Herkules: Vzkříšení

• USA Hercules Reborn

Když byla Ariasovi unesena nevěsta Theodora, obrátil se na Herkula s žádostí o pomoc. Ten se však ještě nevzpamatoval z hrůzného činu, který spáchal před deseti lety a utápí svůj žal ve víně. A je on skutečně ta pravá osoba, která by mohla vrátit Ariasovi ženu snů? (TV Barrandov)

rottkiw

Sakra! Myslel jsem si, že si pouštím Hercula s Dwaynem Johnsonem! Film je propadák, ale když odpustím debilní efekty, debilní postavy, debilní scénář, debilní prostředí, debilní příběh, debilní kameru a debilní herce, tak se tomu dá dát jedna hvězdička. ()

danny79

Akcni film s nevalnymi hereckymi vykony, znacne nesmyslnym scenarem, bidnou rezii a spatnymi akcnimi scenami (coz je jedine, co ten film mohlo udelat trochu zajimavy). Ve vysledku slabe, podprumerne. ()

Profík

Je to hodně blbý, ale bohužel ne blbý zábavným způsobem, jako třeba jiný počin od Asylum - Megapiranha. Některé scény ale kupodivu fungují a občas se objeví něco jako herecký výkon. A princezna je docela kost. 30%. ()

rizek79 odpad!

Nejvetší výkon to bylo vůbec dokoukat, hrozní herci, strašná výprava a scénář jak kdyby ho krávě vytáhli z prdele, souboje jsou vrcholem trapnosti. Prostě za mě odpad a už nikdy víc! ()

cartyci

Herkules ožran? To už je trochu moc.Herkules mal par pohybov ako z WWE a nemýlil som sa.Aspoň to trochu ma pár krát rozosmialo asi 3. Béčkovi film kde som moc nečakal a nebol som sklamaný. ()

zonglik odpad!

Tak... tohle bylo opravdu utrpení... nešlo to ani dokoukat.. a i po přetočení k závěru.... ten byl taky strašný... škoda slov... ()