Jing cha gu shi 2013

• Hongkong 警察故事2013 (více)

Policejní kapitán Zhong Wen (Jackie Chan) hodně obětoval. Vždycky byl příliš zaneprázdněn pronásledováním zločinců, než aby byl otcem své dcery Miao (Jing Tian). Po letech se s ní znovu setkává a seznamuje se s jejím snoubencem a zároveň majitelem klubu Wu Jiang (Liu Ye). Plány na večer s dcerou vezmou za své, když je celý klub zajat jako rukojmí. Co bude muset Zhong obětovat tentokrát? (kyrysar)

italka63

Mně to nezklamalo, tahle chanovka byla prostě odlišná od spousty ostatních a mě to vůbec nevadilo. Táta policista hledá svoji dceru v nočním klubu, aby jí připomněl výročí úmrtí maminky. Jenže pořád spolu nemohou najít společnou řeč, zvláště když mu ona představí pana Wu, majitele klubu, jako svého vážného přítele. A pak se něco stane a děj se otevře... To, že Jackie hraje vážnější role, to mě vůbec nevadí. Protože já prostě stárnu s ním. ()

MATADOR

Police Story patří ve filmografii Jackieho Chana asi tam, kam pro Schwarzeneggera Terminátor. Proto jsem s radostí očekával nový díl. Ten se trošku vymyká svým předchozím, starším bratříčkům a i když jsem s tím měl na začátku dost problém, nakonec se mi scénáristický experiment vlastně líbil, i když nenabídl po New Police Story to, co jsem úplně očekával. ()

Martin741

ja mam rad snahy Cenovic Dzudyni apriori zhodit a delat si prdel zo vsetkych akcnych scen ... ten chlap nema tusim v tele celu ani jednu kost, kazda bola tusim zlomena ...... 70 % ()

Rodriguez

Police story není špatná, ale asi sem to nějak nepobral. On nebyl ani slavný její předchůdce :-( Jackieho si jako herce velice vážím a mám rád jeho střeštěné filmy, ale jak zajde za hranici nadsázky a humoru, tak je tragédie na světě. 40% ()

Deyw

no ty ses fakt posral..to je debil...tohle neee..takhle pojebat police story..jackie se zaprodal nebo co to doprdele! ()

toffy

Poviem vam jeden vtip: Jedna pani pozvala kolegov z roboty na veceru a ked odchadzali spytala sa ich, co im najviac chutilo a oni jej povedali ze HORCICA :) Tak presne aj v tomto filme, nic zo starej Police Story, ziadne karate akcne sceny, ziadny pribeh , len debaty o nicom. Tak a najviac mi tu chutila asi hudba...ale asi ani to nie :) ()

Testament

Na Police story 2013 jsem se hodně těšil. Zavedenou sérii mám rád, tak jsem byl zvědavý, co nám dědula Jackie připraví. New Police Story mě ve své době slušně "odrovnalo" svou perfektní akcí a celkovou našlapaností. S režisérem Sheng Dingem nemám moc zkušeností a první, co mě rozhodilo (a nikoliv poslední) byla ultra-lacinost exteriérů/interiérů.Vypadalo to, jako by se točilo v Rumunsku někde se Seagalem. Další nemilá věc bylo minimum soubojů "těla na tělo". Vlastně jediný dlouhý se odehrává v kleci a vyznačuje se úplně průměrnou choreografií a nic moc střihem. Chápu, že Jackie už je v letech a nebude už nás moc oblažovat těmi svými akrobatickými vývrtkami, ale o to smutnější a k pláči je pak sledovat výsledek. Celé mi to připomínalo první Die Hard - lump se svými kumpány má v jednom baráku rukojmí a chce dosáhnout "spravedlnosti". Jak jsem zmínil, Jackie se akčně nepředvádí a celé Police Story 2013 je pojato spíš jako drama, s pár akčními sekvencemi a s nulovým zapojením humoru. Celek mi do konceptu série "Police Story" vůbec nezapadá, prostě ten film se měl jmenovat jinak, a pak by nebylo, co řešit. Uznávám, že kdyby v podobném filmu hrál JCVD, nebo sádlostroj Seagal, tak bych uznale pokýval hlavou, ale od Jackieho jsem zvyklý na jinou (lepší) úroveň.Dlouho, předlouho jsem přemýšlel s hodnocením a i když budu tentokrát přísnější, tak si za svým hodnocením stojím. Takhle ne. ()

iXtr3m3

Krimi dráma Jackieho Chana z nového tisícročia mohla dopadnúť aj lepšie. Mal už viacero vážnejších kúskov a boli lepšie, toto je taký zlatý stred. ()

Dyas

Mám Jackie Chana rád, jehom filmy též a Police Story patří mezi to nejlepší. Především druhý díl, který rád považuji za nejlepší akční z této série a čtvrtý díl (New Police Story), který zase považuji za nejlepší dramatický. Příběh je lepší než jsem čekal, a i když Jackie nemá v tomto věku už pořádně co nabídnout, tak toho pořád zvládne sakra dost, co se akčních scén týká. Jo, jsem ovlivněnej tím, že ho zbožňuju, ale já si ten film prostě vychutnal. Jackie hrál dobře a mě to bavilo celý film. Pravda, někde si ty zpomalovačky mohli odpustit, ale tohle už je dnes v módě. Asi bych dal normálně tři hvězdy, ale mám za prvé Police Story rád a za druhé mám rád Jackieho, takže mu dám ten nadprůměr, který si přeci jen zaslouží. ()

maty39

Chápu, že Jackie už nebude ve svém věku udivovat krkolomnými akčními scénami. Jen mi nejde pod fousy, že podobné filmy vydává pod značkou Police story. Předchozí díl byl označen jako New Police story a tento film pokračuje v tomto trendu. Nedočkáme se žádných divokých akčních scén (asi dvě menší bitky, jedna krátká přestřelka a to je asi tak vše co stojí za řeč) a ani žádných vtipných situací. Nová Police story je spíše drama (i jedna delší bitka působí spíše dramaticky, než akčně). Po technické stránce je Police story 2013 celkem povedená a příběh celkem slušně odsýpá, takže žádný průser 70% ()

Wancohoff

čeky čin je stale frajer, a film to nebol spatny, len ma hrozne zamrzelo ze sa cely dej odohraval v jednom podniku na jednom mieste. skoda, cakal som nieco ine .. ()

DaeGurth

Není mi uplně jasné, zač má tento film tak nízké hodnocení. Je to další pokračování příběhů jednoho policajta. Jak stárne, tak už v něm není tolik akce a humor jsem v něm ani nezahlédl, ale je to výborný detektivní thriler. Mám častečně pocit, že lidé pod vlvem ideologické nalejvárny mají pocit, že má jako zem původu Čína, nebo, nedej Bože, Rusko, musí být zákonitě špatné. Takže... pokud chcete akci a komedii, tady to nehledejte. Pokud chcete příběh a nechat Jackieho, aby se vám pokusil vysvětlit, že jeho polda si cení života a že každý příběh má rub i líc, zkuste to. Já byl spokojen a u jednoho z mála soubojů jsem dokonce zatínal pěsti, což se mi dlouho nestalo. ()

warrenur

Konecne som sa dockal dalsieho Jackieho slusneho filmu. Sice sa jedna skoro len o konverzacku, ale celkom do odsypa. Netvrdim, ze chovanie postav je uplne verne, alebo, ze by sa nenaslo par hluchych miest. Avsak ako celok celkom fajn. ()

Puol

Ďalší diel Police story, ktorý nemá s pôvodnou trilógiou nič spoločné. Tentokrát prichádza i zmenu žánru, ktorá nemusí byť každému pochuti. Jackie si aspoň zahral vo svojskej verzii Die Hard s absenciu humoru, kde som bol celkom zvedavý ako to vlastne dopadne a prečo sa niektoré postavy správajú tak divne.Tak za 7/10. ()

Automaniak

Tohle není žádný Police Story! To si představuji akční film, kde se i zasměji a uvidím pár kousků od Jackího jak skáče na baráky apod....tohle? Tohle je nějaká nudo-drama o ničem....!!! Nedalo se na to skoro ani dívat! Za mě 1 hvězda, ale dám 2, protože je to prostě JACKIE. ()

Acrobat

Do kina prišiel čínsky pestrofarebný cirkus, ktorý v gýčovom prostredí rozohrá insiderovú hru so sfetovaným scenárom, ktorý však drží pozornosť a vy zistíte, že nielen Dannyho dvanástka rozpráva jeden príbeh viacerými verziami, ale aj partia uhladených, či anarchistických Číňanov. Pravdu vám do očí povie Jackie, ktorý síce pri rukojemníckej dráme nie je McClaneom, ale na sklonku kariéry ma konečne dobrý účes. (videné 03.05.2014, HDrip) ()

Tamten

Smrtonosná past v čínském podání. Při filmu se člověk rozhodně nenudí, děje se tam pořád něco, i když občas to není extra logické. Některé postavy jsou příliš mimo, někteří záporňáci se vykecávají až moc (i když tady je to odůvodnitelné). Souboje jsou takové, jaké lze od 60letého opičáka očekávat - dělá co může (a všichni mu můžeme závidět), ale občas už nemůže. ()

Likan7

Zaplať pánbůh, že nám nedávno Jackie ukázal ve Stopě spravedlnosti, že i on dokáže v pokročilém věku hrát v zajímavých filmech a prodat se. V tomhle volném pokračování Police Story to ale rozhodně není. Scénář je jeden velký ementál, akce je příšerná a od odpadu to zachraňuje právě Jackieho charisma, které OBČAS funguje. Jinak to je šílená bída a nuda.. ()