The Punisher: Dirty Laundry

Celý film
Krátkometrážní / Akční / Thriller / Drama
USA, 2012, 10 min

Punisher (Thomas Jane) si ten den chtěl jenom vyprat prádlo. Potom co viděl gangstery jak ohrožují prostitutky a nasledně i chlapce, řekl si, že to tak nemůže nechat být a musí je potrestat. (Folky)

BrooksW.Here

"You know the difference between justice and the punishment?" _____________ Tak tu sa naozaj nedá asi nič vytknúť... Atmosféra a napätie perfektne gradujú až do samotného finále, scenár je jednoduchý, ale zároveň premyslený, vďaka čomu tu nemáme ani jednu zbytočnú alebo nudnú scénu a Punisher je v podaní Thomasa Janea naozaj výborný (ale aj tak sa Jonnymu Bernthalovi už nikdy nikto nevyrovná). Najlepšie na tom všetkom je to, že jednej fľaške Jacka Danielsa vďačíme za perfektne nadupanú, akčnú sekvenciu, ktorá sa ľahko vyrovná aj svojmu mladšiemu bratovi. Na pomery nízkorozpočtového filmu sa jedná o naozaj slušné prekvapenie... PS: Peknú úlohu si tu strihol aj Ron Perlman, potešilo ma, že som aspoň jedného herca v tomto kraťase poznal 😅. ()

Hwaelos

Hollywood by se konečně mohl přestat stydět za předchozí celovečeráky s Punisherem a najít koule k Rkové podívané přesně v tomhle stylu. Doufám, že Joanouův film odstartuje novou komiksovou sérii právě na těchto základech. ()

vurhor

I když se už hned po několika vteřinách dovtípíme na průběh celého snímku, stejně nám s mrazivým bodem v břiše roste ono napětí, které nakonec konečně vyústí v uspokojivou spravedlnost (či potrestání). A hudba z Temného Rytíře snad ani nemohla být vybrána líp. Průměrné 4* ()

Marek1991

Tak o tomto sa dá povedať, že to bolo "cool". Tá počiatočná ignorácia sa mi nepáčila, už nemusel nikoho zachraňovať, keby boli horší, taktiež by som to nepovažoval za spravodlivosť, bol to proste taký divoký západ. No grády to malo teda poriadne, ak sa za to dá považovať nadávanie od černocha a lámanie kostí a podrezávanie od belocha. Čiže to nebolo veľmi pre mňa. ()

Pegas1632

vynikající desetiminutovka. Má to všechno co to má mít a ještě něco navíc. Rozhodně přesně takový Punisher, jakého máme z komixu rádi :). Prosím prosím, natočte takhle kvalitní celovečerák a slibuju že na něj do kina půjdu 2x :) ()

J009

Drsné, brutální, krvavé, prostě Punisher. Řekl bych to asi takhle. Nejbrutálnější reklama/nereklama (nevim jak to bylo zamýšleno) , kterou jsem kdy viděl. ()

Marsik

Že je to naprosto předvídatelné? Ano, ale co má být, když to má k**va koule! Nekompromisní nářez, skvělá kamera, bezchybně natočená akce a krev teče proudem. Škoda jen, že se jedná pouze o 10-ti minutovou jednohubku. Thomas Jane jako Kat je neskutečně cool. Punisher: Dirty Laundry? Hell yeah!! 85% ()

PauloZ

Ten Jack je ale tvrdé pití, co? :-)) Nerozbitná láhev a ten obsah jak pěkně hoří ... reklama za hubičku. Jinak nekompromisní tvrďárna a ultradrsný Jane. Škoda, že mu to takhle nefungovalo i ve filmu. Jako kraťas je to ovšem velmi úderné a brutální, ale na druhou stranu, natočit takhle pouze 10 minut asi není žádný velký um. Kdoví, jak by to Philovi fungovalo v celovečeráku. Odkázal bych se na Punisher: War Zone, kde to Stevensonovi podobně funguje v 98 minutách v pěkně prudkém béčku :). ()

GodComplex

Total Badass! Nazorna ukazka jak ma vypadat spravna interakce s poulicnimi gangstery, pistolnimi agresory a podobnou luzou. Nejlepsi reklama na Jacka Danielse, ktereho si na zaklade tehle kratkometrazni bomby pujdu poprve otestovat. 8/10 ()

Makky

Uff, už je to pekných pár rokov, čo som mučil a vraždil rôznych hajzlov rukami Franka Castla. Táto pocta akčnej chuťovke medzi hrami vyšla dokonale. Asi by to chcelo znovu oprášiť starého dobrého Punishera... Btw., ten Jack vždy robil s hlavami ľudí divy :) ()

blackrain

V těch několika minutách je úplně všechno. Takže čas byl beze zbytku perfektně využit. Nějak jsem se namlsala, proto touží po celovečerním filmu, ale abych pak nebyla zklamaná, že se nevyvedl jako tenhle kraťas. Taky jsem si říkala, jak je možné, že ta plná flaška Jacka Danielse toho tolik vydrží. Ale co nebudu se zabývat logikou a rejpáním, když se mi tohle líbilo. Nějaké pokračování v podobném duchu bych rozhodně uvítala. ()

SarumanKo

Hoci je najdrsnejší komiksový hrdina všetkých čias už "pán v najlepších rokoch", ktorý si sám perie svoje prádlo, ešte stále má veľmi účinný návod ako si poradiť s bandou neprispôsobivých negrov. Potrebujete k tomu iba fľašku správne vychladeného Jacka Danielsa, zapaľovač, režiséra, ktorému nie je špatne pri pohľade na čvachtajúcu krv a štipku Zimmerovej muziky. (8/10) ()

kaylin

Přesně takového Punishera si lidé zasluhují. Drsňáka, co pořádně láme kosti, střílí a mládí, a když už to dělá, tak u toho stříká strašně moc krve. Zároveň v sobě má ale něco, co je nepřekonatelně přitažlivé. Varianta spravedlnosti, která by mohla být funkčnější než spravedlnost skutečná. Thomas Jane ukazuje, že pro tuhle roli byl dobře vybrán. ()

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka

Spy Hunter našel režiséra, ztratil Rocka