Tapped Out

• Kanada Tapped

Film s tematikou MMA (zmiešané bojové umenia) pojednáva a problémovom teenagerovi Michaelovi Shawovi (Cody Hackman), ktorý sa kvôli jednému zo svojich deliktov dostáva k verejno-prospešným prácam v miestnej škole karate. Skrz ňu sa vracia k tréningu a dostáva do sveta zápasov MMA. To mu umožní postaviť sa zoči-voči protivníkovi, ktorý zabil jeho rodičov.
V Tapped sa predstavia skutoční MMA zápasníci, ako Lyoto Machida, Anderson Silva a Krzysztof Soszynski, ktorého sme mali možnosť vidieť v komédii Profesor v ringu (2012). Vo filme si strihnú úlohy aj známi hollywoodski veteráni Michael Biehn a Martin Kove. (ywo666)

Sufferer

„Dentists love this kick.“ Ľahko prehliadnuteľný film pre fanúšikov zmiešaných bojových umení (Krzysztof Soszynski, teammates Lyoto “karate style“ Machida a Anderson Silva či rozhodca Yves Lavigne), ktorým si, paradoxne, najlepšie skrátite voľné chvíle, ak sa vaše poznatky o tomto športe blížia k nule a v hlave máte príjemné meditačné prázdno. Obzvlášť to mi pomohlo vyhrať moju vlastnú súkromnú vojnu so scenárom, ktorý otravne dodržiava žánrovú disciplínu a postupuje podľa schémy dostávajúcej sa do kontaktu s realitou len výnimočne. A to je zle obsadený, nevýrazný hrdina len vrcholom ľadovca. ()

Mr.Mike

Takový kříženec mezi Nikdy to nevzdávej (2008) a Karate Kidem (1984). Jestli tu někdo chce vidět lepší bojový film, ať si snad radši pustí Kung Fu Pandu :D ()

Doomer

Ale jo tak má tam scénu v roli učitele Anderson Silva :-) a jinak poměrně blbárna, koukatelná ale blbárna :-) krom bojových scén které jsou hlavně u ground game technicky dobře zvládnuté ()

mimozakon

Pekné bojové scény, príbeh z minulého storočia, herec v hlavnej úlohe neuvedený tu medzi hercami v prehěade filmu, niektoré ťažko uveritelné zápasy, pre MMA bláznov pekná podívaná, pre nás ostatných priemerná mlátička. Tá holka je asi bez mozgu, chlapa jej tam mlátia v ringu, tvár od krvi a ona s úsmevom prijde k ringu a opýta sa , ako mu to ide.... gooo Micheaeeel.. ()

Benzinka

Nudný film až do závěrečných tréninků a zápasů. 3* jen za to, že jsem fanda kontaktních sportů. Ostatní si 1 možná i 2 hvězdy uberte. Není tu nic, co by stálo za vidění. ()

Jadro odpad!

Kde sa stráca duch, rozum, reálnosť??? Ani neviem načo sa to pýtam... Ako sa tam "legendy" zosmiešnili, je ich problém, no prečo neherci sa nemôžu reálne pobiť? Potom tam stačilo dať hercov, možno by to potom bolo na jednu hviezdičku! ()

Nýdnol

Karate Kid v kleci s neuvěřitelně sračkózním příběhem, ale pěknými zápasy. Michael Biehn je zřejmě již doživotně odsouzen k hraní v béčkových filmech, ale do svých rolí se pořád umí pěkně ponořit. Ostatní bych ale nejradši hodil do klece hlavnímu padouchovi k obědu. ()

hesonic odpad!

Z filmů z 90 let minulého století posbírejte všechny známé klišé, přidejte ty nejtrapnější hlášky a špatně je načasujte, promixujte s nepřesvědčivými výkony začínajících herců a dostanete něco, co je ztráta času dokoukat do konce. Ovšem režisérovi patří uznání za to, že se snaží něco dělat a prosadit. Držím mu pěsti ať mu to jednou vyjde. ()

Likeness Tie

ej kej ej Never Back Down 3... Pár chvilek zajímavých, hlavně tréninky. Někdy se mi líbila kamera. Zamiloval jsem se do tý dívky a líbil se mi trénink se Silvou a Machidou. To je všechno. Zbytek je o tom, jak scénárista nedokáže přijít na nic originálního a jen bere z cizích filmů. ()

opicee5

Kupodivu se mi to velmi líbilo.Jakmile jsem viděl Kanadský film,tak jsem čekal průser ale bylo to fajn,občas hudba neseděla ale jinak bezva fighters film.Kdo někdy zkoušel zápasit tak ví,že to není jen o svalech,to jen tak pro moudrý hlavy :D Je to tak na 3 a půl hvězdy ale když zavřu oči tak dám 4... ()

Lamarr

Od 20.minuty víte, jak to dopadne, co se bude dít, kdo vyhraje a co s výhrou udělá...od začátku do konce bez překvapení nebo náznaku něčeho zajímavého. Nakonec šedesátikilovej prcek toho metrákovýho obra stejně zpráská...jedna hvězda za oblíbence Michaela Biehna, jinak nic... ()