Před dvaceti lety ve školní knihovně zahynulo pět studentů. Z neznámých důvodů tam vypukl požár, oni uhořeli a od té doby tam jejich duše straší. Jakoby se od školy nemohly odpoutat. Možná je spojuje tajemství, které má být odhaleno. Možná je čas objasnit starou tragédii a pomoci jim dosáhnout klidu. Možná budou muset dokončit jednu důležitou věc: složit maturitu... Bláznivá komedie o partičce středoškoláků, kteří jako duchové dokážou vstupovat do živýh lidí, pohybovat předměty a obrátit celou školu vzhůru nohama. (oficiální text distributora)

Antaeus

//"MOŽNÁ JE TEN KLUK MRTVEJ?" "VIDÍTE? TO JE ONO! KONEČNE POZITIVNÍ MYŠLENÍ!"// Zopár vtipov, niekoľko vtipných scénok, trocha romantiky. Trikov na duchárinu na môj vkus málo, ale aspoň sú fajn. V pohode filmík. Na jedno pozretie s kočkou (alebo v mojom prípade s manželkou) poboku tučná pohodička ;) ()

newmant

Komedie , která se mi opravdu líbila. Jak zábavné může být , když máte školu plnou zlobivých duchů a musíte je učit. Oddychovka , která mě příjemně překvapila. ()

zahadum

Nečakal som nič ... proste ďalšiu tuctovú komédiu o duchoch...ale toto ma skutočne veľmi milo prekvapilo..bolo to svieže, vtipné, originálne, a tak správne podané na " šťave " sympatický hlavný hrdina ( dvojník Seana Penna ) vtipná zápletka o pár teen duchoch ktorý trčali na jednom mieste už pár rokov a potrebovali skúšku aby videli svetlo na konci tunela :) celý film sa len tak hemží narážkami a dvojzmyslami ( ako živý by si mi bol voľný ) povie teenka v štýle gothic :) a príde aj na Michaela Jacksona .... jedným slovom správna európska komédia ktorá by v amerike bola prevedená možno na hranu infantilnosti. 88 minút kde som sa v kuse smial alebo usmieval na síce jednoduchom ale príjemnom humore, a o to predsa v komédii ide. Otázka na záver čo spraví mladý pubertálny duch ak vstúpi do tela zrelej ženy ? :) ()

KosiR_ksr

Škoda, že na mě snímek působil trochu nevyváženě - sem tam poměrně nízké a pubertální vtípky (stále však daleko od amerického "stylu": čím víc prdění a fekálií tím lepší teenagerovská komedie) střídají překvapivé nápady a poměrně chytrý humor. Nakonec jsem se dobře pobavil a alespoň vím, že nechci umřít opilej, pokud jen trochu hrozí, že bych se mohl stát duchem, protože pak už je to napořád. ()

Matli

Od Španělů nečekaně příjemné překvapení. Žádná velká pecka to není, ale hezky se na to koukalo a hlavně zajímavý nápad. Několikrát použitá písnička od Bonie Tyler mě dostala, mám pro ní slabost, takže je rozhodnuto. 68% ()

Bozvav

Velmi milý a vtipný příběh o tom, že pokud vidíme víc a dál než ostatní, neznamená to, že jsme blázni. Krásná ukázka toho, že lidé se vyvíjejí tak nějak pořád stejně, jen se mění výrazové prostředky a možnosti jak to dát světu najevo. V celém filmu nechybí romantika, humor, trochu mistična a poučení. Velmi zdařilý snímek pro celou rodinu. Za mne 4 hvězdičky. ()

Ydrosten

Komedie, která neurazí a navíc se i zasmějete zajímavým situacím, které by v USA verzi byly nahrazeny zvracením, padáním a otravnými hádkami. Nejlepší hláška ve filmu : " Ty jseš těhotná " --- " Jo mělo se to narodit před 23 lety, má trochu zpoždění " ()

merigieren

má to pár logických mušek, třeba skákající popelnice za hranicí školy. Ale jinak je to docela nápadité a vtipné. Učitel vidí duchy, nakonec si najde školu kde je může učit a dovést k závěrečné zkoušce. Přitom se zamiluje a tak. Ke konci trochu ztrácí dech, zábavu vysřídá spíš vysvětlování, ale i tak je to hezký... ()

Faila

Podle názvu jsem čekala něco vyloženě pitomého, ale byla jsem mile překvapená. Není to nic extra, ale je to zábavné a příjemně se na to kouká. ()

Olík

Slušná duchařina.....trochu nadpřirozena, trochu rodinné a trochu středoškolské komedie....navíc sympaticky zahrané (Javier Bódalo je řízek) a vlastně i celkově sympaticky působící. Nějaké linky se určitě dali vypustit (např. ta emo-ghost love story, tu si mohli odpustit), ale jako celek velice příjemné. Šel jsem do toho bez očekávání.....nebo spíše, lehce z despektem.....ale určitě příjemné překvapení.....ne pecka, ale fajn biják. ()

goni

Pohodova spanielska teenagerska komedia. Na rozdiel od tych americkych, nie je plna klise a trapnych scenok, takze sa pri nej da dobre zabavit [26/2013]. ()

Psycho.R

Španělská a celkem zdařilá komedie. Prima nápad s věčně vylitym duchem, s láskou mezi emařkou a mrtvym sportovcem, skvěle věčně nasranej mrtvej psychiatr, jo, je to cool. ()

Wyrdas

"Kokain před zkouškou, amfetamin, pervitin, efedrin - všechno. A klidně i další, vím, kde to sehnat"... mám dojem, že nejen tyto návrhy, ale i následující vylepšení sexuální výchovy by slavila úspěch. A dost pravděpodobně to vše pan scénárista sám praktikoval během natáčení. Poměrně zábavný snímek, svižně odsýpá a podařilo se mu vyvarovat slepých míst. Dokonce ani ten konec nebyl tak kýčovitý. Příjemná změna oproti těm sračkám, co nám servíruje Hollywood. Doporučuji na odreagování třeba s rodinou. ()

mazzarek

Na to, že jde o španělskou produkci, tak je to docela slušná duchařská komedie. Pokud od tohoto filmu nic nečekáte, tak vás příjemně překvapí. Méně někdy znamená více. ()

Miagy

Vynikajúci oddychový film pre celú rodinu, vhodný na sobotne popoludnie, alebo len tak popri práci :) PLUS: nekomerčný film, plný vtipu, z filmu vyžarovala taká pozitívna energia a nálada, páčil sa mi " americko - neamerický" štýl, bez hlúpeho klišé - myslím tým to, že ak by toto natočili amíci, isto by to bolo naivné, nudnejsie a hlúpejšie, španieli proste vedia točiť filmy a sú v tom majstri. Kladne hodnotím kameru a ten filter, ktorý použili, atmosféra školy a celkové prostredie. Veľmi sympatickí herci a výborné herecké výkony. Dokonalá hudba. MINUS: chýbalo trochu akcie, nejaké rozuzlenie... Film si zaslúži krásne 4 *... ()