Po brutálním vyvraždění americké rodiny, která byla na dovolené na francouzském venkově, byl ze zločinu bez důkazů obviněn podivínský muž žijící nedaleko místa činu. Podezřelého se ujímá americká obhájkyně Kate Moore (A. J. Cook), která se společně se svým týmem snaží místní úřady pomocí vědeckých metod přesvědčit o mužově nevině. Když Kate začne zkoumat mužovu rodinnou historii, objeví důkazy, které poukazují na znovuzrození dávno zapomenuté legendy. Krvavý masakr pokračuje a Kate musí udělat vše, aby v nastalém chaosu přežila a zabránila jeho šíření. (Bontonfilm)

kaylin

Vlkodlačí film není mrtvý a právě snímek „Wer“ to ukazuje v tom nejlepším možném světle. Příběh není zbytečně jednoduchý, děje se toho dost, aby vás to zajímalo po celou dobu. Navíc se tvůrci nebáli jít do trochu drsnějších efektů a to většinou bez přítomnosti digitálních triků. Tohle je něco, co se hodně oceňuje. Ono i to podání vlkodlaka je zde celkem nové. Velmi milé překvapení, které bych od žánrového filmu nečekal. ()

AlistairMir

Čistej průměr co neurazí ale v žádném případě ani nenadchne. Chlapík co hraje vlkodlaka je fakt habán ale asi díky malému rozpočtu nečekejte žádnou proměnu...Prostě má háro, vousy a trošku si pohráli s chrupem max dostal kontaktní čočky a umělé nehty. To je vše. Atmosféra nám také moc nehoustne přitom občas to má dobrej náběh ale prostě mě to nedokázalo chytnout. Závěrečná dvacetiminutovka je rozhodně nejpovedenější a dotáhla film ke třetí hvězdě. Na jedno shlédnutí je to úplně v pohodě ale asi se k tomu moc vracet nebudete. ()

radomiil

Jsem rozladěn nepochopitelně slabým a přiblble natroublým zhodnocováním většiny respondentů u snímku, jež naopak velmi zdařile(přes veškerá mírná očekávání) šlapal, nabitý plně akcí se schopně provedeným námětem. ()

Trevor

Súhlas s názorom filmového znalca z historického mesta pod Tatrami. Bieda, snaha tam rozhodne bola ale to bolo asi tak všetko. Nijako zvlášť ma to neoslovilo. ()

TheDon

Turek,žid a krásná blondýna chytají rumunskýho vlkodlaka ve Francii. Kde sakra sehnali dvouapůlmetrovýho frajera? Hvězda za casting, druhá za to, že vlkodlaky nikdo netočí a třetí za to, že si Werewolf libuje v trhání čelistí. Příjemná oddechovka. 60% ()

Rodriguez

Vědecké metody a brutální vyvraždění rodiny na francouzské dovolené je smutným finále, když zjistíte, že je tu vlkodlak, který je nesmrtelný jako "Superman". 15% ()

cariada

Vlkodlačí masakr, který se sice tváří nevině ,ale docela slušně se to rozjede a některé scény jsou dobré. Místy to působí ala dokument, což mě trochu vyděsilo, naštěstí to bylo jen kousek. Škoda jen , že to víc klouzalo do krimi než hororu. ()

Johnny.ARN

Malý, komorný, ale hlavne veľmi nedocenený snímok o šelmičke od frantíkov. Celý čas si to drží dekórum, zbytočne to neskĺzáva do absurdna a má to perfektne načasované jumpescares. 3 z 5 ()

Jaro.Krafcik

Wer? Werewolf? Áno, film je o vlkolakovi. Čo od filmu čakať? Horror zrejme nie, skôr sa budete báť o stratený čas pri tomto filme. Najviac ma mrzí akým spôsobom je film spravený. Celé to dava skôr taký mix nezmyselnych scén, pripominajúce dokument. Skoro rovnaké ako film ktorý je zobrazený takým istým štýlom a to je diabol v tele, kto nevidel tiež radšej nepozerať, len v prípade keď už fakt nemáte čo vybrať. To isté platí o snímke Wer. A záver, totálny výsmech 1* ()

zolo23

K žánru horor, treba ešte doplniť krimi, pretože ono to v celku bolo vyšetrovanie prípadu o vine - nevine chlapíka, ktorý bol obvinený z vraždy turistov. Tých hororových prvkov je tu pomenej, škoda nekvalitného strihu, ktorý totálne zabíja akčné sekvencie a prakticky vidíte len zlomok toho podstatného čo má kvalitný horor obsahovať. Ale nieje to až tak zlé, pár dobrých scén (zábery na "vlkolaka" z helikoptéry, alebo z činžiaku - skok a pod.) sa tu nájde a i efekty spĺňajú ako-takú kvalitu, že by som mal byť na niečo veľmi nasraný? , to vôbec nie. Tých filmov o vlkodlakoch až tak nieje, preto poteší aj takýto kúsok. ()

iXtr3m3

Veľmi dobre spracovaný "amatérsky" snímok, podobne ako v rovnakom roku vydaný Afflicted. Bežne lacné amatérske filmy nepozerám, ale toto bolo fakt na úrovni, stačí pozrieť scénu s prepadovkou na parkovisku. ()

ZdenoLo

Námetovo to nebolo vôbec špatné ale spracovaním a hlavne tými amatérskymi počítačovými efektami to rozhodne kazilo celkový zážitok. ()

danielosbourne

Byla to taková zkouška. Čekal jsem, že to po pár minutách vypnu, ale nestalo se tak. Není to vyloženě strašný. Má to své momenty, které jsou víc než dobré, ale pak to má mnohem více momentů, které nejsou zas tak dobré, nebo jsou skutečně špatné. Nechápu moc kameru, která se i v normálních situacích chová, jakoby zachytávala found fotage sekvenci. No...potenciál tam byl, film vyloženě nenudil, atmosféru to mělo poměrně slušnou. Jen kdyby to místy nebylo tak hloupé a předvídatelné. ()

b.dragonfly

Vlkodlačích hororů je poskrovnu a každý nový vyhlížím s mírnou obavou, aby to nebyla spíš tragikomedie. Tady se to naštěstí nestalo. Z podivína, který se měnil v krvelačnou bestii, mě místy příjemně mrazilo a film nebyl chudý ani o akci. Kdo má rád toto téma, nemůže být zklamaný. ()

BlackHood

Řekl jsem si, že jsem dlouho neviděl žádný film o vlkodlacích. Tak jsem si nějaké našel, od roku 2000, neměl jsem chuť na nějaký starší, který má efekty jako TV game. Jenže všechny měly žánr komedie. Až na Wer, tak jsem si to stáhl a nelitoval jsem. Na tomhle filmu se mi snad všechno líbilo - mrazivá atmosféra, příběh, dokonce i FF. Jen vlkodlaci by mohli dostat nějaký update, aby vypadali více jako vlci, než lidi. Alespoň na imdb to má obstojnějších 6.3. Za mě 90%. Strašidelnost 1/4 Brutalita 1/4 ()

Silviaxx

Nebolo to zlé. Síce prelínanie do FF mi veľmi v tomto prípade nesedelo a miestami mi aj "normálny" obraz prišiel dosť rozklepaný, ale budiš. Wer je v podstate novodobým pohľadom na vlčieho muža, ktorý vcelku vyzerá ako človek a jediné čím sa líšie je NADMERNÉ ochlpenie, veľkosť, rýchlosť a sila. Tento pohľad nepokladám za mínus, hoci na mužovi nebolo nič desivé a krvavé scény tiež neboli nič extra. Čo ma mrzí je, že sa film sústreďuje skôr na advokátku a priebeh vyšetrovania - tým mi to pripadá viac ako krimi pátranie - skôr by ma zaujímal pohľad práve na vlčieho muža, jeho život a podobne. Beriem, že tvorcovia to chceli poňať z iného pohľadu, ale na mňa to nejak výnimočne nepôsobilo. Najviac, s čím som však v tomto prípade spokojná je, že som sa pri Wer nenudila. ()

M.Myers

Tontokrát nebudu na W.B. Bella tak přísný, jako u jeho předchozího počinu... Pravdou však je, že první polovina filmu nenabízí téměř nic a když jsem viděl ten úvod s roztřesenou a samozřejmě rozmazanou kamerou, přemýšlel jsem, že to vypnu. No, když se však dočkáme druhé půle snímku, začíná poměrně svižná řežba, kde o krvavé a drtivé útoky není nouze. Škoda jen epileptického střihu, při většině akčních scén. A ještě musím poznamenat, že do role záporáka vybrali velice dobře, ten chlap budil respekt. Pro mě slabší tři hvězdy, ale nebýt stále se opakujících nedostatků(hlavně v akčních scénách), mohlo být určitě lépe. ()