Marvel One-Shot: All Hail the King

Novinář Jackson Norris přichází do vězení, aby natočil dokument o Trevoru "Mandarin" Slatterym, který je vězeňskou celebritou. Celá událost však nabere zcela jiné obrátky poté, co se ukáže, že Jackson Norris vlastně novinář vůbec není... (gogos)

create

Ben Kingsley, alá Mandarin, nebo pokud chcete Trevor Slattery. "Pepper? O žádnym Pepprovi nic nevim." Touhle hláškou si u mě získal místo a postavu z filmu jsem si celkem oblíbil. Proto jsem byl rád, když jsem zjistil, že tento One-Shot je poměrně dlouhý, vlastně nejdelší ze všech, co zatím Marvel vydal. Měli jsme jako diváci možnost nahlídnout do vězení a na to jak si Trevor odpykává svůj trest a jak "velmi" lituje svých hříchů. Navodit atmosféru vězení se celkem povedlo a jako třešničku na dortu jsme mohli vidět, že svůj trest si odpykává také Justin Hammer, který už si přítomnost ve vězení neužívá tak jako Trevor. Jsem rád, za tento krátký film a těším se na další One-shoty, které pro nás Marvel jistě připraví. ()

darthvader77

Pět hvězd pro kraťas je hlavně nejvyšší hodnocení pro jednoho z nejlepších herců současnosti. Navíc Trevor je ve filmografii ctihodného Bena celkem neobvyklou střelenou postavou, ale právě díky tomu předvádí Kingsley přesně ty herecké polohy, které u něj tak často nevídáme a to je dobré jak pro film tak pro publikum. ()

Stanmi

V pořadí pátý Marvel One-Shot tentokrát dějově navazuje na třetího Iron Mana. Příběh se věnuje postavě herce Trevora Slatteryho (Ben Kingsley), který se ve vězení stává opravdovou celebritou...Tvůrci tentokrát vsadili především na humor a Bena Kingsleyho, což byla rozhodně správná volba (především znělka Trevorova seriálu se opravdu povedla). Zároveň je však celý příběh také zajímavým rozšiřením marvelovské univerza. Stejně jako v předchozím one-shotu Agent Carter i zde tvůrci přichystali malé cameo, tentokrát v podání Sama Rockwella. Celkově vzato vtipný a povedený snímeček. ()

BaronMartin

Poslední pátý kraťas ze série Marvel One-Shot, tentokrát All Hail the King. A opět to není špatné. Příběh tu teda skoro není, spíš jde o konverzaci Trevora Slatteryho a Jacksona Norrise, ale celé je to takové zábavné a poutavé. Když už jsem zmínil ty vtipy, těch je občas až moc a kazí celkovou atmosféru, ale to hádám k postavě Trevora prostě patří. Navíc se nám tu odhalí pravý Mandarin a nastíní se nám budoucnost MCU a to je dost fajn. A cameo Sama Rockwella a jeho Justina Hammera potěšilo :D Hodnocení: 70% ()

Wade W.

Zábavný krátky film. Trevor je skutočná celebrita v lochu, potom ako jeho Mandarin charakter narobil Starkovi tolké problémy. ()

ELDoctorow

Zábavnejšie než celý tretí Iron Man aj s dvojkou dokopy. Kingsley si tú rolu a zábavu neskutočne užíva a tiahne to silou ľadoborca na speede. Radosť ho pri tom sledovať. ()

Olafa

Zatím snad ten nesmysluplnější one-shot! Jak tohle vůbec mohli NEDAT do některého (ehm, Iron Man 3, ehm) filmu?! A vlastně všechno, resp. všichni jsou v tom skvělí a budu si to asi ještě měsíc pouštět před spaním. ()

IlMagnifico

Agentka promine, ale tohle je zatím nejlepší marvelovský kraťas. A to nejen díky scénáři a slušnému příběhu. ALL HAIL THE KING(SLEY)! ()