Vánoce na zámku

(TV film)
  • USA A Princess for Christmas (více)
všechny plakáty

Mladá Jules pracuje ve starožitnictví. Po ztrátě své sestry a švagra převzala poručnictví nad neteří Maddie a synovcem Milem. Nemá to s nimi lehké, děti jsou těžko zvladatelné. Dostane se do zoufalé situace, kdy ji najednou vyhodí z práce a chůva dětí dá výpověď, protože už nedokáže snášet jejich věčné vylomeniny. Když se u ní objeví komorník vévody Edwarda s pozváním, aby s dětmi strávila Vánoce na jeho zámku v Evropě, zpočátku odmítá. Vévoda Edward je dědeček Maddie a Mila a kdysi vydědil svého syna Charlese, protože se oženil s obyčejnou dívkou – sestrou Jules. Pro dobro dětí se Jules rozhodne pozvání přijmout, protože se dozví, že vévoda je nemocný. Když přijedou do Castlebury Hall, vévoda se těší dobrému zdraví a Jules se seznámí s Ashtonem, druhým vévodovým synem. Možná, že všichni zde na Vánoce najdou své štěstí. (JOJ Cinema)

Miagy

Taká vianočná klasika, presne toto je typ filmu, ktorý pozerávame na prvý sviatok vianočný, tlačíme do seba všetko možné a nikomu sa ani nechce pohnúť...vianočné klišé, ale jeden z takých lepších filmov.... ()

Jitakai

Pohodovy vanocni filmek, toceny v krasnem prostredni rumunskeho zamku Peleș. Pribeh pohladi na srdci a zanecha usmev na tvari. Tak jak by to o Vanocich melo byt. ()

RyanRainheart

Ale proč ne, když máme ty Vánoce, tohle je totiž vánoční romanťárna jak vyšitá. Hrozně bych si přála mít také někde takto zašitého nějakého bohatého příbuzného. ()

lobo87

Ďalší z priemerných romantických či rodinných filmov, ktorý sa snaží priživiť na Vianociach a presunie svoj dej do tohto obdobia. A ďalší z filmov, ku ktorým sa už nemusím vracať... 50% ()

Igy007

Hodně roztomilá věc. Je to přesně to, co očekávám od romantické veselohry. Nevím, co čekali ti, kteří zde držkují; asi stár vórs nebo tarkovskýho, žeo ? ()

Rian_witcher

Film od odpadu dělí jen sympatická herečka v hlavní roli. Vše se děje podle klasického hallmark scénáře a příběh působí stejně uměle, jako plastiky kdysi skvělého Jamese Bonda, Rogera Moore. ()

DK197

Není to nic, co bychom neviděli stokrát. A občas to s tím kýčem trošku přeháněli. Na druhou stranu to bylo herecky velmi sympatické, místy velmi úsměvné s kapkou dojemnosti. Škoda té rychle vyřešené zápletky se zamračeným dědečkem. Stačí pár slovíček a z dědečka je rázem mílius? Ne že by se to v životě nestávalo, ale chybí tomu originalita. Ale pro ty pozitiva vypsaná výše prostě tři hvězdičky dám. A někdy si to pravděpodobně pustím znovu. :-) ()

Majulenkaa

Přestože jsem očekávala klasickou vánoční nudu s trochou romantiky, nakonec jsem byla mile překvapena. Nebudu zastírat, že tento film nemá své mouchy a hlavně klišoidní konec. Bavilo mě to a dokonce jsem se párkrát nahlas zasmála. ()

Rymixta

Rad do života a moralit tam je až moc, ale je to příjemná vánoční oddechovka, člověk ví jak to dopadne, ale přesto se kouká až do konce, hlavní je, že jsem neměla chuť to vypnout, i když mi to ke konci připomínalo spíše telenovelu. Pro děti happy pohádka. Hezký hlavní hrdina, správná nafintěná záporačka. Fajn byl Julesin zápal pro starožitnosti, zatím co ostatní se ,,normálně,, bavili, ona se bavila tím, že opravovala hodiny co potkala na chodbě a hádala tvůrce místního porcelánu. ()