Jing cha gu shi 2013

• Hongkong 警察故事2013 (více)

Policejní kapitán Zhong Wen (Jackie Chan) hodně obětoval. Vždycky byl příliš zaneprázdněn pronásledováním zločinců, než aby byl otcem své dcery Miao (Jing Tian). Po letech se s ní znovu setkává a seznamuje se s jejím snoubencem a zároveň majitelem klubu Wu Jiang (Liu Ye). Plány na večer s dcerou vezmou za své, když je celý klub zajat jako rukojmí. Co bude muset Zhong obětovat tentokrát? (kyrysar)

mimozakon

Jackieho zbožňujem už od detstva. Jeho filmy vždy a rád pozerám. Tu som sa tešil na ďalšie jeho opičky v policajnej sérii. Dočkal som sa niečoho úplne iného. Škoda. Dočkal som sa skôr komornejšieho thrilleru o rozpletaní minulosti. Keď teraz pozerám, že mu je už 60 rokov... Komické kung fu v jeho podaní už skončilo. ()

Vykuk

New Police Story z roku 2004 bylo boží... tohle sakra není police story, to je hovadina, kterou od odpadu drží jen ten Jackie a ten mě tu také nebavil. ()

cerdax2

Kdo ceka pribeh v duchu Police Story minuleho tisicileti bude zklaman, kdo pripusti ze s dobou se muze zmenit i pribeh, muze byt prijemne prekvapen. ()

rodier

Dalsi skvela Police Story.. takova se zajimavym koncem a dobre depresivni..stejne jako ta predchozi z roku 2004. JFL - ty si takovej zmrd, ze doufam ze brzo dostanes ban. Nebo jeste lepe - vyschne ti mrdka aby ses nemoh mnozit. ()

medveed

Klasický akční thriller s nestárnoucím Jackie Chanem, který je variací na téma „smrtonosná past“. Příběh nenudí a postupně rozkrývaná zápletka dává ve finále smysl. 70% ()

eaglestar

Naprosto debilní kokotina, zbytečnost, sračka, levná sračka... a to pochopitelně neberu v potaz zcela tupé výchovné liskance a plivance do ksichtů nás evropských nestraníků. Po půl hodině pičování jsem byl rozhodnut to vypnout, ale jenom kvůli tomu magorovi, kterýho jsem měl kdysi tak rád, jsem to nechal dojet do konce. Chyba, kurevská chyba. ()

Akuza

Atmosféra v duchu New Police Story, opět i psychologický pohled do myšlenek hlavního padoucha a samozřejmě ani akce nechybí. Myslím, že stárnoucímu Jackiemu tenhle žánr opravdu sedne...a jako vždy hudební podbarvení na úrovni ()