Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Copcorn

Tak to byl nářez! Určitě se tento krátkometrážní filmeček zapíše do mé paměti a ještě dlouho tam zůstane. Jedná se o přesně šálek mé kávy. Humorná Satira na 80. léta parodující tehdejší akční filmy. Obdivuji práci lidí, kteří se na tomto díle podíleli. Sakra dejte jim někdo peníze na celovečerní film! To by byla jízda na kterou bych do kina šel jedna radost! ()

Jiu

Kráľ absurdít s nadupaným 8bit soundtrackom a pravý masterpiece pre fajnšmekrov. KF: -"What year is this?" B: - "It's the viking age." KF:- "That explains the laser raptors." ()

joudas

Pecka! Ale asi ne pro lidi, kterým vadí dinosauři s laserovýma očima, cestovaní časem na ZX Spectru, Vikingové s rotačními kulomety, vytrhávání hlav i s páteří, souboje s oživlými herními automaty, Far Cry 3: Blood Dragon nebo dělání si srandy z Adolfa Hitlera. Jenom škoda, že po mé čerstvé zkušenosti s Danger 5 už to není tak šokující (obzvlášť když se ve srovnání s D5 drží Kung Fury v některých ohledech ještě dost zpátky a když si z D5 očividně vypůjčili některé nápady) a že nakonec neměli peníze na celý film, ale pouze na třicet minut. Po tomhle už jim však příště musím přispět taky... ()

Mindrot

Meganálož, bez jedinej chybičky, nadupané od prvej po poslednú sekundu. Tvorcom možno odkázať len jedno veľké "Tank you!" ()

Chevees

To je prostě tak něco úchylnýho, že si to 5 hvězd zaslouží. :) Myslím že to ocení všichni co hltaly akčňáky z osmdesátek na padesátkrát zkopírovaný VHS... https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg Edit: na Youtube k tomu doporučuju pustit titulky protože ty popisy toho co je zrovna slyšet taky stojí za to... ()

melloun

Lepší a zábavnější než kdejaký tří áčkový titul. Zlaté 80' se vším všudy včetně Hoff 9000. Abych nezapomněl tak ten song od Davida Hasselhoffa vynikajicí, něco jako Eye Of The Tiger. ()

Matli

Nejptákovinatější ptákovina co jsem kdy viděl a ještě k tomu dobře udělaná. Efekty jsou tak suprově laciný až jsou dobrý :-) Ani nevím proč nedávám za pět :-) 83% ()

Saur.us

Pocta osmdesátkovému béčku daleko přesahující úchylné představy Grindhousu nebo Iron Sky. Úlet jako prase s nejtvrdším bouchačem posledních let. ()

TaanStari

První půlka totální nářez všech možných 80's klišé, za to bych klidně 5* dal, ale Thor a Vikingské děvy s kulometem už na mě působili spíš snahou o co největší hovadinu než o poctivou poctou, takže nakonec jen 4*. ()

Bozvav

To je tak blbý, až je to dobrý. Toto dílko je také jasným vyjádřením toho, jaké šílené filmové ptákoviny vlastně s nadšením konzumujeme a ještě pak na ně píšeme fundované recenze. Filmeček je vlastně odrazem doby. Tak nevím zda se mám smát, nebo plakat. Za mne slabší tři hvězdy. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)