Včera dnes bylo zítra

všechny plakáty
Experimentální / Drama / Sci-Fi / Krátkometrážní / Mysteriózní
Česko, 2014, 5 min

movieband

Mladému Jeřábkovi se musí uznat výborná práce s kamerou a dotvořením lehce futuristické atmosféry, podtržené trefným výběrem hudby. Na mě to tou nedalekou budoucností působilo (nevím proč, prostě působilo a myslím, že je to dobře). Celkově nápad je taky zajímavý a těch 5 minut uběhne lusknutím prstu. Člověku to upoutá pozornost a to je hlavní. Držím mu palce. http://vimeo.com/111971250 ()

honajz2

Tak nějak nevím, jestli to autor chtěl podat to jako drama, nebo chtěl natočit komedii. Ono to totiž vypadá chvíli jako jedno, chvíli jako druhé a nakonec si nejsem vůbec jistý, co to vlastně je. A jako mix obojího to nefunguje. Má to sice slušnou hudbu a dobrý nápad, ale i na amatérský film se nejedná o nic bůhvíjak povedeného, kamera neustále uřezává hlavy, herecký výkon je tragický a pointu to taky mohlo mít zajímavější. A jo, je v tom nějaká myšlenka, ale slabě vyjádřená. Moc mě to prostě nezaujalo. 2* ()

Allica

Když už je celý film založený na takovémhle rozhovoru, tak to chce vymyslet víc záběrů, aby bylo na co koukat a na takové drama, které má být postavené na hercích to chce někoho s velkou dávkou hereckého talentu. ()