Příběh odvážného mladíka Devona Milese, který chce dovést svou školní kapelu k vítězství. Sám je tím nejtalentovanějším bubeníkem, jaký kdy byl, ale velmi brzy zjistí, že cesta na vrchol vyžaduje víc než nadání. A co teprve když mu hlavu zamotá láska? (oficiální text distributora)

Martin741

Nudna US zlatanina, ktorej chyba vsetko podstatne : sportovy duch, herci, poriadna rezia, scenar. Charles Stone III. je len reziserska lama, to viem po pozreti toho filmu naisto. 10 % ()

Streeper

Nebylo to špatné. Film mi ukázal, že bubny jsou docela i zajímavým a hlavně těžkým nástrojem. Děj je ale předvídatelný a tak to není nic extra, ale konečně soutěž v orchestru a ne v tanci nebo ve zpěvu. ()

Biggy

Docela příjemný sobotní film o mladém nadaném bubeníkovi, který pomalu stoupá na vrchol a přitom se snaží bojovat se svojí agresivní a upřímnou osobností. ()

wer4

Dvojhviezdičkové hodnotenie patrí filmovému hľadisku. Inak veľmi príjemná hudobná kulisa k doobeňajšiemu pobehovaniu po byte. Musím však podotknúť, že momenty, keď sa konali súťažné duely, ma posadili do kresla a sledovala som to všetko takmer bez dychu. ()

cab

Film plny afroamericanu, ktery neni tak hloupy, jak se muze na prvni pohled zdat. Ano, hrdina je talentovany a velmi sebevedomi mladik s proriznutou pusou, ktery nade vse miluje hudbu a bubnovani. Dokazat pozici nejlepsiho bubenika a vest celou kapelu k uspechu ve skolnim preboru kapel je bezesporu trnita, ale i pres jasne klise, jsem byl svedkem nadsene prace hercu, talentu rezisera vydat ze vsech maximum a pri tom nenudit divaky, uzasne choreografie kapely, dobrych rytmu a obcasnemu hlaskovani. Na ciste ctyri hvezdy mi to stacilo. 80% ()

suzanne1997

Podle mě, a je to můj názor, klidně si udělejte vlastní, je tohle hodně slabý film. Příběh, tedy námět příběhu se mi líbí, chtělo by ho však rozpracovat a trošku oživit. Tomuhle filmu chyběla šťáva, něco, kvůli čemu se na něj podíváte znovu. Opravdu oceňuji ten nápad udělat film o klukovi, který není zpočátku oblíbený, ale díky dřině se dostane mezi špičku, ale něco mi na něm nesedí, proto ho nedoporučuji. ()

salamandrr

To sem se tak jednou probudil a televize byla plná bubnujích černochů 8) Docela dobrá oddechovka, do které jsou zbytečně nacpaný vznikající a zanikající vztahy. Otázka zní proč? proto, aby hezký holky dělaly i něco jiného než kroucení zadkem, nebo aby nám USA ukázala svou citlivější stránku? na to mi filmový konzumenti prdíme, chceme dobrou hudbu, spoustu vtipů, hezký holky se tam můžou jen mihnout.... ale jo byl sem vcelku spokojen 8) ()

Filmárik

Popravde niesom zástanca americkej oddanosti pre stredoškolské aktivity (vrátane cheerleaders, o spolokoch gréckej abecedy ani nehovoriac) a doprovodná kapela šmrncnutá "ghetto" kultúrou nieje výnimka. Drumline bol však naozaj pohodový filmík pre náhodného diváka TV vysielania akým som sa od dostupnosti DVD formátu stal. Vopred viete ako a kto s kým skončí a kto to komu natrie. Celkovo však môže byť. ()

billyador

Že jsou amíci divní, to většina z nás vidí podobně. Ale že jsou až takhle ujetí, to mne překvapilo. Film o pro nás vcelku nepředstavitelné záležitosti s nechutným militantním podtextem, jaký snad umí jen ve státech. No příběh celkem normální o tom, jak jsi dobrej, jak to všem ukážeš, ale až uvědomění si některých základních věcí fungování v teamu ti ukáže, že i špička "nepřebije" sama celou kapelu. A tak si až řikam, proč 4 hvězdy. No povím Vám to, film má prostě drajv a ikdyž tušíte, že tohle musí skončit hepáčem, jste přilepeni k obrazovce a dostává vás jedno bubenické choreo za druhým i ten jednoduchý děj který se odehrává mezi údery do nástroje. ()

Landier

Přestylizované a zcela průměrné. Představte si dřevěnou figurku vojáčka s bubínkem, přidejte k tomu rytmus, a jakous takous zápletku a vypadne Vám z toho Drumline. ()

Mtytjouda

Jakožto hudebník se mi provedení tohoto filmu velice líbilo ... Odhodlání a talent v jednom, jak bylo v tomto filmu řečeno, není vše ... Důležitá je dřina ... Závěrečná scéna je perfektní, když 2 bubnové sekce jdou na "battle" převádí mistrovská čisla v bubnování ;-) ()

bobbec

...nic prevratne. dej o hovne, ale ze hudba a bubny su druha polovica mojho zivota(prva je film, samozrejme) hodnotim to "trosku" subjektivne a zaujato... ()

Jarosh66

Náhodou jsem tento film viděl v TV, sice to tehdy bylo už v cca polovině. Ale zrovna, když tam byli ty skvělé choreografie, a hlavně parádní zvuk. Tento film si mě ihned získal a zanedlouho jsem ho shlédl celý. Zvuk, choreografie, to byla opravdu lahoda pro oči a uši. Nejvíce se mi líbí na začátku - And remember: You can fly, a následné I believe I can fly, které opravdu skvěle zní :-) 80% ()

Lea.inJuly

Je to průměrný americký film o studentech na univerzitě.. Standardní děj: (hudebně nadaný) student balí (všestranně) nadanou studentku, která je navíc ještě nejkrásnější na škole. Jako jeden z afroameričanů, kteří si musí pořád něco dokazovat, dělá machra jak prase, ale pak v sobě najde svoje lepší já. Ovšem díky té hudební součásti s úžasnýma bicíma je ten nemastný neslaný zbytek celkem stravitelný. Tři a půl hvězdy, že se mi to bubnování fakt líbilo:) ()