Filmový debut divadelního režiséra a scénáristy Tomáše Svobody vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Ten jim jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů... Takto rozehraný příběh pak graduje nečekanou cestou do Tater, kde se vše pořádně zamotá, aby nakonec vše dospělo do zdárného konce, který slibuje nejedno překvapení. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ac3r

V těch záplavách českých ptákovin co se teď vesele točí (že pane Hřebejk?) je tohle výborná oddychová komedie na kterou se rád podívám znovu. ()

laepus

Na české poměry lehce nadhodnocuji, protože je to podle mě na české poměry lehce nadprůměrné. Lehce. Zpočátku to vypadalo slibně, říkal jsem si, konečně český film, který není odshora dolů přeplácaný reklamami... tohle mě přešlo asi v polovině filmu, kdy reklama na albert a tatralandii podle mě zaplatila celý film... jinak to působí klasicky televizně, nekonfliktně, i když se tam jako nějaké konflikty řeší, ale stejně se vlastně vo hovně, některé scény jsou vyloženě slabé, ale uznávám, že u některých jsem se s chutí pobavil a užil si kvalitní herecké obsazení. Navíc v kině s více než příjemnou společností - proto ty tři, místo dvou hvězd. ()

suzanne1997

Nadprůměrná komedie, u které se díky vtipným dialogům a zápletce, která se týká hlavně ''klubu zhrzených žen''. Této komedii nemám co vytknout. A i když se jedná o českou komedii, nemůžu jinak než pochválit a doporučit. Tenhle film byl plný nečekaných situací a k mému hodnocení přispěla i zajímavá věta jako třešnička na dortu.: „Tak kluci, jede se podle plánu. ” ()

Santino7

Obsahuje to síce momenty, ktoré sa niesli na pohodovej vlne, boli podarené a úsmevné (či rovno vtipné), avšak že by ich bolo nejak veľa (respektíve aspoň dostatok), tak to rozhodne nie - sú tu skôr výnimkou než pravidlom. No a je to nepochybne škoda, nakoľko či už herecké obsadenie, alebo aj celkovo námet sú vskutku fajn, a mohla z toho teda vzniknúť veľmi príjemná komédia. Mohla, len žiaľ nevznikla... Film väčšinu času pôsobí dojmom akejsi zlátaniny, kde drvivá väčšina je nevýrazná, a len sem tam - rozumej sviatočne - sa čosi podarí a človek sa zasmeje, či aspoň pousmeje. Ale ako vravím, ono sa to v tej zvyšnej, nezaujímavej časti veľmi poľahky stratí, a teda sa aj zákonite minie väčšiemu účinku (navyše tá snaha o romantiku sa podľa mňa do veľkej miery minula účinku). Keby tam bolo aspoň toľko dobrého, koľko tam tvorcovia dokázali vopchať product placements (nenadchlo ma ani triko CSFD, práve naopak), to by už bola reč iná... Každopádne páčila sa mi malá dejová linka fandenia Dukle so starou pani, páčila sa mi aj zmena prostredia v záverečnej fáze filmu - odohrávajúca sa v Nízkych Tatrách (a to nie kvôli akejsi prázdnej hrdosti, ono totižto zmena lokácie, navyše takáto, tomu výrazne prospela, skvelé osvieženie), a taktiež postava Andyho Hryca, ktorý pobavil. :-) Celkovo však nič moc, ďalšia z rady málo výrazných komédií, akých sa za posledné roky natočilo mnoho. Navyše som od toho čakal podstatne viac (vydarenejšieho) humoru. 50% ()

Marys

Tri hviezdičky aj to len z dôvodu, že je to česko-slovenský film. Nápad to síce má, no nehorázne plochý a nedotiahnutý. Takpovediac odfláknutý pokus. Keby radšej miesto chŕlenia množstva komédií skutočne prišla jedna, ale poriadna v roku. Škoda. ()

Gulde

Na český film hodně nezvyklý a vtipný, i když místy trochu zmatený dějově. Ale i tak dobrá práce (kino 9.1. 2015). ()

Hepy13

A vida, i na dně bazénu se dá bydlet když jste na dně. České filmy se mi v posledních dvou letech spíše líbí. Tady v hodnocení ale dostávají pořád hodně zabrat. Zvláště komedie, ale já se dívám na filmy abych se pobavil a odpočinul si. A přesne k tomu mi Hodinový manžel posloužil. Některé vtípky jsou povedené, jiné zase méně. Dost lidí píše že hodnocení je někde mezi 3 a 4*, i já mám ten názor. Ale s mou láskou českým filmům se nakonec přikloním ke 4*. Spousta znamých herců, a můj komediální oblíbenec Daááávid Novotný skanduje Důůůkla...kdy tohle ještě někdy uvidim? A prosím... víc filmových rolí pro Davida Matáska. ()

xxxvodnikxxx

Na český poměry docela fajn film, zpočátku nuda, ale pak to začne být zábava. Vcelku fajn obsazení, soundtrack taky. Ukazuje život party z bazénu, lidskou naivitu, romantiku, i nečekaný zvraty a lidský šílenství. Něco ve stylu filmů Román pro ženy, Muži v naději, apod. - akorát to není tolik o sexu., docela příjemná a milá komedie na nudnej večer :) ()

IvcaSammet

Velmi, opravdu velmi dlouho jsem přemýšlela, jak tento film ohodnotit. Nakonec jsem se přece jen rozhodla pro čtyři hvězdičky, ale film si budu muset dát velmi brzo ještě jednou, protože věřím, že by na všech pět pět opravdu měl. U filmu jsem se velmi dobře pobavila. Samozřejmě mě ale kromě humoru taky potěšilo skvělé herecké obsazení, které předvedlo skvělé herecké výkony. Pro čtyři hvězdičky jsem se nakonec rozhodla, protože mě film úplně stoprocentně neposadil na prdel s hubou otevřenou ... Opravdu jsem se ale při sledování výborně bavila a opravdu nemůžu pochopit, co se na filmu většině lidí nelíbí ... Takové nízké hodnocení si film určitě nezaslouží! ()

Stanley619

Tý jo, pozor, máme tady drsnej film, pro pořádný chlapy.. Jestli bereš svojí ženu, matku svých dětí jenom jako pračku, myčku, chůvu a matraci, tak nejsi manžel, ale totální kok*t a nezasloužíš si jí. Taky se pak nemůžeš divit, když ti začne běhat za jinýma a tobě zbudou akorát tak parohy a oči pro pláč. Přesně tohle "chlapský" chování dělá z dnešních ženských nevěrný svině, kterým nestačí jenom jeden chlap. Nelíbilo se mi to ani jako komedie. 42% ()

Matli

David Novotný to každopádně zachránil. Není to žádná perla, ale je to každopádně o dvě laťky výš něž ty dnešní běžné české trapárny. Člověk se i občas zasměje. Hvězdičku navíc za scénu na lanovce a za to, že je to celé točené v NymburCE. PS: Alkoholem tam taky nešetřili, takže body navíc:-) 70% ()

Mallinali

Dobrý film, který má pro mě přidanou hodnotu, protože se odehrává v nedalekém Nymburce. V onom hnusném bazénu jsem dokonce obdržel mé první a druhé mokré vysvědčení a v pubertě se tu učil rozdíly mezi solidníma trojkama a nesmělýma čtyřkama. No a celkově to město nevypadá na filmovém pásu vůbec špatně. Film samotný je pak vážně pohodový a je jenom škoda, že to sráží některé naprosto zbytečné úlety (Novotný jako kokot, náhody v Tatrách, kopulace na každém kroku). Některé scény jsou ale famózní, hlavně už jinými zmiňovaná linka s Ninou Divíškovou a Duklou, oprava lanovky, nebo diskuze s policajtem po nehodě. David Novotný pak řádí skoro jako Bolek za mlada. ()

Everyone

Film lavíruje mezi 4 hvězdami a odpadem. Je absolutně nevyrovnaný. Bohužel přídech hlouposti se ve světlých okamžicích nerozptýlil. David Novotný a Simona Babčáková gj. ()

adriane9

Naprosté utrpení, hloupé pro mě nesnesitelné dialogy, nesmyslný příběh.Možná bych to měla vidět jako padesátiletá kdy už se nebude čemu moc smát nevím, ale tohle byl krok vedle a to já mám Bolka docela ráda. Co naopak nesnáším tak scény s kozičkama a jejich zdravení a tak nějak mi nesedí ani Novotný. Ale stejně jako u všech filmů uznávám, že tohle si svoje diváky najde.. Ti co nejdou do hloubky a koukaj na to někde v hospě u pivka. ()

Bozvav

Velmi dobrá komedie, které uškodilo jedině to, že se občas měla tendenci tvářit jako komedie americká. Zbytečná scéna se sexem (nic proti sexu ve filmu, pokud je to pro film důležité) která film nikam neposouvá. Na druhou stranu spousta milých scén (hlavně ty se starou paní fandící Slávii) které s filmu udělaly velmi milou podívanou. Přidáme li bezva herecké výkony, slušný a vtipný scénář, fajn muziku nemůžu dát méně než 4 hvězdy. Prostě za mne 80%. ()

Chundys

Nechápu to malé hodnocení! Film je o hodnotách! Všechny mužské postavy vám přirostou k srdci a duo Holubová Polívka je tak krásně upřímné, jak by to mělo hezky fungovat v reailtě :-) a těch hlášek :-) Já taky dělal jednu takovou práci: Byl jsem hasák, vrták, šroubouvák... pohovka :D ()