Cheap Thrills

Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

George Stobbart

Dvojica známych, ktorí na seba po rokoch narazia si spolu zájde do baru, kde sa dajú do reči s excentrickým zbohatlíckym párikom. Tí im začnú dávať rôzne úlohy za prachy, no to, čo bolo zo začiatku odviazanou zábavou pri niekoľkých pohárikoch, postupom noci eskaluje do krvavého súperenia a nepríjemných činov, po ktorých už nič nebude ako predtým... Nebol to film práve podľa môjho gusta, keďže protivné a dementné správanie postáv ma zvykne vytáčať, ale niekoľko scén zabavilo, niekoľko znechutilo a všetko to napriek značnej predvídateľnosti a opozeranosti držalo pokope, takže tie 3* tomu dám. Ale pozerať to znova, tak určite hodnotím nižšie, už len kvôli viacerým otravným a primitívnym faktorom, ktoré tento počin prezentujú. ()

peiton

Nech sa páči,vážení!Toto je presná ukážka toho,ako daleko je človek schopný zájsť,alebo akých zverstiev je schopný dopustiť sa,kôli ,,pár" balíku peňazí..!A viete,že ma to v dnešnom svete ani neprekvapuje?!Už od samého začiatku som presne vedela do čoho idem.Čakala som originalitu,kreativitu,odlišnosť od ostatných podobne,ak nie tak isto ladených snímok a dostalo sa mi pravého opaku!Vravím si ,,Čo to je?!"Takéto ,,hry" ma už dlhšiu dobu nebavia,včetne 2-triednej hororovej bavičky Sary Paxton,ktorá okrem jedného svetlého momentu v podobe sex.divadielka so svojím kvázy hráčom nehrala absolutne nič.Nuda ako prasa,a ani ten záver nebol žiadne terno.Suma-sumárum neprekvapili ma a ani ja ich neprekvapím,ked udelím za toto pokrivkávajúce dielko slabé 3 hviezdy.Sklamali ma.Od amíkov a ich fantázie som si sľubovala daleko viac.A,že to oni vedia teda poriadne roztočiť.V tomto prípade sa o to ani nepokúsili. ()

Hrabka

Po skvělém thajském nářezu a solidním americkém remaku přichází další film na téma "splň úkol a dostaneš prachy". Tento kousek je trochu odlišný, ale určitě mu nechybí nápaditost. Film mě po celou svoji stopáž dokázal zaujmout, takže nemůžu hodnotit jinak než kladně. Může se to místy jevit předvídatelně, ale není to nic, co by nějak zvlášť rušilo dojem z filmu. Mužské herecké trio to zvládlo na výbornou. 75% ()

Pítrs85

Kam až je člověk schopnej zajít kvůli balíku peněz? Z filmu cítím jedno velké pomrknutí na to, jak je ten náš svět krásně zvrácenej a že na lidským neštěstí se dá vždycky vydělat, i kdyby jen pro zábavu mírně znuděné paničky. Z jednání těch dvou cápků mi bylo víc blbě, než z useknutýho malíčku (btw nejlepší část filmu, ňamka :-). I tak mi ale byla dvojka Healy-Paxton mnohem víc sympatičtější v The Innkeepers. ()

Campbell

Film co chci vidět znova? Ne. Film co mě rozesmál dokolen? Ne. Film který je brutální? Ne. Samé ne ale sakra tenhle film mě udržel do konce a hodně mě bavil. Film má zábavné postavy a ukazuje co je člověk schopný pro peníze. Ze začátku to začíná unyle a sázky nejsou moc úchylné, postupem času se ale schyluje i k vraždám. Film nemá moc krve ale o to moc nejde. Černý humor funguje skvěle a závěrečnej twist byl solidní. Bavil jsem se. ()

• Ve scéně, kdy Colin (David Koechner) zmíní, že má v domě celou lékárnu, že má bratra lékárníka, šlo o fakt. Bratr Davida Koechnera v době natáčení filmu skutečně jako lékárník pracoval. (vojacekr)