Batman vs. Robin

Stíny Gotham City nejsou právě tím nejlepším místem pro dítě, ale Damian Wayne není jen tak ledajaký kluk. V masce Robina je, tvrdohlavý a občas lehkovážný, stále v patách svému otci Batmanovi. Jednoho dne se chlapec na místě zločinu setká s tajemným Pařátem. Ten ho vezme na výpravu do temných zákoutí gothamského tajného spolku známého jako Soví tribunál. Je to nebezpečná cesta, na které se Batman a Robin musí postavit svému dosud nejstrašnějšímu nepříteli – jeden druhému! Prožijte působivou bitvu, která navždy změní Robinův osud a budoucnost. (Magic Box)

cartyci

Keďže vidím komentáre, iba hodnotiacich horšie nechápem prečo nenapíšu,aj tý čo sa im animák páčil.Mňa bavil celý film a nevadilo mi ani ,že nebol vykreslený Bruceov um ale skorej svaly. Damien, jeden zmrd,, čo je po otcovi ,avšak Ras ho ovplyvnil a nie je sa čo čudovať aké je jeho správanie a to mi sedí.Nemusí byť každý za dobre s Batmanom, aj keď je to syn. Animácia ako stále, čiže ani nepotešila. ani nesklamala.Chyby boli ale tie nepíšem nakoľko sa tu už toho dosť popísalo. ()

Herrydos

Mě se tenhle anime batman moc líbí. Je správně temný příběh zajímaví (i když přiznám že dějové kotrmelce tu sou). Líbí se mi že i když je to animák krve se film nebojí a tím pádem už není zcela vhodný pro děti. Takže pro mě skvělá akce dobrá animace a dospěli příběh. 5* zaslouženě i když našlo by se tu dost uživatelů kteří by oponovali. ()

Megahead

Batmanov syn bola blbosť (dal som v hodnotení 1 bod) a toto kvázi pokračovanie tomu vysoko konkuruje. Damien ako nový Robin je stále nesympatický a arogantný, ale naviac pridal ešte aj sebectvo a tvrdohlavosť. No najviac ma "udivuje" jeho sila a bojové schopnosti, keďže 10 ročný (!!!) chlapec porazí dospelých bojovníkov a natrie to v súboji aj Batmanovi alebo predošlému Robinovi (teraz taktiež dospelákovi). Následne si ho obľúbi nejaký Pařát, ktorý je bojovníkom a ochrancom v spolku Soví tribunál. Ten sa ho snaží získať na svoju stranu a využiť pre spolok. Keď sa Soví tribunál rozhodne zabiť Damiena, Pařátovi z ničoho nič prepne a vyzabíja svojich nadriadených ako aj spolučlenov tajného spolku. Spolku, ktorému roky verne slúžil a za ktorý chcel v prípade potreby obetovať aj život... ()