Tripp je středoškolák, kterého baví přestavovat stará auta na monster trucky. Jednoho dne objeví neuvěřitelnou věc - podivného tvora jménem Creech! Aby nového uličnického kamaráda skryl, zavře ho Tripp pod kapotu svého nejnovějšího auta - ze kterého se tak stává opravdový MONSTER truck! Společně se tahle dvojka vydává na divokou a nezapomenutelnou jízdu, jejímž cílem je najít ztracenou Creechovu rodinu. Monster Trucks je dobrodružství plné humoru a akce, které jen tak nezpomalí. (Magic Box)

BMW12

Tohle je přesně typ filmu na nedělní odpoledne. Je to taková rodinná zábava s milým příběhem, není to sice nic převratného, ale u filmu se zabavíte, zasmějete se a po zkouknutí si řekne: „Jo bylo to dobrý, vyplatilo se strávit odpoledne u tohoto filmu.„ Jinak ale dobrý nápad s těmi neznámými tvory, kteří nakonec byli milí, bylo to fajn. ()

Paldiny

Monster konina tak pre dvanásťročných autičkárov. Tí sa dozvedia niečo o rodine, priateľstve, životnom prostredí a profesormi im bude trojica naftových vorvaňov. Trailer predpovedal prúser, tržby ho podčiarkli no samotný film je neškodná vtákovina čo utečie ako voda, no zároveň po nej nič nezostane. Ale už len fakt, že je film v rámci svojej škatuľky zrovnávaný s ET mimozemšťanom či Willym je pre neho kompliment. ()

Radiq

No jo, typickej rodinnej film. Pro děcka jak dělaný. I když aji ty už dokážou prokouknout tu hromadu klišé, takže když začaly reklamy, chtěly to vzdát. Obětuju za to 2 hvězdy - jednu za ten původní (i když né moc promyšlenej) příběh s monstry z podzemí, druhou za akční scény samotných monster trucků (akční = dětsky akční). Ty dvě hvězdy dávám z protekčního dětského pohledu. Jako dospělej bych tomu dal o hvězdu míň... ()

johnsnow

Čakal som hlúposť pre deti ale dostal som naozaj peknú sci-fi rozprávku pre deti. Efekty slušné, parádne monster trucky, Glover a Pepper mohli mať viac priestoru, zaporák dobrý a drsný ale u ratingu PG to nemá zmysel. Vedel by som si to predstaviť aj ako R-ko, navyše aj tá zubatá papuľa tvora je tiež zbytočná na už spomínaný rating. Takže hoci je film dobrý, má dosť múch a viac ako 3* mu nedám. Ale za pozretie stojí, minimálne deti budú mať z tohto počinu radosť. ()

silentname

V rámci filmovej ponuky pre rodiny je toto podľa mňa pozerateľné. Pokiaľ čakáte originálny koncept a zaujímavý príbeh, tak to ignorujte, ale celkovo mám pocit, že ako jednoduchá jednohubka s príbehom, ktorý je pozerateľný "Monster Trucks" funguje celkom dobre. A dokonca mám pocit, že občas aj majú miesta, ktoré celkom vo filme oceňujem. Ako napríklad fakt, že si Tripp postupne vybuduje cestu, ku svojmu nevlastnému otcovi alebo silu priateľstva a podobne. Úprimne si ale povedzme, že úplne všetky postavy vo filme sú klišé a videli sme ich miliónkrát. Čím to teda podľa mňa funguje ako pozerateľné? No v prvom rade musím priznať, že pravá ruka nášho zloducha Burke je podľa mňa skvelý. Aspoň ja som si ho užil. Možno práve preto, že on sám si užíva, aký je reálne parchant a dokonca aj jeho gesto mi pripomína spokojného chlapa, keď všetky zákerné plány idú tak ako majú. Toto je paráda sledovať. Plus aj niektoré naháňačky a možnosti týchto tvorov sú zaujímavé. Jediné čo ma skutočne prekvapilo je fakt, že nikoho počas celého filmu nenapadlo, že vďaka týmto bytostiam by sme mohli skončiť s problémami s ropnou škvrnou. A mohla by opätovne planéta dýchať. Veď sa živia ropou. To nikoho nenapadlo? Inak mám pocit, že je to film do pohody. Rozhodite sa sami. Určite to doporučujem viac, ako sa dívať na Natalie Portman v "Planetarium". Hodnotenie: C+ ()

• Téměř každé vozidlo použité ve filmu je produktem amerického výrobce automobilů Chrysler. (BMW12)
  • Natáčení probíhalo ve městech Chilliwack a Kamloops v Kanadě. (willy1)
  • Film měl jít původně do kin už v květnu 2015. Následně se premiéra posunula na 25. prosince stejného roku. Další termín byl 18. březen 2016 a do kin se nakonec šlo až v lednu 2017. [Zdroj: moviezone.cz] (CrypzzXD)

Které loňské filmy měly největší zisk?

Které loňské filmy měly největší zisk?

08.04.2018

V Hollywoodu se (stejně jako v kterémkoliv jiném byznyse) zásadně rozlišuje mezi tržbami a ziskem. Když váš film vydělá 100 milionů dolarů, můžete slavit i křičet zoufalstvím - vždycky totiž záleží… (více)