The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

Snake.Charmer

Punisherovská jednohubka, která by se dala připodobnit k bonusovým Marvelovským minifilkům. Jen je o trochu delší a podstatně brutálnější. Punishera z roku 2004 s Thomasem Janem mám velmi rád a navíc jsem zapřísáhlý fanda Marvelu, tudíž byl pro mě tento kraťas velice příjemné překvapení. Napjatá atmosféra, typicky Punisherovské "dusno před bouří", poctivá dávka Rkového násilí, Perlman na vozejku a odkaz ve formě trika s lebkou, který musel každého správného fandu potěšit. ()

Pidzey

Boží.Z vostra to začíná a brutálně končí. Jacka snad nejde lépe využít, výborný nápad. Celovečerák by nebil k zahození. ()

Raziel_cz

Nejlepší filmový Punisher (sice bych ocenil Ennisovy monology, ale to bych pak musel dát hvězdiček šest). Střelte Raw Entertainmentu licenci, ať si to Jane a spol udělají kompletně po svém (protože je očividné, jak velký fanoušek Tom je) a budeme tu mít konečně věrný, důstojný a hlavně brutální celovečerák s Frankem Castlem, který ovšem zároveň nebude kašlat na charakter ústřední postavy. Za málo peněz přináší hodně muziky už Dirty Laundry, v podobném duchu bych klidně snesl film s dvouhodinovou stopáží. Ten nářez si ani nedovedu představit. Asi bych se i já musel obrnit Jackem. ()

drankeryth

Dobre fungujuci kratas, ktoremu by skor pasoval nejaky celovecerny film. Malo to dobre gradovanie a finalne rozuzlenie malo brutalny dopad na tych grazlikov na ulici. Nicim sa tu nemaznalo a bolo sa fakt na co pozerat. Zaverecne sekundy aj prezradili, co to bol zac ten typek s spinavym pradlom:) ()

RakeW

Taková dost prázdná legrácka s pěkně načasovaným digitálním násilím. Konec by měl úplně jinou váhu, kdyby do té chvíle divák nevěděl, s kým má tu čest, což bohužel nebylo dost dobře proveditelné. ()

Hapretor

Tak tohle bylo hodně trapné. Aspoň, že tam "hrál" Thomas. To měla být nějaká ujetá reklama na whiskey?! Fakt debilita. Tohle bych s Punisherem - film, komiks i hra - vůbec nesrovnával. ()

Faila

Člověk by nevěřil, co dokáže jedna flaška Jacka Danielsa (jež je zjevně nerozbitná). Kraťas, který vydá za pět soudobých akčních bijáků. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka