Nadšenec pro elektroniku a počítače Martin se vsadí s kamarády, že se nabourá do ministerského serveru a stáhne zadání maturitních otázek. A protože často není zcela v realitě, vsadí se evidentně dřív, než domyslí, jak to chce udělat. A tak krátící se čas před maturitou sledujeme partičku maturantů chystající se pokořit otázky, jejich učitele bojující s byrokracií i povedeného ministra školství a suitu kolem něj. Představy maturantů dokresluje jejich fantazie, která leckdy nepřekoná absurditu skutečných okolností. Nejsou totiž jediní, kdo se snaží server nabourat. Chvílemi přestává být úplně jasné, kdo je tady lump a kdo udělá vlastně docela záslužný skutek. (oficiální text distributora)

KICKBALL odpad!

To jako vážně. Kdyby to šlo, tak těch 85 min. si nechám vymazat z paměti. Mám totiž pocic ,že pan Houška si to po večerech cucal z prdele , a vzešel z toho tenhle výcuc. Tohle nikdo nesmí myslet vážně, a tady je ta chyba, oni to myslí vážně ! Dodnes si budu vyčítat, že jsem na to šel. Tohle si nezaslouží, ani ten odpad. Na ČSFD, by se musela udělat nová kategorie, kam by tento výtvor zapadal. (ještě, že jsem za to neplatil) ()

ollophski odpad!

Jako by mi někdo otevřel lebku otvírakem na konzervy a lžící na zmrzlinu se mi šťoural v šedý kůře. 8% považuju za nehoráznou velkorysost ()

altumm odpad!

Působí to na mě jako amatérskej film puberťáka z učňáku. Tolik špatně odvedené práce najednou. ()

kl.mi odpad!

Nevydržel jsem ani 15minut!!! Strašný, to nemohl natočit normální člověk. Být tím,kdo tohle zaplatil zažaluji reřiséra pro podvod!!!! ()

MIKETUK

Ale jo, je to pakárna i když chvílema člověk přemýšlí, jestli to není s nasázkou drsná parodie. Možná, kdyby pod tím byl podepsaný někdo známý (třeba Vorel-mimichodem scénář ke Gymplu dělal stejný člověk)a tím i byli obsazeni známí herci, někteří páni kritici by to vychvalovali. Netvrdím, že je to nějak zvlášť dobrý film, ale mě hoďku a půl pobavil. 50% ()

MBob

Zdaleka ne takova tragedie, jak je v jinych komentarich prezentovano. Film od samotneho pocatku je prezentovan s nadsazkou. Sam se shazuje, ale to neznamena, ze je to spatne. Plno kazdodennich situaci je zde dotahnuto ad absurdum - ministr, ministerstvo, studenti, pc games a dalsi. ()

mp5991 odpad!

Viděl jsem tenhle film, nebo spíš jeho první cca třetinu už několik let zpátky v době, kdy jsem sám studoval střední, takže asi jako cílová skupina. Na to, že to měla být komedie, si nevzpomínám ani na jediný byť jen pokus o vtip, nevzpomínám si vlastně ani na žádný děj, což mě nijak nepřekvapuje, protože o čem to bylo, jsem si nebyl jistý ani ve chvíli, kdy jsem to vypínal. Já snesu lecos, někdy i záměrně hledám špatné filmy, viděl jsem nejhorší film podle IMDB, viděl jsem 7. nejhorší film podle ČSFD, viděl jsem i podle některých nejhorší film historie a můžu říct, že maturita ani jednomu z toho nesahá ani po kolena. Ale pokud by vás zajímalo, jak nudný film se ještě dá propašovat do televize, tak mohu doporučit. ()

Juniorfest 2013 se blíží

Juniorfest 2013 se blíží

28.10.2013

Termín VI. ročníku mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež JUNIORFEST 2013 se neúprosně blíží. Horšovský Týn, Plzeň a Dobřany se stanou od 9. do 13. listopadu 2013 dějištěm tohoto stále… (více)