À Quoi ça sert l'amour ?

Krátkometrážní / Animovaný
Francie, 2008, 3 min

À quoi ça sert l'amour? je krátký animovaný film, který vypráví příběh dvou zamilovaných lidí. Stejnojmennou píseň, která film podkresluje, nazpívali Edith Piaf a Theo Sarapo. (weroniqque)

togaf

Zpěváci naprosto zastiňují animaci. Vlastně i text písničky. Jak animace tak text je banální (že by i taková byla ta láska?), ale hlasy téhle francouzské dvojce zvedají snímek na vyšší úroveň. Vlastně je to spíš takový hezký videoklip. ()

Jara.Cimrman.jr

"Všechno, co ti teď láme srdce, pro tebe zítra bude radostnou vzpomínkou." Snad jen Francouzi se dokáží vášnivě zamilovat třikrát denně a to jim trochu závidím. Co se týká alimentů, tak tam už zase není třeba něco závidět, ale tohle je jen svižný, jednoduchý klip o lásce a jako takový mne dokázal zaujmout. ()

Handle

No nevím, jak zrovna tento kraťas může mít červenou barvu, protože na něm není zajímavé opravdu vůbec nic... :) ()

hous.enka

Kdyby byla ještě o trochu líp zpracovaná animace, nebála bych se dát pět hvězdiček. Film má švih a šarm a hlavně stojí na dobré myšlence a perfektním duetu Edith Piaf a Thea Sarapo. Tak přesně k tomu je láska :) ()