Opálené krásky v odvážných bikinách, moře piva a hamburgerů, decibely techna…tak si Jimmy Greenburg představuje hudební festival, který chce uspořádat na plážích rodného přímořského letoviska. Jsou prázdniny, proč by tu omladina nemohla utratit pár babek z peněženek svých rodičů? Festival je brzy v plném proudu, když tu se náhle z písečné duny vynoří přízračná žraločí ploutev a pak tlama plná krvelačných tesáků. Žraloci plující v písku? Narychlo přivolaná ichtyoložka Sandy je sice náramně sexy, ale z těchle prazvláštních tvorů ji zůstává rozum stát. Navíc se zdá, že mají velký, skutečně velký hlad…Pro slabé nátury to rozhodně příjemné pokoukání není, pokud to však také máte rádi trochu „horké“ a přistoupíte na bláznivou hru filmařů, můžete si s touto parodií užít docela dobrou zábavu. (oficiální text distributora)

aichwald odpad!

Tak tohle jsem si stáhnul jenom tak z prdele abych věděl co je možný natočit za hovadinu no a výsledek předčil moje očekávání. Neskutečná hovadina a trapnost dovedená ad absurdum!!! Nemám slov!!! Horší efekty a hlavně dialogy a herectví se jen tak nevidí!!! ()

piglit

Nejlepší hororová parodie od Bad Tastu. Dokonce jsem chvíli váhal, jestli to autoři nemysleli vážně, ale nemysleli. Bravo! ()

walkingdead

Horor určitě ne, ale komedie celkem zábavná (někdy hodně, třeba když se Corin Nemec snaží udržet zástupkyni šerifa naživu tím, že jí zpátky do břišní dutiny zkouší skládat střeva), navíc poučná (pokud stojíte na pláži a řeknete "tady žádní žraloci nejsou", v následujícím okamžiku nějaký vyskočí z písku a sežere vás, takže to radši nikdy neříkejte). Speciální efekty jsou na úrovni počítačových her z 90. let, na největší plážovou party všech dob se nepodařilo sehnat víc než 20 komparzistů, z toho se dá celkem usoudit, že rozpočet nepatřil k nejvyšším. Už teď se nemůžu dočkat plánovaného pokračování - Air Bears. Odehrávat se má na Marsu, protože - logicky - na Zemi přece medvědi nelétají, tedy až na pár výjimek. ()

LukyValient

U těchlech filmů člověk neví, zda dát odpad nebo za 5 :D Tak silnej kýč, že tohle musí být točeno schávlně jakožto prvotřídní "Z"etko. Pokud někdo si pohrává s myšlenkou filmového maratonu absurdích superbéček, píseční žraloci jsou dle mne dobrou volbou :D ()

johnsnow odpad!

Mám rád Mogbastery. ale toto bolo tak jebnuté, že sa to proste nedalo pozerať. Aj ostatné sú ale predsa len majú aspoň akú takú logiku, tu jedine čo dávalo logiku bolo to ako sú schopné žraloky plávať v piesku. A scéna s črevami je vrchol nechutnosti a jebnutosti kinematografie. ()

route60 odpad!

Debilita je nemoc jenž se dá léčit a (režisér) Makr Atkins dá doktorům hodně zabrat, jak někdo může něco tak tupého natočit to opravdu nechápu, filmařina dostala zas jednou pořádne K.O. ()

Uragan odpad!

Jak tohle někdo může zveřejnit tak to fakt asi nepochopím.... a jediné co mi přišlo vtipný byli titulky na konci :-D ()

my38k

Tenhle film si film si utahuje z filmů o zmutovaných obludách a i sám ze sebe. Žraloci co plavou nejen v písku.Neskutečně přehrávající Corin Nemec v roli pošahaného pořadatele festivalu, kterému žraloci žerou postupně tátu, kámoše, holku, právničku a křepčící mládež, hlavně když bude v černých číslech. Vraždící asitentka, dědek s plamenometem z e-baye a Brooke Hogan jako doktorka dopňují sestavu. Tenhle film je neskutečná blbost, ale zábavná blbost, jen se trochu obávám, aby někoho nenapadlo natočit létajícího žraloka. ()

honzic odpad!

Šílená grafika, šílený děj, herci, totální nelogičnosti, nulové napětí, jen jsem si přál, aby ty žraloci všechny ty nemožné herce sežraly a byl konec. Hodnocení: 5 % ()

mFranta odpad!

Opět jsem porušil své předsevzetí a podíval se na další film se slovem "shark" v názvu. A opět jsem byl potrestán špatnými triky, tupým scénářem a nulovými hereckými vyýkony. Btw žraloka plavajícího v písku jsem zatím ještě neviděl. ()

Ondrew

Rovno pisem, ze ide o absolutnu hovadinu biedneho beckoveho charakteru. Avsak, ja tu jednu hviezdu skratka udelit musim, pretoze cca od 2/3 filmu som sa na jeho neskutocnych kravovinach celkom slusne bavil. Ked si k tomu pripocitame maximalne absurdny napad a zopar vydarenych ftipkov... ale ano, zasluzi si to odo mna tych 20%. ()

racing666 odpad!

Na co jsem se to proboha díval??? To je ale slátanina, kdyby aspoň ty triky za něco stály - špatné ve všech směrech. ()

brasek odpad!

Hrôza! Ale zase na druhej strane vychytrálci furt nadávajú, že v žánri hororov nič nové a to sme už videli. Tak a teraz tu máme niečo nové, čo ešte nikto nikdy nevidel a hoci to nezavrie vychytrálkom huby... a vlastne stačila by jedna veta, že tento snímok je desný! ()

Roxeet odpad!

Tak jsem se rozhodl si pro jednou zase pustit béčkovej fillm. Prej béčkovej. Bojím se, že kvalitou by se mohl s přehledem dostat až na konec abecedy :)) Jedno se ale tvůrcům upřít nemůže - jedná se o dost originální nápad. Bohužel, tím ujetým způsobem. Žraloci, kteří ,,plavou" v písku...wow. Jasnej odpad, jak už je zvykem u podobných filmů. ()

mysterinka odpad!

To jako vážně? Píseční žraloci? Nechápu jak se tohle mohlo dostat do televize jak může někoho tohle vůbec napadnout. Žraloci kteří na vás nebudou útočit jako každí jiní z moře ale budou vyskakovat z písku. Tohle není možné co se dokáže vymyslet. Film je nudný a naprosto nereální, dívat se na něco tak absurdní a označit to za dobrý film není možné. ()

endrix

Ne, tohle není dobře špatné. Tohle je špatně špatné. Nefunguje to ani jako nadsázka, ani jako parodie či travestie. A už rozhodně to nefunguje jako film. ()