Batman vs. Robin

Stíny Gotham City nejsou právě tím nejlepším místem pro dítě, ale Damian Wayne není jen tak ledajaký kluk. V masce Robina je, tvrdohlavý a občas lehkovážný, stále v patách svému otci Batmanovi. Jednoho dne se chlapec na místě zločinu setká s tajemným Pařátem. Ten ho vezme na výpravu do temných zákoutí gothamského tajného spolku známého jako Soví tribunál. Je to nebezpečná cesta, na které se Batman a Robin musí postavit svému dosud nejstrašnějšímu nepříteli – jeden druhému! Prožijte působivou bitvu, která navždy změní Robinův osud a budoucnost. (Magic Box)

ledzepfan

Úplně chápu, že v porovnání s papírovou předlohou sovího motivu to neobstojí, ale v rámci DC animáků je to dobrá zábava. Obzvláště v návaznosti na slaboučkého Son of Batman je to velký skok k lepšímu a já jsem se prostě bavil... Fakt je, že poslední dobou už to není to co to bývalo ještě pár roků zpátky, ale pokud se bude laťka držet aspoň na téhle úrovni budu se zase na animované DC těšit. ()

agentmiky

Batman vs. Robin mě zaujal názvem a očekával jsem od něj vypjaté souboje mezi gothamským strážcem a jeho horkokrevným synem. Takovéto sekvence jsem se sice dočkal, ale samotný souboj mezi nimi trval asi dvě minuty a to mě mrzelo. Akce je zde slušné množství, ale mohlo jí být i více. Jsem rád, že předchozímu Robinovi zde bylo věnováno více prostoru. Čekal jsem nějaké zvraty, kterých jsem se nedočkal. O trošku lepší než Batmanův syn, ale v celkovém součtu se to prostě na čtyři hvězdy ještě nedostane. Uvidíme, co nabídne třetí díl a jakým způsobem uzavře tuto trilogii. Za mě dávám 70 % ()

kaylin

Nic převratného, prostě klasika v žánru. Celkem hnusná animace, která někdy opravdu bije do očí, ale na druhou stranu se musí nechat, že je to akční jako blázen a pořád se něco děje. Komiksová mytologie se tu snaží být v městnána do poměrně krátkého filmu, což se tak úplně nedaří, ale ono je to jedno, stejně jde primárně o tu akci. ()

kinderman

Na vyprávěcí linii Batman a jeho spratek z filmu Batmanův syn byly tentokrát naroubovány motivy ze Sovího města a Sovího tribunálu Scotta Snydera. Inu, proč ne, hlavně když závěr dává naději, že se tohohle Robina na nějakou dobu zbavíme. Ačkoli komiksová předloha se Sovami je solidní psycho, nejpůsobivější byl ten začátek se šíleným Schottem a jeho "dětmi". ()

Rocky88

Neurazí, ale ani ničím moc nenadchne. Potěší příběh o Sovím spolku a akční scény, trochu horší je to občas s logikou (bojující panenkovské děti na začátku, souboj Batman vs. Robin, Batman moc nepřipomíná nejchytřejšího detektiva a dostane nakládačku v situacích, ve kterých mívá převahu) a Robin je často na přesdržku. ()

Lenka.Vilka

Pokud bych měla zhodnotit jako někdo, kdo "neví vůbec nic", asi budu nadšená. Ale potom je ta druhá strana. Poslepování částí příběhu do tohohle filmu. Ale nebylo to špatné. Jako pokračování Son of Batman to ale funguje. A o to podle mě tvůrcům šlo především. Takže...Ok. ()

Morzael odpad!

Jdi do hajzlu Olivo, skončíš v komiksovém pekle, a to není pěkné, zeptej se Constantina. Jak může někdo vzít několik parádních komiksových momentů, hodit je do filmového mixéru a udělat z nich plytkou slátaninu, která je ostudou pro všechny postavy v ní učinkující, to nepochopím. Já už ke konci ani ty postavy neposlouchal, protože ty moře a řeky patetických dialogů a vaty se fakt nedaly vydržet. A to jsem myslel, že Son of Batman bylo dno. Pokud jste nečetli předlohy, jen do toho, jinak se tomuto skvostu raději vyhněte. ()

Prometheus69

proč to sakra vypadá jak nějaké přiblbé japonské anime? Tím nechci říct že anime je přiblblé, to bych byl sám proti sobě. Ale tohle teda přiblblé je... Hlavně to že Robina zde hraje nějaký smrad. Tomu mám vážně jako věřit pak? ()

filmmovier

Tak tohle ne, takhle by to nešlo vážení. Damian Wayne je odporná, nesympatická, debilní, tupá postava, ze které se mi dělá fakt blbě, kdežto naproti tomu komiks Soví tribunál je nejlepší komiksový Batman, který u nás vyšel, prostě temné, depresivní dílo. Spojte to dohromady a vyjde tohle, Batman vs. Robin. Já jsem si sice přál, aby Tribunál zfilmovali, ale rozhodně ne takhle. Je to okleštěné znáilnění předlohy, veškerá atmosféra předlohy je pryč, nefunguje to a hlavně do toho prostě přimíchali toho zas... Robina, takže zákonitě mě to prostě muselo nasrat. Akce nefunguje a útok na sídlo Waynových proběhne jen tak nějak prostě proto, že si to žádá příběh, nudně. Začátek byl ale fajn, ten fungoval a konec mě jakožto nepřítele Damiana Wayna neskutečně potěšil a snad ho opravdu na nějaký čas odklidili. Nemůžu jinak, ale na víc než 50% to nevidím, snad další animáč bude lepší. ()

VanTom

Poutavý, vážný, dospělý scénář, pořádná akce a skvělá animace, to jsou hlavní devizy tohoto Batmanova příběhu, které jej v mých očích řadí mezi nejlepší DC animáky vůbec. ()

HiddenDragon

"Vypadnete z me jeskyne!" Druhy dil rady s Damianem, tedy vlastnim Batmanovym synem, se nese ve znameni "odporu" vuci otcove autorite. Chopil se toho Oliva, coz je jen dobre, a vyuzil k tomu Sovi tribunal, tajemne spolecenstvi bohatych, snazici se ovladnout Gotham. To se prvne objevilo v moderni restartovane komiksove rade od dua Snyder/Capullo (2011). Hlavnim padouchem je tu Sovim tribunalem vychovany vrah Talon (cesky Parat), jehoz metody jdou za hranici stanovenou Batmanem - podobne jako Red Hood se nestiti protivniky zabijet, coz dela tento snimek pomerne brutalnim. Chce naverbovat i mladeho Damiana, ktery se zmita mezi obdivem a nenavisti k Brucovi - otci, ktereho teprve v predchozim filmu ("Son of Batman") poznal a najednou ho ma na slovo poslouchat. I kdyz Damiana nemusim, protoze je to stale ten nevycvalany fracek, je zde Batmana poradna porce (sekunduje mu opet Nightwing) a mysteriozni pozadi se zahadnou frakci se mi libilo. ()

iXtr3m3

Animácia skvelá, drsnosť tiež, ale jednoducho dieťa proti dospelému, nech je sebelepšie a to nevravím, proti komu vlastne bojuje, to jednoducho nejde, nedá sa to. Ale bolo to dobré, fakt. Záporák skvelý aj keď to mohli otočiť a so záchrancu sa mohla stať obeť a z obete záchranca, potom by som dal plný počet. ()

Dixiee

Děj by byl dobrý tak možná jako jeden díl seriálu o Batmanovi (a byl by to jeden z těch horších dílů). Ale na 77 minut dlouhý film, to fakt ne. ()

Hanys_

Batman s Robinem (Daminanem) proti tajemnému Pařátovi a taky proti sobě, protože Robinovi ty Batmaní pravidla (nezabíjíme) nejsou moc po chuti. Skvělý příběh, Soví tribunál hodně zajímavá sebranka, a hlavně Damian konečně tak nějak normální a ne uještěný spratek. 7.5/10 ()

SpaceOdyseus

Vic nez solidni variace na Snyderuv Sovi Tribunal. Naroubovani Damiana tomu dodalo zajimavy rozmer. Ted bych si ale pral duslednou adaptaci Court of Owls s Pattinsonem, dekuji. ()

TwoFace

"Now, I'm only gonna say this once, you sons of bitches. Get the hell out of my cave." Parádní akce, zajímavý příběh a Alfred s brokovnicí. Jenom by se Soví tribunál možná dal využít více a lépe. ()

drozdy1

Nechápu ty , co tomuto filmu dali odpad jenom proto , že není tak úplně podle předlohy a taky je to míchánina více komiksů naskládaná do jednoho krátkého snímku. Těmto lidem bych tu mohl napsat,že většina filmů ( a třeba vašich oblíbených ) je úplně to samé co tento film , např: Hobit ( tam je to stou délkou naopak , ale jinak je to stejné) , líbí se vám ? Jestli ano tak tady nepište jaké je to strašné a otravné , když je ten princip jak u Hobita tak u tohoto filmu vlastně stejný ( Hobit se taky úplně nedrží předlohy ). Jestli se vám film nelíbil jenom kvůli tomu , tak je hodnotit film jako odpad dost tvrdý a přísný. I já mám proti tomuto filmu menší a někdy i trochu větší výhrady např. klišé nebo to , že 10ti lety kluk si dává armádu zabijáků úplně s přehledem atd , atd. Kvůli tomu jsem chtěl taky dát 3*, ale když vidím ty lidi , kteří dávají dost tvrdý odpad jenom proto , že už si u DC animáků zvykli na to , že všechno musí být podle předlohy ( a to je další plus u mě , protože se tento animák vydal jinou cestou než jsme byli zvyklí a to jsem zrovna od tohoto režiséra nečekal , protože všechny jeho DC animáky byli naprosté kopírky předloh ) , bude mi potěšením tomuto filmu přilepšit. Hodnocení:73%. ()