Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Vlad

Ludia, spamatajte sa. Film z kategorie 6+ asi len tazko moze oslovit dospele publikum. Adama Sandlera neznasam a tentoraz nepredviedol nic, kvoli comu by som svoj nazor mal zmenit. Cely film ako vsetky jeho filmy su nim poznacene. Bol som nan ale kvoli synovi (8r.) a ten by mu dal rovnych 5*. Bavil sa vacsinu casu rovnako ako zvysok salu (same deti). Ja (30 r.) som bol druhy najstarsi clovek v sale. Na paru narazkach som sa zchuti zasmial, ale castejsie som sa prichytil pri doublefacepalm-e z nelogickosti scen, scenara a celeho filmu - ale holt, jedna sa o lahku zabavu pre deti, nic ineho som necakal a svoju ulohu splnil. Preto (skor necele, ale) 3*. 3D, nemecky dabing ()

xymikon

Hmm, nevím co od toho očekávat, dle ukázek co jsem zatím vyděl, mi to připadá zvláštní, až potrhlé. Efektně vypadá dobře, možná i vtipné ale uvidím, až to uvidím. ()

killberrybil

Přesně jak jsem předpokládal, dialogy byly dementní. Alespoň se dá říci, že tento film těžko zkazí taková paskvilnost jako dabing. Stejně mě celkem zaráží, že naše největší kina se ani neobtěžovali nabízet pixely s titulkama. No což, přežil jsem to, a kdyby se ve filmu nemluvilo, byl by více než slušný. ()

Pennsylvania odpad!

Další ze série střevních pohybů známé spíše pod jménem "filmy Adama Sandlera". Naprostá filmová katastrofa, od scénáře přes herce až k režii. Humor srovnatelný s takovými "veledíly" jako Babovřesky a Kameňák. Rakovina Hollywoodu. ()

Lubess.Knopp

V tomto filmu nehledejte smysl . Hledejte občasné vtipné hlášky a tlupu nerdů , kteří zachraňují svět . Dva herci z Game of Thrones mě docela potěšilo než z nich udělaly idioty :D . Prostě vypněte mozek a dívejte a hlavně nepřemýšlet ! Co se týče efektové a hudební časti byla odvedena vynikající práce . ()

wvwrayman

Celý film jsem přemýšlel, že se mi ten film vlastně líbí a protože z nostalgického hlediska byly arkádovky moje srdeční záležitost, tak jsem chtěl dát 4*. Jenže tam jsou některé nelogičnosti a nevysvětlené věci a další nedokonalosti, které to srážely na max. 2*. Nakonec tam byly docela dobrý vtípky a celý film mne vlastně pobavil, takže 3* jsou asi tak optimální. Celkově je to průměrná a vcelku podařená oddychovka. ()

Agross

Původně jsem na toto vůbec jít nechtěl, ale kamarádi mě přehlasovali a já sem šel s myšlenkou, že to bude kravina u které vypnu a aspoň se zasměju.No, nezasmál ! Koukat se skoro dvě hodiny na to jak celý svět terorizujou postavičky ze starých her mě dohánělo k šílenství. Adam Sandler poslední dobou opravdu neví co by ! Zklamali mě herci Peter a Sean, že do téhle kraviny šli :( A naprosto nejvíc mě vytáčel ten pihatej ufnukanej kluk, který to nakonec přežil ve zdravý. Mě to nebavilo, ale má kamarádi se mohli pochcat smíchy a někteří méně nároční diváci taky. Tak jsem asi suchar no :/ :( ()

mad.dog

Sandlera a jeho tvorbu pravidelně nesleduju, většina jeho komedií mě minula obloukem, ale tohle mě velmi překvapilo. Ať už příjemností nebo tím nápadem s osmdesátkovými hrami. Užil jsem si to. ()

Final

Musím říct, že když jsem poprvé o Pixelech slyšel, čekal jsem hodně, tím spíše že měl být v hlavní roli bláznivý Adam Sandler. Samotný nápad by nebyl špatný, jen byl špatně pojat a zpracován. Ale ani s lepšími herci by to nemohlo dopadnou líp. Sandler a ostatní se snažili, ale nemohli zachránit jinak prázdnou komedii, ve které všechen vtip vyprchává už po deseti minutách. Velká škoda. Na druhou stranu, možná to vnímám jen já tak kriticky, neboť jsem od Pixelů očekával to nejlepší. ()

clive3

Film to v zasade není spatny. Pro ty kteří zminovane hry hrali je to opravdu pripomenuti mladi, ale poslední dobou si uplne nejsem jisty kam nektere filmy priradit a zaradit co se vekove sledovatelnosti tyce. Mam 8mi leteho syna a myslim ze by se mus Pixely libyly, ale co me by se nelíbilo je to aby koukal na slizkého liliputa, který se celou dovu snazi dohodnout svedskou trojku.... Jinak je to film vcelku povedeny a koukatelny. Nicmene nevim kdy ho pustim i svým detem... K Sandlerovi se da podotknout, ze neukazal nic jako téměř ve všech svých filmech. V podstate hraje vždy v kazde roli stejne nezazivne a ve stejne poloze. Ale filmy jsou koukatelne a on není az tak zly aby se na to clove nepodival. To plati i v tomto pripade. Davam tri hvezdy vicemene za napad a zpracovani efektu. ()

BR23

Peter Dinklage je boží. Seana Beana som si ledva všimol. Sandler je skrátka Sandler (to jest. priemerne dobrý) občas ok (50x a stále poprvé, Klick) občas zlý (Dospeláci a Dospeláci 2). Prečo tento film vidieť : Zistíte ako mnohí určite dúfajú, že vdaka hraniu tých ,,sprostých,, videohier možete jedného dňa zachrániť svet a neplatiť dane. Pár dobrých hlášok (točíme reklamu na pivo, a všetci umrieme). Vyrastal som v rokoch 90.tych ale jediné čo som občas hrával na staručičkom nintende bol Supermario a tetris. Nebol som vášnivý hráč tým pádom tento film vo mne nevyvolal melanchóliu a príjemné spomienky na detstvo... Ešte štastie že som na tom nebol v kine (hoc som trocha chcel, prišlo mi do toho niečo), mrzelo by ma to jak šlak ()

sml41

zbohom staré dobre "sendlerovky" plne príjemného humoru a nostalgických spomienok tak ako to vie podať len Adam. Zo začiatku som mal pocit, že ide o nejaký prequel na skvelý animák "Wreck It Ralph" ... film je však plný blbých, trápnych bezduchých dialogov - typu IQ suchej trávy, ktoré strieda ..nuda...nuda a nuda. Toto "dielo" ma len utvrdilo v tom, že pokial trailer vyzeral bombovo film je len zmes efektových zlátaním a kopec dialog-sračiek. Za nostalgické spomienky na PACMANA a QBERTA dam * inač odpad! ()

JancakV

No čekal jsem víc, mnohem víc. Když si vzpomenu na úžasného Raubíře Ralfa, je z toho skoro do breku. Takhle skvělé téma tak odporně zabít a nevyužít ani část potenciálu to je na trest. Chjo. ()

Dakan6

Filmy s Adamem mám rád, dost se u nic zasměju.. u pixelů se bohužel veškerý vtip vytratil. Ale bylo fajn, zavzpomínat na staré dobré hry ()

Iceman7Svk

Na ten film som sa popravde naozaj tešil. No po skončení filmu som neveril čo som to vlastne videl. Dať Kevina Jamesa Ako prezidenta muselo dať kopu odvahy. Adam Sandler vie hrať no v tomto filme sa velmi nepredviedol. Michelle Monaghan bolo prekvapením vidieť ju v tomto filme. Ale prijemným. Jedine kto ten film spestril a dalo sa nato pozerať a celkom sa pobaviť bolo dvaja herci Peter Dinklage a Josh Gad. Dal som 3* viac ten film zato nestál. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi