toho nějaký ten vtip a jede se dál... prostě sterilita toho nejhlubšího zrna. Navíc jak jsem již zmínil. Těch akčních scén na které se vyloženě asi většina těšila... je tam opravdu pomálu. Za to tlachání a zkutečného života namísto toho pixelového, až otravně moc. Já se teda docela nudil. Pro mě zklamání... i když jsem těmto 6pixelovým hrám moc neholdoval... jako třeba tetris asteroid... jsem hrál samozdřejmně, ale né že bych se v tom nějak vyžíval. Ale, čekal jsem od toho víc. Pár dobrých nápadů se sice najde. ALE BOHUŽEL TO PROVEDENÍ: Za mě 48% A to jsem ještě hodnej. Soundtrack vcelku ušel. Proč film vidět? Život je boj v kostce: ()

panMartin

Škoda podle mého názoru dost nevyužitého potenciálu filmu. Nerdové tady nejsou ani za hrdiny, ani za nerdy, prostě jen za kokoty. Akční scény trapné. Humor trapný. Efekty nudné. Hodně slabý odvar dobrého tématu ze kterého dokázal Raubíř Ralf vytěžit 100x víc a lépe. Pár světlých záblesků by se zde určitě našlo, ale na lepší hodnocení to bohužel nestačí za nostalgické zavzpomínání na staré videohry. ()

Sabrewulf

Já to nechápu. Z Columbova Kevina, co je Sám doma, se můžou lidi potrhat smíchy a tohle že bylo trapné a nezábavné? Přitom vtípky byly (i přes přestřelené téma) dospělejší, než to, že párek zlodějů dostává rány, které by jim normálně rozdrtily lebky a ještě se u toho pitvořivě ksichtí. Normální odpočinková blbůstka, která si dělá srandu i z vlády USA (včetně klasických, vítězných potlesků, které ve vážných filmech tak nesnáším). Na hrách jako Galaga, Donkey Kong, či Space invaders jsem vyrůstal, takže nostalgická struna zabrnkala. To, co jsem od filmu očekával, jsem taky dostal. Za mě spokojenost. A Sandlerova narážka na adresu >arkády v hernách vs. nové hry na konzolích< byla mile trefná. ()

NiWi

je film s hodně dobrým nápadem a efekty, který však brzdí výkony herců a hlavně scénář. Něco jako Jupiter Ascending. Co se týče technického zpracování a efektů, ty jsou super. Moc se mi líbily, vše bylo dobře zapracované do obrazu, ať už oživlé hry nebo jejich ničení okolí přeměnou hmoty na (technicky správně voxely). Pak je tu však druhá stránka, a to jsou prapodivné a afektované postavy (Ludlow Lemonsoff, Eddie Plant) a jejich příšerné dialogy (mezi Sandlerem a Michelle, snad vše co řekne Cox). Tím ten film jde neskutečně dolů a u všech mimoakčních scén sem si přál, aby co nejrychleji skončily. Veliká škoda. ()

Khumbac

Hláška jako Gandalf, Harry Potěr a Modrá laguna byly nejlepší z celého filmu. Zvedlo mi to náladu takže hodnotim pozitivnĕ. ()

tatanapope

Po dlouhé době lehce stravitelná komedie , kde ani Sandler nepůsobil , tak kýčovitě , jak jsem zvyklá . Celkem příjemné podívání z neotravným dějem o hráčích her . Film je založený na tom , že se mladší generaci snaží říct , hry jsou fajn , ale je dobré mít i reálné kamarády a chodit ven , v tomhle ohledu se sice snažili víc než dost , ale mám pocit , že to stejně pochopí jen ta starší generace a těm mladým to unikne . Jinak pěkně graficky zpracováno . ()

chelseaman22 odpad!

Už je to axiom - kde hraje tlučhuba Sandler, tam vše pojde. Tohle je tak zbytečný projekt plný kýče a hnusu, že za potomky hlavních protagonistů je mi stydno. odpad! ()

Ryuuhei

Na moje nadočekávání jsem se dočkal docela decentní podívané. Bohužel čistá komediálnost a nelogičnost to nevytáhly na úplný vrchol, ačkoliv se jednalo o výborné ponoření se do světa videoher trochu netradičněji. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi