Tajný život mazlíčků

• USA The Secret Life of Pets (více)

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to byla nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Ve finále skončí ztracení, opuštění a obklíčení skupinkou osiřelých zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout v šibeničním termínu, než se jejich páníčkové vrátí domů. Jestli by nakonec nebylo lepší nepřemýšlet o tom, co bez nás dělají. (Cinemart)

Verunka045

Spokojenost! Zábavný animak, který neurazí :) Byli jsme se synem a moc se nám líbil :) Konec, který pohladí na duši snad každého a po příchodu obejme svého mazlíčka :) ()

Dejna

Asi jsem od toho čekala trochu víc, ale nebylo to špatné :-). Jen škoda, že 90% vtipných scén je už obsaženo v traileru.. Každopádně nenudilo a pobavilo, co chtít víc :-). ()

klaranapoli

Ach jo tak moc jsem se na to těšila až to přišlo k velkému zklamání. To co mě vlastně nejvíce bavilo už bylo rok před premiérou v traileru a to je asi všechno. Dále to byla jen a jen nuda....Bohužel :( ()

trojkolka

Dokonalé !!! Krásný animovaný New York, dobrá hudba a domácí mazlíčci, v kterých poznáte ty vaše. Dabing se kterým jsem viděla film v kině trošku pokulhává, ale přesto je to vtipný animovaný kousek, který mě nezklamal. Určitě si pustím znovu, ale tentokrát již v originálním znění. Super parta zvířátek :) ()

RoyBatty444

V záplave animáčov sa titul celkom stráca, ale zabaviť sa dá. Je tam nespočet odkazov na nesprávne správanie sa majiteľov, ale aj maznáčikov. Rýchle tempo zabezpečuej, že sa divák nestihne skoro ani zamyslieť. Čo prekvapí je, že nemáme hlavného zloducha okrem nemotorných odchytávačov. Prostredie je samozrejme pristrihnuté na dej a nezodpovedá realite, aj keď ho nazývajú reálnymi názvami, ale tak to v zábavnom priemysle chodí. ()

byk_1

Dlouho jsem se tak nepobavil u animaku! Nudné pasáže tam samozřejmě byly, ale jako celek to hodnotím velice kladně. ()

Pavlo

Veľmi dobré osvieženie na zimný večer. I keď to neprináša nič nového, nájdu sa tam dosť vydarené scény, dej neurazí a domácich miláčikov si jednoducho zamilujete. A Leonard dnes 100% poslúchal :D ()

Rumcajs17

Tak ako už u mnohých filmoch a animákoch úžasný a zábavný triler (ako aj napríklad u Zootopii) avšak film už taky zábavný nieje. Vystrihnú najlepšie scénky do trileru a zbytok stojí skôr iba na pousmiatie, ako na zábavu pre celú rodinu. ()

Zaba

Dětem se to líbí MOC a mě konec konců taky. Dost mě bavily charaktery jednotlivejch mazlíků. Pro děti, co mají zviřátko je to super biák. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest