MacGyver and the New Citan

Krátkometrážní / Dobrodružný
USA / Německo, 2012, 11 min

MacGyver je už starší pán, ale svojí práci odvádí stále bravurně. Ke staří již pracuje jako údržbář a užívá si života. Ovšem teroristy, kteří se mu postaví do cesty, ještě určitě zvládne. (A.MacGyver)

lukano

Reklama, kterou má smysl natáčet, i když Dean má tady 62 let. Čas nelze zastavit. Lze ho jenom respektovat. ()

Matli

Kdybych nevěděl, že je to reklama na auto, tak bych asi dal o hvězdičku více. Starej dobrej Mac je zpátky, sice trošku starší a obtloustlej, ale tak jde čas. Na kvalitě snímku je znát dnešní filmařská doba, původní MacGyver je prostě klasika. Aní těch MacGyverovin tam moc není. 60% ()

longercz

RDA byl geniální stejně tak jako Jack O'neill tak jako Macgyver no a vidět ho znovu naživo jako 60ti letého dědulu až skoro nemůže být nezábavné, i když je to celé jenom jedna velká reklama. ()

Drom

Z MacGyvera je pěknej strejda, ale mozek mu pořád funguje a nebyl by to on, aby i při práci opraváře nenarazil na nějakýho toho zloducha. Ani chvíle zaváhání a rovnou do akce. Celkem povedená vzpomínka na skvělý seriál o nápaditém chlapíkovi, co nemá rád zbraně, což stále dodržuje. Skoro bych v záchvatu nostalgie napsal, že k dokonalosti tomu chybí jen klasická znělka (prokletý práva!). Ač dílko je reklama na komerční výrobek, každého fandu tohodle šikuly se švýcarským nožikem poteší. Mercedes má u mě PLUS. ()

Asertio

Nejsem fanoušek MacGyvera - Richard Dean Anderson bude pro mě vždycky plukovník O'Neill, asi hlavně proto, že seriál MacGyver je starší než já. Ale tenhle minifilm/reklama je naprosto parádní! Nadhled, břitký humor vtipná pointa... jestli je takovýhle i celý seriál, tak bych ho měl jít asi stahovat. ()

minima

Supr reklama s parádním McGyverem. Ale je to stále jenom založené na vzpomínkách a jen kvůli nim víc jak 3* nebudou. Ale potěšilo to. ()

Mathyen

Mac nám pěkně zestárl, ale i přesto, že jde jen o reklamu na meďoura, hezky mi to připomnělo dětství a hltavé sledování všech jeho úžasných nápadů s povedeným komentářem ()

A.MacGyver

Celkem povedená reklama na auto. Jediné co mi vadilo, je sci-fi robot na konci. Jinak super, MacGyver by si zasloužil celovečerní film - jasné, že s RDA ()

Allein4

Jack O'Neill nic věkem neztratil a návrat do role MacGyvera mu vyšla famózně. Škoda, že je to defakto jen reklama, ale to nic neubírá na tom, že RDA nepatří do důchodu a měl by dál hrát! Takže pánové, obnovte s ním Stargate a MacGyvera, ať si tohohle skvělého herce ještě pořádně užijeme! :) ()

Lukoh

Po 18 rokoch sa vracia Richard Dean Anderson do role famózneho MacGyvera, ktorý dnes pracuje ako údržbár a využíva auto od Mercedesu. Pri jednej práci počas víkendu sa objavia v budove v meste teroristi a iba on môže zachrániť vzniknutú situáciu. Napokon sa mu podarí, samozrejme za pomoci nového Mercedesu Citan odstrániť zbraň (robota), ktorú teroristi odcudzili! ()

burg

11 minut bylo celkem příjemných, ale že bych potřeboval novou sérii MacGyvera? Hm... Myslím, že ne. Ten by měl zůstat ve staré době. Tyhle nová udělátka mi k němu nejdou, stejně jako k Willisovi v posledním Die Hard. ()

Honzyg

Chápu, že i Richard Dean Anderson potřebuje občas vydělat nějakou tu korunu (resp. dolar), ale jeho fanoušci by určitě víc ocenili nějaké serióznější dílko, než reklamu na vskutku ošklivé auto. Srdce i tak zaplesá, když ho vidí znovu před kamerou, proto aspoň ty 2 hvězdy. ()