Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

Levice05

Jako rozený optimista jsem navzdory hodnoceni dala včera filmu v TV šanci. A ta byla opravdu promarněna. Není to komedie, už vůbec ne romantická, za to je tam dost vulgarity, trapných scén a hroznych dialogů. ()

sun.eagle

Předně to není žádná bezstarostná komedie, pár vtipných momentů nabídne, někdy povedených, jindy méně, ale hlavně dojem je lehce depresivní, ukazuje jak si lze podělat život. Ironie je, že tenhle film mi doporučil článek "top 7 filmů", které vás pozitivně nabijí. Možná za to můžou i krajně nesympatické postavy, a to jsou  všechny. Z nějakého důvodu se všichni chovají jako naprostí kreténi. Jak je možné, že se z chlápka, stane během pár měsíců línej flákač a neschopný buran s nulovou sociální inteligencí, a z pohodové holky namyšlená arogantní, povýšená mrcha. Ani vedlejší postavy neokouzlí, ale jsou krajně nesympatické. Btw. Annu Farris jsem poznal až podle titulků, wtf? ()

Vampiroza odpad!

Námět relativně fajn, ale do.... co to celý bylo za žumpu. Už nikdy Bože nechci vidět nic tak debilního. Tyhle herce jsem měl celkem v lásce ale za tohle by si zasloužili s tvůrci rituální popravu ()

batou

Je to uletená romantická komédia s kopou humorných scén. Nasmial som sa celkom dobre a hlavne o to pri komédii ide. Kto tam čakal nejaké filozofické myšlienky, zostal asi sklamaný. Niektoré scénky som videl s odstupom času niekoľkokrát a vždy sa na tom smejem. Napr. prezeranie fotiek s rodičmi. ()