Sladký život

(pořad)

Napätie, emócie, realita. Odhalenie pozlátka, ktoré sa skrýva za skutočnými životmi slovenských celebrít.
Nová šou TV JOJ ukazuje známe tváre tak, ako ich doposiaľ nepoznáme. Pohľad kamerou do ich súkromných životov – domov, bytov, prostredia, ktoré je pre nich typické. Autentické zábery odhaľujú ich ozajstný život a každodenné starosti a radosti. Ako fungujú v domácnosti? Akí naozaj sú? Kedy prejavujú emócie? Preniknite v šou Sladký život do ich bežného života, ktorý žijú, keď svetlá reflektorov zhasnú. (TV JOJ)

KapitanKuraz odpad!

Málo ich je v bedni, tak im spravme reláciu. To je nápad a nezabudnime reklamu na túto chuťovku natlačiť do každej reklamnej prestávky, samozrejme do dlhších aj dvakrát. Každý musí vedieť že keďˇRytmus ráno vstane, tak je proste Patrik. PS. každému kto nepozná Rytmusovu rannú tvorbu, odporúčam vypočuť si jeho úžasné diela z časov keď si hovoril "Pat3k Metamorfolog", klobúk dole kam sa dostal s takým talentom. ()

Anderton

Povedzme si pravdu, najviac nás zaujímal pán, ktorý bol kedysi dole v stoke a teraz je hore a užíva si to. Jeho úprimnosť bola jediným zábavným faktorom prvej časti a tým pádom vidieť ďalšie nechcem. Že inteligencia je asi tým najposlednejším faktorom ako sa na Slovensku stať celebritou a prežiť si svoj sladký život (väčšinou však len povestných 15 minút), nám televízia JOJ dokazuje od prvého dňa svojho vysielania. ()

mikessc odpad!

Nieco otrasne! Takto hlboko klesnut dokazu klesnut akoze celebrity ktore tu vystupuju. A keby ich ukazali vo chvilach ked by netusili ze ich snima kamera tak by boli uplne ini. Ze sladky zivot, bacov k.k.t keby mali taky sladky zivot nepotrebovali by takto prosperovat z takejto relacii. Koncim idem sa vygrcat ()

classic odpad!

HNOJKA je zásobárňou neuveriteľných primitívnych nevkusov,ktorými vykrmuje TV.divákov,a ja sa len čudujem,čo to zase tá hnojka vysiela.Každý normálny človek by mal bočiť,ale bohužiaľ to tak ani zďaleka nie je,tak televízny HNUS a ODPAD sa bude šíriť už len preto,že slovenská nátura si vyžaduje program ušitý na mieru,veď čo bežný konzument pozerá v televízore? Koľko ich to nepozerá? V momente by som zrušil všetky súkromné televízie na Slovensku,lebo ohlupujú divákov a verejnoprávna taktiež! Pane Bože,bude niekedy tohoto koniec? Obyčajný humus,z ktorého sa mi dvíha žalúdok! ()

Maslord

Jeden star za pana Rytmusa, druhy star za pana Kida, ktori ozaj nieco dokazali a su na spicke svojho remesla, maju reci rozumne. Jopo to je taky obycajny chlapec so snom z dediny, ale mozeme mu aj tak len zavidiet zivot na Kube, pohodu a peknu rodinu. Ale Fialova, to je moc: preafektovana, neprijemna, falosna a nudna osoba. Ako sa neskor ukazalo v druhom diely ucinkovali viacere dalsie "celebs", v pohode aj jelita strasne. ()