Reklama

Reklama

Divergence

  • USA Divergent (více)
Trailer 2

Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale vytvářejí harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a test ukáže, že je divergentní - nebo-li má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu. Hrozbu je třeba zlikvidovat. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

Falconica

Jo proč ne? I dřív se vydělávalo na chleba. Ale samozřejmě jsem myslel dnešní dobu a díla jako jsou právě série typu Divergence atd. ;) Twilight to všechno začal, Collins to s Hunger Games dotáhla k dokonalosti a zbytek se jen snaží napsat příběh postavený na hlavní odvážné hrdince, která je zmatená ale zachrání vlastně celý svět. A nebo v případě 50 odstínů se sází na erotiku. 

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

Queb

Segresor je hlavně jeden z nejubožejších trollů na čsfd, pouze Segresor zjevně ještě neví, že ho berou vážně jen děti a ostatní trollové:-) Měl by si konečně sehnat život.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Segrestor

podle mě jsi chtěl svým příspěvkem kterej napsal v 13.2.2014 12:33 snahu celkově začít rýpat a vypoutat diskuzi na téma toho, že lidi co čtou tohle to, tak že asi nečtou tak kvalitní autory jako čteš asi ty....

někdo ti jen napíše, že je přece jedno kdo co čte a že každej si čte to co ho baví.... a hned reaguješ na něj že je afektovaná kravička... tak nevím na čí straně je něco špatně...

tvoje zvolání o jakýsi zakomplexovanosti už používáš v diskuzích už tak moc často, že to přestá mít váhu... ;-)

na příspěvěk reagoval Segrestor

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Segrestor

Segresor píše, že je mu to u zadnice, ale Segresor byl první, kterej sem přišel a začal rýpat do toho kdo čte jak kvalitní autory... ;-)

myslím, že kdyby to bylo Segresorovi u zadnice, tak sem ani nechodí... ;-) natož, aby se snažil "rýpat" do jiných uživatelů na téma jak kvalitní autory čtou... ;-)

na příspěvěk reagoval Segrestor, Falconica

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Falconica

Falconica (hodnocení, recenze)

Segrestor

a všichni uplně celou dobu čekaj na to, až jim nějakej Segresor přijde říct, co je dobrý a co ne:-) Nechme každýho číst, co jeho baví, ano? Jestli ty musíš čekat na to, až ti někdo řekne, co je klasika, tak jiní třeba myslí vlastní hlavou:-) Momentálně čtu Grzedowicze, je to dost klasika, smim to dočíst?

na příspěvěk reagoval Segrestor

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

Segrestor

Tak jakmile vidím , že někdo vydává knihu a je to trilogie je mi jasné, že jde jen o to si vydělat. Ale zrovna u tohohle mám průser protože jako člověk co si rád čte o utipii a dysotopii byla i tato kniha na řadě.. a chtěl jsem to mít před filmem. Jinak i v mé knihovně se nejdou opravdoví Autoři. ;) 

na příspěvěk reagoval Falconica, Segrestor

ardeas

ardeas (hodnocení, recenze)

Patw , Segrestor

S tou Bellou si to zabil :D ale je to pravda, tohto sa aj ja obavám :)

Čo sa týka "klasický" kníh a ich zrovnávanie s bestsellermi, o tomto viesť diskusiu je ako behať v kruhu :) bacha na svalovku :D

na příspěvěk reagoval Segrestor

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Patw

no, ne podle mě, ale tak jako obecně :) takové ty spisovatele, kteří jsou už klasiky žánru a tyhle upachtěné tendenční nástavby z nich jen vycházejí. víš jak, ne?

na příspěvěk reagoval Patw

Patw

Patw (hodnocení, recenze)

Tak nebude to překvapení, když si to nepovede jako Hunger Games, ale i tak se půjdu povídat. Už kvůli Kate. Kniha je fajn, nehltal jsem to jako Hunger Games od kterých jsem se doslova nemohl odtrhnout ale dočetl jsem poměrně rychle. Shailene Woodley není zrovna osoba kterou bych si představil pod Tris... doufám, že nebude jak Bella (Kristen) která má neustále stejný výraz v obličeji. 

na příspěvěk reagoval ardeas

Petaxis

Petaxis (hodnocení, recenze)

yinloveyang

já bych asi taky šla do Mírumilovnosti... i když nevím no... a navíc, prostě každej je v tomhle případě Divergentní :D a já teda hodně, mám děsně moc protikladnejch vlastností a tak :D takže těžký by to bylo no :D

Související novinky

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Velice smutná zpráva zasáhla v pondělí filmový svět. Milovaný a uznávaný herec Ray Stevenson zemřel ve věku 58 let. Zprávu potvrdil server Deadline s tím, že Stevenson údajně zemřel v Itálii, kde… (více)

Twilight sága se vrací

Twilight sága se vrací

20.04.2023

Mysleli jste si, že nic horšího než remake Harryho Pottera v podobě televizního seriálu už nehrozí? Pak vězte, že studio Lionsgate čerstvě oznámilo také návrat Twilight ságy. Stmívání se pak rovněž… (více)

Sherlockova sestra míří do kin

Sherlockova sestra míří do kin

11.01.2018

Vlna young-adult sérií nám po Stmívání, Hunger Games a Divergenci trochu utichla (už nás čeká jen třetí Labyrint), ale nebojte se – další filmy jsou za dveřmi! Elizabeth Banks chystá Rudou královnu,… (více)

Nalaďte si novou fantasy

Nalaďte si novou fantasy

14.06.2015

Twilight sága je za námi a Hunger Games a Divergence také brzy dospějí ke svým filmovým koncům. Hollywood tak hledá nové dívčí látky, které by mohly lámat kasovní rekordy, a momentálně se zajímá o… (více)

Reklama

Reklama