Reklama

Reklama

Na úsvitu 15. století svrhne generál I Songgje vládce království Korjo, aby založil vlastní dynastii. Proti tomuto vlastizrádnému kroku se staví jeden z generálových důstojníků, Čang Sadžong, kterého chce proto I dát zavraždit. Důstojník se ale zachrání a stane se banditou. O několik let později vyplouvá z Číny loď do čerstvě založeného království Čoson, kterému vládne I, a veze mu lenní pečeť udělenou čínskou dynastií Ming. Cestou do Čosonu ale lodníci chtějí ulovit velrybu, která jim rozbije koráb a spolkne pečeť. Úředníci, kteří se obávají, že je tato ztráta bude stát život, králi namluví, že jim drahocenný klenot uloupili piráti, a tak je proti pirátům nařízena trestná výprava. Piráty vede nádherná a nebezpečná žena jménem Jovol, která pochopitelně nechce dát svou kůži zadarmo. Začíná hon na velrybu, v jejímž žaludku pečeť skončila, a do toho už se zamíchá i Sadžong, který si brousí zuby na královskou odměnu. Potíž je v tom, že suchozemský bandita vůbec nerozumí námořnickému řemeslu, nemluvě už o tom, že ani muži, kterým velí, to nemají v hlavě úplně v pořádku. (Film+)

(více)

Diskuze

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

Herdek nová 127cm plazma už sedí na stolečku a titule furt nikde, jsem nedočkavej :-)

na příspěvěk reagoval ainny

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

ainny

:-)

V korejštině sice taky dělám trochu pokroky, ale těch 7 let skopčárny se v té hlavě ale pořád nějak docela drží :-)

Čekání na tyhle titule si zkrátím seriálem Yeoleum hyangki s EN titulema, to už se dá :-)

ainny

ainny (hodnocení, recenze)

Tyckin

:^))))

To je trénink z doby, kdy jsme hltali Němce na satelitu. To už jsem na tom líp s koreštinou, než s němčinou. ;^)

na příspěvěk reagoval Tyckin

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

ainny

Si tak říkám, kam až může lidská nadrženost a nedočkavost zajít :-) Sledovat to v korejštině bez titulí je maso, vydržím :-)

Ačkoli já včera skouknul Panda kopanda ve španělštině a to neumím ani slovo :-)

na příspěvěk reagoval ainny

Pedross800

Pedross800 (hodnocení, recenze)

děcka, hlavně at to stihnou do vánoc at máme pěkného korejského ježíška :-)

na příspěvěk reagoval ainny

ainny

ainny (hodnocení, recenze)

Tyckin

Včera bylo pozdě. :^))) Tím spíš, že byly dělané titulky pro Ameriku a Kanadu. Korejci jedni lakomí. ;^)

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

ainny

Však ono to musí být co nevidět, je to asi 3 měsíce od puštění filmu do asijských kin jestli dobře počítám, vydržíme no :-)

na příspěvěk reagoval ainny

ainny

ainny (hodnocení, recenze)

Tyckin

:^) Ani nevíš, jakou jsem měla radost, když se titule objevily. Jenže to byly indonéské projeté strejdou gůglem a to fakt nešlo. Takže taky čekám a čekám a čekám. ;^)

na příspěvěk reagoval Tyckin

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

ainny

Staženo, čekám netrpělivě na titulky a dále pak novou - větší televizi, když na to nemůžu do kina :-)

na příspěvěk reagoval ainny

Uživatel Pedross800 smazal svůj příspěvek.

ainny

ainny (hodnocení, recenze)

Tyckin

Tak to já taky, i když pohled na tuhle dvojku v nadživotní velikosti bych nemusela udýchat. :^))

na příspěvěk reagoval Tyckin

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

ainny

No těšíme se na titule a dopředu děkujeme :-) Na asiatorrents.me bohužel nemůžu, ale on se časem ten torrent objeví i jinde. Ačkoli stejně bych radši kino, jenže bohužel to je v našich končinách sci-fi :-(

na příspěvěk reagoval ainny

Pedross800

Pedross800 (hodnocení, recenze)

Já myslím, že to snese i monitor noťasu případně televize.....akční scénky jsou super a české titule budou hned, jak se na světlo světa dostanou ty anglické, to se nebojte :-)

na příspěvěk reagoval ainny

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

Nejkrásnější je věta v jedné zahraniční recenzi: "Tento film je potřeba vidět na velkém plátně (kino), shlédnutí doma na DVD jaksi není ono". Uch jo...čekáme na torrent a nějakou dobrou duši co udělá české titule ideálně, anglické beru v případě nouze :-)

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

Tohle asi v našich kinech neuvidíme že :-)  Přitom to těžko bude horší než nějaké stopadesáté pokračování Pirátů z Karabiku...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Tyckin

Tyckin (hodnocení, recenze)

Tak Ye-jin Son si jako drsnou pirátku nedokáži moc představit, mám jí prostě zafixovanou jako křehkou půvabnou dívku nejen v Yeonae soseol :-) Ale určitě se na to mrknu až to bude, na obrázcích jí to docela sekne :-)

Reklama

Reklama