Curve

Mallory (Julianne Hough) je práve na ceste autom do Denveru. O dva týždne ma mať svadbu, a tak si ju už pomaly ide zariaďovať k svojmu nastávajúcemu, Bradovi. Hlavou jej víria kadejaké myšlienky, a tak si ešte posledný raz dopraje dobrodružstvo osamote. Odbočí z cesty a rozhodne si užiť jazdu malebným kaňonom. Toto rozhodnutie sa ukáže ako nie práve najšťastnejšie; po niekoľkých kilometroch jej auto vypovie službu a ona uviazne v takmer ľudoprázdnej oblasti s pokazeným autom a bez mobilného signálu. Nebyť chlapíka prechádzajúceho okolo, Christiana (Teddy Sears), by na mieste zostala uväznená ešte poriadne dlho. Ako prejav svojej vďačnosti sa ho rozhodne vziať do auta a odviesť do neďalekého motela. Toto je ďalšia chyba. Christian totiž ani náhodnou nie je milý, priateľský gentleman, nezištne pomáhajúci ženám v núdzi. Jeho pravá povaha čoskoro vystúpi na povrch a Mallory sa ocitá v ohrození života. Zúfalá žena sa preto rozhodne pre zúfalý čin: všimne si, že jej spolujazdec nie je pripútaný, prerazí zvodidlá a nabúra auto v nádeji, že sa ho konečne zbaví. A toto je jej tretia, dosť pravdepodobne posledná chyba... (beso74)

Havaj8

Béčkovej thriller, na kterej se dalo koukat díky Julianne. I když tohle nebyla přesně role pro ní. Je to ten typ blondýnky do romantiky, komedíí atd. Že by se v ní někde našla kuráž se rovnat velkýmu chlapovi, no nevím. Každopádně to postrádalo příběh, o co tomu týpkovi vlastně šlo, jenom jí tam takhle trápit. A stopáž ve vybouraným autě taky zrovna neutíkala. Ale s příchodem povodní už se muselo začít něco dít a ten konec to zachránilo. ()

George Stobbart

Fešanda sa ponáhľa na svadbu, no cestou sa jej dobabre auto, s ktorým jej pomôže (ne)nápadný stopár. Za odmenu ho zvezie, no vykľuje sa z neho úchyl, tak radšej s autom zletí z cesty, no ostane uväznená vo vnútri. Julianne Hough je síce sexy, ale ani ona v tom úspornom oblečení to zo zdĺhavosti a nudy nevytrhne. Keby to aspoň z väčšej časti pojali ako cestnú naháňačku, mohlo to byť OK, ale pozerať na ňu zavretú v aute ako kecá s úchylom pred autom nie je nič moc. Vo finále sa dianie potom konečne zas dostane von, no už som bol z toho tak otupený, že ma to znovu-zaujať nedokázalo. Minimalistický road suspense / survival, ktorému by výrazne prospela krátkometrážna forma. ()

SICK_BREED

Těžko říct, čím by mě tenhle film měl zaujmout. Útrapy hlavní hrdinky mě nijak nevzrušují a její úhlavní nepřítel, se ve snímku víceméně jenom mihne, aby čas od času pronesl nějakou pozérskou, jakože ujetou hlášku. To ale nefunguje a ve výsledku působí ploše a nezajímavě. A víc tam toho prostě není. NEJLEPŠÍ JE: Finální vyřízení záporáka...asi? NEJHORŠI JE: Absence čehokoli co by mě bavilo. ()

zolo23

Celý film som rozmýšľal, kde sa jej tá noha a do čoho vlastne zasekla...a ako?? Vrah mi pripadal totálne od veci...tak buď ju chcem klofnúť, alebo nie. Tie jeho návštevy mi nedávali vôbec zmysel...alebo to bol milý psychoš?? Pomalé tempo, nič výnimočné sa tu neudeje, záver bez prekvapenia takže mierny podpriemer. ()

honajz2

Celkem fajn thriller o tom, jak chce holka vzít někam stopaře, z toho se vyklube samozřejmě úchylák a holka pak vybourá a uvízne v tom autě. Sice to nepřináší nic nového, ani originálního, ale je to napínavé a celkem to funguje. Navíc hlavní hrdinka mi nelezla na nervy a nemá to ten klasický konec, co mě tak štve. Celkem mě překvapuje, že to natočil zrovna Iain Softley. Jinak ale nic víc než průměrnou podívanou nečekejte. 3* ()

• Film se připravoval už v roce 2007 a hlavní roli měla tehdy ztvárnit Eva Mendes. (Spidey3)