Gumballův úžasný svět - Série 3 (2014) (série)

The Question (S03E28)

(epizoda)

honajz

Něco málo mi chybělo (což po četbě knihy, nikoliv zkouknutí filmu, Stopařův průvodce galaxií nebo Sbohem a díky za všechny ryby, musí asi chybět u této epizody každému) a docela by mě zajímala ta postava, která za nimi běhá, že odpověď zná - mohli ji tvůrci víc rozvést, proč za nimi běhá a jaký blábol třeba fanaticky v sobě nosí (dost možná měl být parodií na věřící v Boha, což by mi ale nepřišlo fér). Ale jinak dobrá přehlídka odpovědí (práce-domů-sprcha-práce-domů-sprcha... asi je spokojený) a dost mne potěšilo, že cesta je cílem (a to pánové asi nečetli Bílého dominikána od Meyrinka). Ten song planet mi přišel, že sem moc nepatří (tedy kromě toho, abychom si uvědomili, že v kosmickém měřítku jsou naše problémy táák malicherné), ale zas mne potěšilo, že tu scénku tvůrci dohráli (Pamatujete na toho kluka před miliardou a půl let? Tak měl pravdu,) ()

honajz2

Díl o hledání odpovědi na otázku Jaký je smysl života? a s nejchytřejší odpovědí přijde ta nejnepravděpodobnější postava. A to jsem si myslel, že mě v tomhle seriálu nemůže už nic překvapit, ale evidentně jo... Každopádně tahle epizoda se mi líbila hodně a i když nemusím zpívání v animácích (byť z celého seriálu se mi jedna píseň hodně líbila a poslouchám ji už nějakou dobu), tady jsem si ten koncert planet překvapivě dost užil. 5* ()