Skupina amerických turistů cestuje do Panamy zažít úžasnou dovolenou, ale když se dostanou do džungle, něco je začne lovit. Začíná boj o holý život. (LIVINGDEAD)

Lachtaan

Vydejte se na disorientační běh spojený s bobříkem odvahy uprostřed temné džungle kdesi ve Střední Americe. Třeba tam narazíte na skupinu sebevědomých mladých neherců, co se budou snažit navodit před vašima očima atmosféru takového venkovního Pádu do tmy. Pevně jsem doufal, že jim to vyjde. ()

zolo23

A just prásknem 4! Bavil som sa celkom slušne, zo začiatku to vyzerá ako typický stereotyp o "deťoch" pobehujúcich po džungli , masakrovaný neznámym tvorom, ale je tu pár pekných nápadov typu - Aplikácia, TV - prenos a pod. Za to palec hore. (Nebudem tu rozoberať kvalitu signálu daného operátora, ale...Vám už nelezie na nervy fakt, že v podobných hororoch nemajú dotyčný signál vôbec?) Nieže by to bolo preto prelomové, ale iné určite. Baby pekné, čupakáábra dobre urobená-ý a cením si aj to, že sa tvorcovia rozhodli ísť smerom "Maska" a nie smerom - lacné digitálne vytvorenie kreatúúry. To ma vie v poslednom čase dosť nasrať, pretože to znehodnocuje veľakrát samotný film. U mňa o.k. a 70%. ()

MatejNosal

Priemerný monster hororik. Film pripomenie snímky ako The Descent a The Ruins, no kvalitou značne zaostáva. Masky fajn, aspoň z toho co je vidieť, nie je toho zrovna veľa a herci sa snažili aj keď mi bolo jedno či prežijú alebo sa stanú predkrmom Panamských beštií. (49%) ()

Corpsegrinder odpad!

Amatéřina jak prase. Dlouho jsem neviděl tak hnusně natočenej film, obzvlášt po přesunu do džungle dostane obraz takovej posranej/pochcanej hnědožlutej nádech což bohužel vystihuje i jiné kvality tohoto dílka. Herci totální prkna kromě Tessy ze Supernatural na kterou se aspoň dobře kouká, jinak absolutně nesympatický necharismatický nuly, strašný dialogy, monstrum je takovej směšnej pajdulák a ošklivých zabití se nedočkáme, dočkáme se pouze roztřesený kamery a brutální nudy. Ztráta času. ()

Gray Wolfman

První super zpráva, není to FF a to je pro mě veliké plus. Co mě ale tradičně dožralo je, že hlavní charakteři jsou zase namyšlený šamponi, který sice skuhraj, že nemaj prachy na další semestr, ale v klidu si odjedou do Panamy zasurffovat :-D Jinak je to klasická naháněčka v džungli která nikterak neurazí, ale ani nenadchne a navíc je tam ohromná reklama na facebook, kterej ti v džungli může zachránit život :-P ()

Magika82

Špatná lokalita...epicentrum výskytu je Puerto Rico. Nicméně, prominuto. Že jde zase o skupinku mladých zbohatlických pitomců, to už jsem tak nějak čekala. Hra na honěnou v pralese, to už je snad klasika pro všechny filmy skupiny "B" . Bledé, humanoidní Chupacabry, s dlouhým jazykem žijící v jeskyni podobné z filmu Hory mají oči 2? Jděte mi k šípku! Nikdy nebyl zaznamenán jediný útok na člověka. Tady nám ve filmu hned zmizí všichni, a poslední ještě přímo před vrtulníkem, na otevřené louce a rovnou v přímém přenosu Panamského zpravodajského kanálu... Panenko skákavá, až někdo po dlouhé době natočí film, lhstejno zda sci-fi, horor, mystický, historický, či katastrofický, od kterého se mi nebude chtít ani odskočit si na malou na toaletu, protože mi bude líto kliknout na pozastavení přehrávání, tak si snad jako abstinentka otevřu 17 let starého Jacka Danielse... Sečteno, podtrženo -> pouze za lokality (exteriéry), a položenou otázku na konci filmu z úst moderátorky, dávám 20% a tedy jedinou hvězdu. ()

Flopik

Skvelý začiatok , hrozne dobre sa nato pozeral hudba, sexi dievčatá pekná príroda proste všetko super.Pomalé naberanie na grádoch skvelé.Zrazu bum jedna baba umrie a začne behanie po džungli, nejaké tie lakačky a prekvapivo to nieje otravné.Neskôr nám tvorci ukážu aj príšeru a v tej tme to je opäť skvelé.Výnimočne mi ani nevadilo že ju nebolo celú vidno (vyzeral fakt super)...No potom príde koniec za denného svetla.Áno poviete si "jo super konečne uvidím príšeru v plnej kráse" áno stane sa.No s tým zmizne všetko čaro , príšery sa už nebojíte a to mi naozaj vadilo.Tak isto aj celý ten koniec bol nudný.Čakal som aspoň nejaký zvrat , dokonca celý film som čakal na nejaký zvrat neprišiel.Nebyť toho konca dám 4 ale takto priemer... ()

Hernycztek

Tenhle horor jsem shlédl až na podruhé. Poprvé jsem to vypnul po úvodních 15 minutách, kdy to vypadalo na debilovinu s debilními mladými lidmi, jak jinak, než na výletě v cizí zemi. No podruhé jsem ten začátek přetrpěl a ničeho nelituji. Krásná džungle, herci nakonec nejsou tak debilní a dá se s nimi sesympatizovat, místy je sice roztřepaná kamera, hlavně když v noci běželi před ,,netvorem", ale to dokážu odpustit, protože mi to vynahradila skvělá atmosféra + skvělé ,, strašidelné" zvuky, hlavně ,,čupakabra" se svým skřehotáním. Nechybí ani mnoho lekaček, v jeskyni jsem se sakra lekl + kvalitní gore a to se cení nejvíce. Samotná ,,čupakabra" je něco jako glum z Pána Prstenů, ale mnohem děsivější. Zkrátka mně tohle ke spokojenosti a plnému počtu stačí. Jasně mohlo by to být více promyšlené co se logičnosti týká, ale na nízkorozpočták je to dostačující. Mrzelo mě jen malé využití armády, mohl tam být nějaký pěkný hon na ,,vy víte koho". ()

Hapretor

Okoukaný ... jeden z mnoha, ale dobře udělaný. Jen ten kluk, co přežil, nemusel být taková držka. Moh hrát tu čupakabru. Vůbec mi příjde, že je to nějaké zvrácené pravidlo v žánru USA teen slasherů, survivalů apod. hezké, nebo velmi hezké holčiny dovádí se strašnými, namachrovanými ksichty. A hrají je stejně o deset let starší herci/čky. Jediná sympatická postava byla ten, co je varoval. Na zabití času ok. ()

Heroine

Docela se mi líbí to, jak je příběh dotažený do konce. To se u hororů nevidí často. Ale velká škoda, že jsou hrdinové už na začátku představeni jako parta vulgárních hovádek. Není pak komu fandit. ()

Rockerman

Šestice lehkovážných se vydá do panamské džungle vykoupat se do jezírka pod krásným vodopádem. Přitom ví, že je to zakázané, protože podle legendy zde žije příšera zvaná "Čupakabra". Samozřejmě nestihnou vypadnout před setměním a démon začíná řádit. Je to jako přes kopírák, včetně keců typu : "Musíme vypadnout", " Všechno bude v pořádku " atd. Všichni ví, že nic nebude v pořádku, protože Čupakabra je hladová. Dvě věci, za které dávám hvězdy. Celkem" fešný" mutant, s krásným dlouhým jazykem. Druhá hvězda je za "jiný" závěr, kdy díky sociální síti sledujeme dramatické finále v přímém přenosu. ()

Rathalos

Hrozne nudny a nezazivny horor o partii mladych ludi,ktory sa vydaju na vylet do Panamy,samozrejme to ma dlhy rozjazd,ktory vyzera ako nejaky vy*ebany cestopis a ak pride konecne na finale,tak aj to stoji za ho*no,jedine,co si zasluzi hviezdicku su maska tej bytosti a krasne herecky,inak by to bol odpad...:-) ()

intro

Indigenous můžu s klidem dát tři hvězdičky, je to totiž celkem dobrý horůrek. Ze začátku jsem sice očekával další přiblblou podívanou jakých jsou desítky, ale asi od poloviny se film hezky rozjede a graduje až do konce. Já dávám 60% ()

Pitryx

Začátek se táhne, hrůza. Pak jest divákovi zříti sem tam sekundový záběr na nějaký flek či prudký pohyb. Aby se divák tohoto moc nezalekl, je další část děje umístěna do hluboké noci, tedy do tmy. Jinak sice herci ušli, ale celkově to byla nuda jako hrom. 10% za masku a 10 za triky. Víc ani chlup. ()

Mamlas odpad!

Základní věci, které potřebujete k natočení podobné sračky: 6 studentů, znalost herectví není důležitá, ale musí umět běhat a řvát, dále 6 batůžků, 6 baterek, 2 stará auta zapůjčit tak na hodinu, kousek lesa, 1 kečup Hamé, 1 halloweenský obleček, tmu a 1 mobil, na který celé to umění natočíte. Pak už stačí jen námět, jehož podstatou je, že půjdou jako někam, kam nemají a pak se až do konce filmu budou chovat a mluvit jako totální idioti. Hotovo. ()

Ondrew

...a mame to tu zase. Opat sa partia evidentne stupidnych mladych kretenov vyda na tzv. "dobrodruzny trip" niekam do prdele do Panamy (preco nie rovno do Uruguaya?) a... a... btw, prave mi napada, ze ked uz spominam "trip", osobne si viem predstavit celkom iny "vylet", hoci ten, na ktory narazam ja, sa zvacsa absolvuje bez fyzickeho cestovania... lez, dost bolo blabotania, na tuto temu som sa dostatocne vyburil pri celkom inom filme. Faktom je, ze nasa mila skupinka milych (rozumej: totalne jebnutych) ludi sa, ako inak, dopocuje o akejsi tajomnej dzungli, nuz a neboli by to predsa spravni (rozumej: kompletne vytreti kokoti a pice) mladi dobrodruhovia, keby sa prave na take miesto nevybrali. A to cele, pochopitelne, i napriek dobre mienenym varovaniam. Darmo... komu niet rady, tomu niet pomoci. A o prijebkanych mladasoch vo filme tohto typu to plati stonasobne. Takze, podciarknute a scitane... Mame tu snimku, akych bolo natocenych viac, nez by bolo zdrave, k tomu celemu je film nudny (aspon pre mna rozhodne), herci si mozu dat spiatocku a -- v tom lepsom pripade -- sa vratit k akymkolvek epizodnym uloham vo vsemoznych serialoch. Film im rozhodne nesvedci, rovnako ako ujo reziser nesvedci filmu, ktory priviedol na svet. Skratka, je to cele jedna brutalna pakaren... a na co este vlastne nieco dalsie dodavat? Je to shit a shitom to i ostane. Iba vdaka par scenam (napocital by som ich na prstoch jednej hnaty) ho neposielam do kanalizacneho systemu, hoci tam v podstate patri. 10%. ()